Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem, według mnie :]...

Lepiej wypada. Ten od G&P taki zielonkawy się trochę wydaje, taki sraczkowaty jakby :]

Świecić się nie świeci ten od krakmana.

Takie jest moje zdanie :]

 

Sory, że tak nabijam... Ale ostatnią rzeczą, która mnie wkur.... , zdenerwowała. A mianowicie Admin panel nie za bardzo się mieści z przodu :].

Co do działania QR. To nie lada wyczyn. Potrzeba kogoś naprawdę silnego.

PS:Wszelkie pytania proszę kierować na PW

Link to post
Share on other sites

Czy istnieje jakaś chińska wariacja na temat CIRASa która ma cokolwiek wspólnego z Coyote Brown 498?

Ta od Krakmanów to kurcze co najwyżej sand (i to po przybrudzeniu). Chest którego nabyłem na ebayu też co najwyżej sand przypomina :(

ma ktoś może tą kamizelką? jak wypada kolorystycznie?

http://www.allegro.pl/item522824131_fsbe_z...i_importer.html

 

Chyba się zdenerwuję, narażę portfel i wezmę G&P

Link to post
Share on other sites

No to będzie i tak nie ten kolor. Mam na co dzień do czynienia z CIRASem PANTACa ( KHAKI I CB ) i czasami z CIRASem G&P ( Także w ich TEORETYCZNYM CB ). I zdecydowanie stwierdzam, że z tym z którym miałem kontakt zdecydowanie przypomina kolorystycznie Khaki, a nie CB ( Mowa o Cirasie G&P ). Produkty Eagle Ind. też stoją u mnie na półce i zdecydowanie PANTAC wygrywa kolorystycznie jak i jakościowo.

 

P.S. Wiem, że zapewne nudne są moje posty namawiające do kupna PANTACa, kosztującego w Polsce 800 zł, ale patrząc na to, że G&P kosztuje 400, to po kupnie ładownic cena zbliży się do naszych 800 zł, za pełnowartościową, moim zdaniem, dopiero kamizelkę.

 

Pozdrawiam.

 

Edit. A Chińczykom które widuje niestety daleko do G&P.

Edited by Volt-220
Link to post
Share on other sites

A.d. wkładów.

Ja miałem w zestawie miękkie, ale odrysowałem na kawałku tekturki(segregator) i wyciąłem. I mam prowizoryczne wkłady. :]

Ale jeśli nie masz dobrze dopasowanej kamizelki to wkłady będą ci przeszkadzać.

 

Pozdrawiam,

Silk

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A.d. wkładów.

Ja miałem w zestawie miękkie, ale odrysowałem na kawałku tekturki(segregator) i wyciąłem. I mam prowizoryczne wkłady. :]

Ale jeśli nie masz dobrze dopasowanej kamizelki to wkłady będą ci przeszkadzać.

 

Pozdrawiam,

Silk

 

Zrobiłem to sam, tylko zamiast tektury użyłem drewnianej sklejki, z której jest zrobiony tył szafy (0,5 cm grubość). Od razu przestała "latać" przy bieganiu.

 

 

Swoją drogą gunfrajerowa kamizelka ( http://gunfire.pl/product-yid-1152190396-CIRAS-Maritime.html ) jest chyba taka sama jak ta WWCH, i to tylko za 249zł. Mam ją mniej więcej od roku i niema żadnych rozdarć itp.

 

Tu są jakieś foty, może się komuś przyda.:) http://strus.domenyhosting.pl/tos/galeria.html

Edited by Fanatic
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Po jakimś 4 miesiącach użytkowania CIRASa WwCh nie ma żadnych ubytków ;)

Fakt cena trochę duża, ale zastosowanie ją zakrywa ;)

Co do koloru ;)

Troszkę się świecił to użyłem zapalniczki :D

I trochę przyciemniłem ;)

Tak klimatycznie wygląda ;)

Ogólnie polecam.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pisząc "długość" masz na myśli wysokość kamizelki w osi środkowej (dołek nadobojczykowy - pępek)?

 

To zależy od rozmiaru tej kamizelki, a ten z kolei zależy od rozmiaru wkładu balistycznego BALCS. Oba CIRASY (podobnie jak RAV, Predator, MCAV, RBAV i co tam jeszcze..) korzystają z tego samego kroju wkładów, więc mają zasadniczo te same rozmiary.

 

NIe wiem jak to wygląda w kopiach (Chińczaki zwykle robią tylko jeden rozmiar a nie pełną rozmiarówkę) ale ogólne wytyczne są takie:

 

balcspanelsdimensionscm.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Tu mam pytanie odnośnie plotek na temat koloru miał ktoś porównanie z Pantaciem? Plotki głoszą że kolor cirasa GnP to khaki.

 

Zaraz zostanę zjedzony ale nie mogę znaleźć tego porównania kolorów oporządzenia Foki.

Edited by RuN_
Link to post
Share on other sites

bhi nie robi coyote brown tylko coyote tan, poza tym nie wydaje mi się żeby coś bhi było kontraktowe...no może trochę drobnicy jakiejś...

 

natomiast graty bhi w coyote tan , GP(coyote) i pantac (khaki)są bardzo podobne

 

moja fotka-

ciras khaki-phantom

ładownica na m249 GP(ichniejszy niby COYOTE)

img5326.th.jpg

a tu ja z kolegą w COYOTE Pantaca

img5318.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Dlatego, że rzeczy ometkowane "Pantac" są młodsze od ometkowanych "Phantom". Więc różnice wynikają z różnych partii materiału i "wieku" (blaknięcia/brudzenia materiału z czasem) danych elementów oporządzenia obu marek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...