Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ecconomicus to to samo. Co do tych śrubek to jestem tego pewien. Zresztą to samo miał kiedyś Tobi z NAT-u w swojej M14 KARTa ponieważ te elementy są w obu modelach identyczne.

Uwalniasz łoże i masz od razu dostęp. Te 4 śrubki trzymają element w postaci czworoboku - nie sposób się pomylić. Gwarancji nie stracisz bo i tak nie będzie jak tego sprawdzić czy rozbierałeś czy nie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysle ze sie komus przyda ...

 

postrzelalem dzisiaj troche na kulkach 0,25 stockowym M14 i :

 

z 55-60 metrow 2-3 razy na 5 trafien w rurke metalowa od znaku drogowego,odleglosc mierzylem krokami dlatego biore jakis margines. Niedlugo zrobie test porownawczy z AK74 cymy i napisze.

Edited by Quattro
Link to post
Share on other sites

nie no strzelalem na mojej dzialce to wiem jakie ona ma wymiary :) mierzenie krokami to tak troche dla draki i formalnosci ... :) ale tak jak mowilem zrobie z kolega testy AK74 cymy i mojego M14 na 20,30,40,50,60 metrow dokladnie i napisze ...

Edited by Quattro
Link to post
Share on other sites

Ile wazy ta 14'tka? Rozne zrodla podaja inna wage. Raz jest to 3kg, raz 4, a czasem nawet 6kg. Co prawda mialem ja w lapkach, strzelalem ale nie wiem czy po 5 godzinach latania po lesie moje rece by wytrzymaly :)

 

przepraszam z gory za brak polskich znakow, ale to cos z kalwa.

Edited by x_marker_x
Link to post
Share on other sites

Powiem tak-w takim przedziale cenowym to najlepsza replika jaką możesz dostać. Przewyższa zarówno osiągami, wykonaniem i jakością działania mechanizmu wszystkie; welle, cymy, JG, BE i inne(oczywiście stockowe) chińczyki.

Wymień preckę i gumkę hopup-dostaniesz większe skupienie znacznie i troche więcej mocy/poczytaj w dziale tuning.

Edited by Garoo
Link to post
Share on other sites

No... rozebrałam drania dzisiaj, oto wnioski:

 

Tłok - standard

p4230225ti5.th.jpg

 

Zębatki - standard XYT (Stockowe CA włożone na ich miejsce działają normalnie.. czyli każde inne też powinny wejść ;))

p4230228fu0.th.jpg

 

Głowica tłoka i cylindra niczym szczególnym się nie wyróżniają. Uszczelka tej pierwszej jest troszkę jakby za szeroka i dosyć ciasno porusza się w cylindrze.

p4230230qn1.th.jpg p4230235hi7.th.jpg

p4230233ga1.th.jpg p4230234rj6.th.jpg

 

Popychacz

p4230231kh6.th.jpg p4230232ns3.th.jpg

 

Antireversal - standardowy (taki jak w V2 i V3)

p4230239gw2.th.jpg

 

Prowadnica - V3 pasuje idealnie, choć stockowa jest nieco dłuższa

p4230241dn8.th.jpg

 

Lufa - Aby pasowały lufy nie dedykowane do M14 to trzeba troszkę popracowac pilnikiem ;)

p4230242bu9.th.jpg

 

Do tej M14 poszła sprężynka M100 MO, łożyska stalowe Systemy, prowadnica Hurricane i preclufa 509mm. Efekt - 395FPS.

Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

OLO nie wiem czy dobrze zrozumiałem więc zapytam...

 

Podzespoły, które pasują z GB v3 do v7 to antireversal, zębatki, tłok, prowadnica, popychacz i głowica tłoka?

 

PS. Sorka za post pod postem...brak edytuj!

Link to post
Share on other sites

Popychacz od V3 pasować nie będzie ;) ale zamiennik do V7 powinien.

 

Reszta części, które wymieniłeś pasuje + łożyska 6mm, cylinder typ 0, silnik chyba standardowy krótki.

 

Lufę zmierzyłem dzisiaj, ma równo 550mm długości (nie proście o średnicę wewnętrzną, bo nie mam odpowiedniego przyżądu pomiarowego ;)).

 

Jeżeli ktoś planuje tuning to niech stockową baterię wymieni na pierwszym miejscu - nie daje sobe rady z M100 MO.

Link to post
Share on other sites

Broń wygląda świetnie i trochę się na nią napaliłem. Jest tylko jedno "ale" - jest strasznie długa, aż 113 cm (?!). Jak z tym można wygodnie biegać po lesie między drzewami, gałęziami i krzakami?

 

PS

Mam około 175 zł wzrostu, więc zastanawiam się czy się nie zmęczę z tym gunem.

 

Pozdrawiam.

Mam 178cm, wcześniej miałem mniej i biegałem najpierw z m16a1, potem m15a4 rifle, teraz kupiłem m14. Kwestia przyzwyczajenia. Na początku zawadzałem tłumikiem/lufą o ściany w pomieszczeniach, ale potem już było łatwiej, a co do lasu to to jest pikuś przy budynkach w terenie mieszanym :-D

Link to post
Share on other sites

Zauważyliście w swoich M14-stkach tej wfirmy to że kabelki są we wtyczkach odwrotnie iż w standardach innych firm?Tzn:czerwony kabelek jest na miejscu z czarnym.Kiedy chciałem podpiąć baterie KAN trzeba było wyjąć kable z wtyczki i zamienić je miejscami.lol:P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...