Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] PTW [SYSTEMA]


Recommended Posts

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Przeczytałem cały wątek i nurtuje mnie kilka pytań.

 

1. Czy do PTW trzeba stosowac tylko baterie dedykowane, czy np jakiekolwiek inne Sanyo spasuje?

 

2. Czy istnieje mozliwośc przeciągnięcia okablowania na przód, by zastosowac, np. kolbe M93 magpula?

 

3. Czy Challenge KIty po poskładaniu (za dopłatą w ASGShopie :P), różnią się od replik już fabrycznie zmontowanych?

 

4. Czy można stwierdzic, że zwykła wersja PTW, tj. nie MAX będzie bezproblemowo działac na cylindrach czarnym i niebieskim? Czy będą widoczne jakieś znaczące różnice w stosunku do wersji MAX?

 

Ostatnie dwa pytania można w zasadzie potraktowac jak jedno.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

odpowiem na dwa ostatnie pytania:

Odp na 3. - Od chwili zakupu nie mam jakichkolwiek problemów - wszystko działa bardzo dobrze i bezawaryjnie.

 

Odp. ma 4 - Mam PTW MAX i w czerwonym tłoku wymieniłem sprężynę na 130 w końcu mam 110 - wszystko działa bez zarzutu i bezawaryjnie.

Przy PTW Max można śmiało stosować mniejsze cylindry, musisz tylko pamiętać aby używać baterii o mniejszym napięciu (czyli 9,6V bo 12V stosuje się tylko do cylindra czerwonego 150).

 

Na resztę pytań odpowie Ci na pewno Marzan.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

frommert masz może możliwość wrzucenia tu fotki jak wygląda to body z chalenge kita? Wiem, że nie posiada oznaczeń systemy jak i broni palnej. Czyli co? Nie ma loga ognistego ptaka i napisu Systema( które jak na mój gust szpecą) oraz oznaczeń safe, semi, auto? Pytam gdyż przymierzam się do zakupu właśnie tego zestawu.

Link to post
Share on other sites

Czy Posiada ktoś wersję PTW M16 MAX z zestawem z długą lufą??

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2166

Jeśli tak to czy zwiększa się zasięg i celność w porównaniu z oryginalną ??

 

Warto zauważyć, iż lufa wewnętrzna jest dłuższa od tych montowanych fabrycznie, co przyczynia się do jeszcze większej poprawy celności.

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem takie to trudne ?

Edited by klersen
Link to post
Share on other sites

Heh... Ty też mógłbyś. Nie w tym rzecz co sprzedawca pisze, tylko jak to działa w praktyce :roll:, więc niech wypowie się ktoś kto ma tę lufę i ma porównanie.

 

Chyba wiedza co piszą oni uzywają Systemy PTW np marzan i pewnie może to potwierdzić to co piszą o Systemie PTW i jej częściach .

Kazda dłuższa lufa od stockowej ma większy zasięg.

Link to post
Share on other sites

A mnie interesuje fakt wymiany springa w cylindrze. To, że można np. do czerwonego włożyć sprężynę 130 to już wiem. Jednak jak to działa w drugą stronę np. z m170. Czy ten planetarny GB to wytrzyma (chodzi mi o bebechy a nie o szkielet) no i jak miałaby się wtedy sprawa baterii 12V Sanyo RC, która jest dedykowana do modelu M4? Próbował już ktos?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...