Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] PTW [SYSTEMA]


Recommended Posts

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jednak chcialbym zeby przestawal strzelac kiedy skoncza sie kulki. Czy to dalej tak dziala po wsadzeniu mocniejszej sprezynki?

ja wsadziłem tak mocną, że po skończeniu kulek dalej strzela. Myślę że jest to kwestia dobranie odpowiedniej "mocy" sprężynki. Musisz dojść metodą prób-i-błędów.

Ja zmieniłem specjalnie na tak mocną, bo u mnie CB po prostu w ogóle nie odbijał i nie zamykał obwodu. A tak mam problem z głowy.

Link to post
Share on other sites

Tyle, że po forach obcojęzycznych niezbyt dobre opinie krążą o tych lufach Vanaras. Wszyscy zdecydowanie polecają PDI. Nawet ostatnio coś czytałem, że skupienie jest wręcz gorsze niż na tej lufie co jest w stocku..Jednak nie potwierdzam tej informacji gdyż nie jest to moja opinia. Co zaś tyczy się celności - myślę, że byłoby to odczuwalne przy każdej dłuższej lufie (nawet tej stockowej).

Link to post
Share on other sites

6,03 PDI nie mam pojęcia (czy są produkowane).Wiem, że 6,04 możesz dostać tu:

 

http://airsoftglobal.com/product_info.php?products_id=7122

 

Ponoć są genialne i widać gołym okiem poprawę. Tyle, że cena jest nienormalnaaaaa !

znalazłem na redwolfie nico tańszą ;)

http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/...il?prodID=24032

ale i tak cena mocna, choć stockowa kosztuje w granicach 150$.

na stronie producenta (PDI)147$ ....

w Polsce to widziałem specshop miał coś PDI ale już nie ma... jutro zadzwonię i się dowiem, może ściągną...

Sprzedałem trochę gratów więc mogę sobie zakupić...

Najlepiej się podłączyć pod jakieś zamówienie w redwolfie bo chyba mają najtaniej.

Edited by frommert
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

gadałem z Marzanem i na razie temat wstrzymałem.. podobno ma się coś pojawić nowego w temacie luf.

Za 2 -3 tygodnie będzie po testach to coś się napisze.

6,03 Vanaras - mają luzy i trzeba za ponoć owijać taśmą co by nie latała - i podobno różnica jest niewidoczna przy rozmiarze 509.

Trza wziąć na wstrzymanie...

Link to post
Share on other sites

Moje kolejne dziecię z "porodówki Systemy" - MP5 A4 MAX (z cylindrem złotym) :-P

 

 

 

c013fd48b5.jpg

 

11d6818522.jpg

 

526ec4ed62.jpg

 

 

 

I moja "systemowa rodzinka" :

 

 

 

4209ef8def.jpg

 

a980cf8896.jpg

 

 

 

Kilka słów o mp5 TW :

 

 

Całość spójna, waży więcej niż ostry odpowiednik( w oryginale A4 ma coś około 3 kilo bez kilku gram a replika Systemy ponad 3,5 kg) Naprawdę ciężki ten PM. Tryb burst - melodia dla ucha, Części z tworzywa tj, chwyt przedni, kolba i chwyt pistoletowy wykonane podobnie jak w M4A1 na najwyższym poziomie. Fakt, który różni mp5 od m4 to zmiana maga - mianowicie nie ma tu tego motywu z Boltem. W MP5 poprostu wsadzamy drugi magazynek i prujemy dalej.A przydało by się tak przeciągnąć dźwignię przeładowania..heheh. No ale cóż. Wymiana cylindra to już nie minuta jak ma to miejsce w przypadku emki. Tutaj aby to zrobić na polu walki, potrzebujemy, śrunokręta, imbusa, najlepiej jakiegoś młoteczka. Kilka rzeczy trzeba porozkręcać aby się dostać do serca. Ogólnie całość to rewelacja. Najładniejsza MP5-tka jaką widziałem w swej klasycznej i kultowej odmianie.Za te pieniądze można kupić podrasowane emkowate G&P.... i co z tego jak w tych samych pieniądzach można mieć niezapomniane wrażenie z PM'em Systemy, na którą warto zdecydowanie postawić.

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites

ciekawi mnie kiedy systema poprawi magazynki i "feature" followera

 

Pewnie nigdy..niestety.. Do dyspozycji pozostają magazynki MAGA, które w eksploatacji są ponoć dużo lepsze.

 

 

Napisz ile ta MP5 kosztowała.

 

Prowokujesz czy o co chodzi ?

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites

OK.Spoko. Po małym teście na cylindrze złotym i kulkach 0,25g Bioval, strzelając na odległość 65 metrów do celu w postaci kolegi :-F :

 

* na 5 strzałów 3 dotarły do celu (plecy)

 

* tor lotu kulki na trybie semi dużo lepszy niż w m4A1

 

* przy trybie burst skupienie takie sobie. Gdzieś na 40 metrze kulki zaczynają się już rozpylać każda w swoją stronę. W trybie auto jest lepiej - jak po sznurku.

 

* między czerwonym cylindrem w M4A1 a złotym w MP5 , niewielka różnica jezeli chodzi o zasię maksymalny (a przecież długości luf są znacznie inne)

 

 

 

Ogólnie to jestem zaskoczony pozytywnie osiągami tego PM'a ;-)

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites

Ktos wie cos wiecej o tych magazynkach MAGA? Gdzie, po ile, jak z eksploatacja?

 

Ja juz jestem zdesperowany. Te orginalne magazynki Systemy do M4A1 psuja caly efekt. To tak jakbym kupil sobie Ferrari i jechal po warszawie w godzinach szczytu z predkoscia roweru. :wink:

Link to post
Share on other sites

A powiedz Makos co się dokładnie dzieje? Bo jeżeli masz problem z tym "followerem" lub ze szczękami to proponuję wyjąć follower i w jego miejsce wsadzić dwie kulki po czym wcisnąć go na miejsce tak aby kulki znalazły się pod nim. Coprawda wtedy układ elektroniczny nie będzie wyłapywał, że mag się skończył tylko będziesz oddawał głuche strzały co dla ciebie będzie informacją,że czas na wymianę maga. W magazynku do mp5 follower mi normalnie wypadał po opróżnieniu magazynka, zatrzaskując szczęki w dolnej pozycji. Sprawę załatwiłem usztywniając te boczne sprężynki szczęk poprzez gumkę do włosów oraz wypiłowania tego gniazda magazynkaw gdzie owe szczęki się chowają i póki co jest dobrze :-P Tobie jednak proponuję spróbować pierwszego sposobu z dwoma kulkami pod tym badziewiem co wypycha kulki.

 

 

Co do magazynków od emki. To z dwoma też miałem problem ale po "kąpieli" w opisany poniżej sposób wszystko zaczęło bnglać poprawnie:

 

 

http://www.ratsslupskasg.fora.pl/repliki-i...ma-ptw,290.html

 

 

EDIT: magazynki MAGA pojawić się mają w pierwszym kwartale tego roku na ASGshopie (taką informację dostałem od nich na początku grudnia 2008r) oraz na Specshopie. Kiedy będą dokłądnie? Tego nie wiem. Trzeba by było przypomnieć tym sklepom o użytkownikach PTW w Polsce :lol: . Ponoć problemów z nimi nie ma jeżeli chodzi o eksploatację.

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...