Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P 90


Recommended Posts

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

aż takie brzydkie nie jest no i można niezłą lufę wcisnąć w tłumiku. ja bym brał. a co do wersji P90 TR to będzie też pasować.

 

No i dzięki wielkie za linka bo nie wiedziałem zbytnio czy na polskich sklepach to dorwę.

Link to post
Share on other sites

A ja mam wybrać blondynkę czy brunetkę? ;)

Bierz tę, która Ci się bardziej podoba. Do TR możesz dokupić kolitubę, do nie-TR - dodatkowe szyny. Nie-TR wygląda moim zdaniem lepiej, ale nie wszystkim pasuje zintegrowana optyka, zaś do TR możesz dowolnie dobrać.

Tak czy owak będziesz zadowolony z wyboru :)

Link to post
Share on other sites

Specshop nie sprowadzil przerywaczy ognia, bo nie ma ich w ofercie dystrybutora TM, lub samego TM (nie jestem pewny).

Kupie drugie P90, bede mial caly przerywacz na wzor.

Musze znalezc jakas odlewnie metali/warsztat, gdzie mi to wytopia, odleja, ulepia, sklonuja.

Ktos ma pomysl, gdzie z tym isc, gdzie sie pytac, jakies linki?

Zrobilbym tego wieksza ilosc.

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem wersję z kolimatorem, i jestem zadowolony. Dodatkowo od razu dokupiłem tłumik. Uznałem że P90 o wiele ładniej wygląda z wbudowanym kolimatorem, po za tym chyba nawet bardziej się opłaca właśnie tą wersje brać. Przynajmniej wg. mnie.

 

p.s - Kolimator sprawuje się bardzo dobrze, tylko trzeba uważać na szybkę bo jak nam ją przebiją to już jej nie odzyskamy, chyba że na własną rękę.

Edited by adrian - brs
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Na Specshopie masz baterie na ogniwach KAN 9.6V 1100mAh.

Jak chcesz miec dobra baze pod tuning i duza szybkostrzelnosc, to na Asgshop jest bateria do AUGa za 139zl (trzeba ja poodginac do ksztaltu litery L i zmodyfikowac wnetrze w replice, zeby bateria weszla) 12V 1400mAh na ogniwach INTELLECT.

Powodzenia.

Link to post
Share on other sites
12V 1400mAh na ogniwach INTELLECT.

Czy nie uważasz że "dwunastka" będzie za mocna?

Przecie do broni stworzonej do CQB chyba nie chcesz wsadzać m170 ;)

 

Do stocka dawaj 8,4V, nic więcej, wreszcie to TM.

B.polecam 8,4v na ogniwach Intellect'a, ROF jest wiecej niż zadowalający.

Edited by Px
Link to post
Share on other sites

Ja mam w swoim 8.4V i zaluje, ze od razu nie kupilem 12V.

Nie chodzi mi nawet o szybkostrzelnosc na auto, ale o zmniejszenie opuznienia;

naciskasz na spust, silnik i system przekladni naciagaja sprezyne.

To trwa chwile, przez ten czas bron zawsze odrobine drga-im dluzej trwa caly cykl przed wystrzalem, tym wieksze odchylenie/mniejsza celnosc.

Wzmacniajac zasilanie skracasz czas, jaki uplyniie od momentu nacisniecia spustu do wystrzalu-poprawiasz celnosc.

P90 na stoku mial dla mnie za slabe osiagi.

Wstawilem sprezyne M100 (preclufe, sylikon GUARDERa) zasieg/tor lotu jest rewelacyjny, ale szybkostzelnosc mam jak w CKMie :wink:

Link to post
Share on other sites

Każdy kij ma 2 końce zwiększając napięcie zwiększasz szybkostrzelność i zmniejszasz czas reakcji repliki na spust ale też zwiększasz naprężenia w gearboxie. Większa amplituda drgań (uderzenie głowicy tłoka o głowicę cylindra) i 2 ważna wada - na singlu nie pozostaje wtedy sprężyna rozprężona tylko antirewersal zatrzymuje sprężynę w połowie następnego cyklu lub pod koniec. Efekt po strzale masz naciągnięta sprężynę - dalej nie muszę pisać co to daje ;).

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...