Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka preclufa lepsza?


Recommended Posts

A mi zawsze wychodzilo ze lufa przez pierwsze 3 miechy jest super, potem sie powoli psuje... az dochodzi do mniej wiecej takiego samego poziomu kazda jedna (systema, kmhead, deep fire) jedynie JBU i medbulla od razu trafilem gorszego niz stock ...

Deep fire zawalil sie od srodka plastikiem i stracil swoja pierwotnie swietna celnosc.

Systema trzymala poziom 2 lata, ale jakis wiekszych rewelacji nei bylo.

Km head mam juz prawie roczek - na poczatku wydawal mi sie swietny, teraz - jakos nie widze roznicy z systema.

Ale to mozliwe wina partii kulek - strzelam tylko i wylacznie GG - ale ostatnie partie sa jakies felerne.

 

Jak ktos juz wczesniej wspominal - wymiana precki na lepsza precke ... jest niezbyt sensowna.

Robilem tak juz 5 razy i skonczylem na kmhedzie. Mimo to - nie uwazam tej precki za jakas wiele lepsza niz 4 letnia systema ktora byla pierwsza moja precka :/

 

Kulki i gumka stanowia 500 % wieksza roznice w skupieniu niz tylko lufa...

Wiec jak dla mnie wszystkie te opinie o lufach i ich genialnosci, oraz ze komus sie super podoba - to jest tylko sugerowanie sie opiniami innych i subiektywna opinia (kupilem duzo dalem i sie ciesze, nawet jak efektow zbytnio nie widac).

Oczywiscie mowimy o strzelaniu na dystansach 50+m bo na 15 to nawet ze stoka trafia sie genialnie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Probowalem to nawet czyscic rozpuszczalnikiem ... ale nie mialem jak mocno to wykapac na dluzej.

Kumplowi sprzedalem za grosze - udalo mu sie doczyscic.

Ogolnie lufa jest dobra jak ma sie niezbyt duzo fps. Przy 500 - kulki sie topia w srodku ;)

Nie - zostaje nalot, tylko sie topia. I stopiony jest naprawde ciezki do wyczyszczenia. (dlugie biale waskie bruzdy plastiku).

Link to post
Share on other sites

Probowalem to nawet czyscic rozpuszczalnikiem ... ale nie mialem jak mocno to wykapac na dluzej.

Kumplowi sprzedalem za grosze - udalo mu sie doczyscic.

Ogolnie lufa jest dobra jak ma sie niezbyt duzo fps. Przy 500 - kulki sie topia w srodku ;)

Nie - zostaje nalot, tylko sie topia. I stopiony jest naprawde ciezki do wyczyszczenia. (dlugie biale waskie bruzdy plastiku).

 

 

Miałem to samo tylko przy 450fps ;/

 

Doczyścić nie doczyściłem.... Ta biała powłoka zrobiła się dopiero jakieś 30cm dalej od lufy, poszła do skrócenia na 30cm....

 

Teraz jakieś 5-10cm od końca zeszła powłoka, przynajmniej tak mi się wydaje, bo wygląda to strasznie, wszystko matowe czarne i kawałki prześwitu błyszczące, próbowałem czyścić, i jest coraz gorzej....

 

Jak dla mnie ostatni raz kupiłem tą lufe... Lipa :(

 

Kumpel ma też DF 6,02 i nie narzeka ani troche :) Nie jestem z tych szczęściarzy ;/

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

mam w p90 df i to kupionego z 2 reki.

Po roku nadal lustro.

 

Replika ma 420fps i strzelam praktycznie tylko z g&g (sporadycznie madbull i guarder)

 

Może to rodzaj kulek ma znaczenie ?

 

Raczej dobra lufe po prostu.

df jest stalowa to co tam może być złego ?

 

Rozumiem jak komuś teflon schodzi albo po prostu lufy są do kitu standardowo jak jbu src itp ale tak...

Link to post
Share on other sites

Dodam tylko ze lufa miala dlugosc 550. I brudzila sie jakies 10 cm od konca ...

Wiec mozliwe ze dlugosc lufy ma tu znaczenie.

 

 

Miałem to samo, gdy lufa została skrócona z 550 na 360 i te ok 60mm syfiło się jak głupie, tam było tylko 430 fps;/

Kulki tylko G&G i Guarder'y...

 

Teraz jak już masz 30cm zeszło pokrycie lufy....

 

Leci do śmieci.... Chyba trafiliśmy na wadliwą serie ;/ ??

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

właśnie odkryłem w swojej lufie g&g 510 6.04 białe plamy mniej więcej na długości 3-4cm od wylotu lufy. lufa ma 1,5 roku, jakiś czas temu kulki zaczęły dostawać rotacji bocznej (co trzecia kulka). możliwe jest aby kulki "topiły" się przy marnych 330-350 fps? czy może teflon się "złuszczył"?

Link to post
Share on other sites

Witam, wiem że w tym temacie była już kilka takich pytań ale dla pewności chce spytać jeszcze raz.Chce zrobić z m16 k. para snajperski czy systema da rade

i czy do snajperki wystarczy lufa 6.04 czy ciaśniejsza ???

Nie. Ładuj promyka.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy wie ktoś może gdzie zakupię lufę precyzyjną KM HEAD 509mm ?

Znalazłem tylko na madonion a tam jest za 307zł -trochę przesadzona cena...

Chodzi mi o "POLSKIE" sklepy, gdzie lufa jest na stanie... Może ktoś zna jakiś sklep - proszę o namiar...

 

Wolałbym kupić nową i wiedzieć że nowe to nowe...

W komisie jest jedna http://wmasg.pl/pl/consignment/show/146807 jednak trochę boję się kupować używanej precki...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, kupiłem ostatnio używaną (niby mało) lufę Systemy i okazało się, że wewnątrz przy końcu lufy, jest się jakiś dziwny osad(?), brud to to raczej nie jest bo nie chce zejść. Stąd mam pytanie czy można te zaśniedziałe miejsce jakoś wyczyścić?

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...