Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] BAR 10 [JG]


Recommended Posts

  • 11 months later...
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z barami to jest tak, że najlepiej szukać wydmuszek/niesprawnych (spust/ inne wymienialne bebechy) na allegro. Trzy razy kupowałem od 50 do 120zł.

 

Co do gunfire - dawno nie widziałem. Zwykle taiwangun królował, bo dodawał dodatkowe magi.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj poskładałem replikę, wymieniłem seary i wsadziłem zestaw tuningowy, a dzisiaj poszedłem postrzelać. Wystrzeliłem około 80-90 kulek i zauważyłem, że rączka przeładowania jest dość luźna. Wróciłem, wyciągam cylinder i widzę coś takiego:

QYoZv8.jpg

 

Jeden ten bolczyk mi musiał wypaść przy strzelaniu, bo go nie mam, a drugi co jest obok jest na tyle luźny, że wypada ze swojego miejsca. Ktoś ma pomysł co z tym zrobić?

Link to post
Share on other sites

Zamierzam kupić Bar-10, bo z tego co czytałem to jedna z lepszych kopii Vsr-10. Nie chce wydawać od razu nie wiadomo ile pieniędzy na tuning ale chce tam wsadzić na początek coś żeby w miare to podchodziło pod karabin snajperski, tj. większy zasięg, prędkość wylotowa. Także jakby ktoś polecił jakiś zestaw tuningowy, linka podesłał to było by miło. Ewentualnie ktoś proadzi kupić co innego niż Bar-10 :)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj poskładałem replikę, wymieniłem seary i wsadziłem zestaw tuningowy, a dzisiaj poszedłem postrzelać. Wystrzeliłem około 80-90 kulek i zauważyłem, że rączka przeładowania jest dość luźna. Wróciłem, wyciągam cylinder i widzę coś takiego:

QYoZv8.jpg

 

Jeden ten bolczyk mi musiał wypaść przy strzelaniu, bo go nie mam, a drugi co jest obok jest na tyle luźny, że wypada ze swojego miejsca. Ktoś ma pomysł co z tym zrobić?

Kupić nowy cylinder?

Zamierzam kupić Bar-10, bo z tego co czytałem to jedna z lepszych kopii Vsr-10. Nie chce wydawać od razu nie wiadomo ile pieniędzy na tuning ale chce tam wsadzić na początek coś żeby w miare to podchodziło pod karabin snajperski, tj. większy zasięg, prędkość wylotowa. Także jakby ktoś polecił jakiś zestaw tuningowy, linka podesłał to było by miło. Ewentualnie ktoś proadzi kupić co innego niż Bar-10 :icon_smile:

 

W dziale karabinów snajperskich jest cały wątek o VSR TM i ich Klonach. Poszukaj. :szukaj:

Link to post
Share on other sites

Jak sobie dorobię takiego pina to myślisz, że to podziała chwilę? Będę przez weekend miał chwilę czasu, to pokombinuje z tym. Bo chciałem na stockowym cylindrze i zestawie tuningowym z wymienionymi serami chwila pobiegać, a tak za 1-2-3 miesiące odezwać się do bart_a i komplet zamówić, do tego promyka wstawić i gumę wymienić.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcialbym zlozyc maly raport dla wszystkich zainteresowanych przelozeniem wnetrza na bazie bar10 jg do oryginalnej osady od Remingtona 700 - ja probowalem na podstawie wersji varmint i okazalo sie, ze nawet najlepszy wroclawski serwisant sie nie podejmie. Niedogodnosci:

1. Ulozenie raczki przeladowania na korpusie - osadzenie gornej czesci repliki na osadzie w sposob, pozwalajacy na montaz tylnej sruby nie jest mozliwe z uwagi na ulozenie wyciecia pod raczke, w oryginale jest ona dobre 2 cm blizej kolby.

2. Kwestia zespolu spustu, blok jest tak wysoki ze trzeba byloby zrobic wyciecie w plastikowym wypustku, ktory dodatkowo unieruchamia mechanizm palnego.

3. Kwestia gniazda magazynka - w palnej jest tuz za oslona spustu, w replice mamy znaczniej dalej. Faktem jest, ze druga sruba mocujaca moze byc wykorzystana jako pierwsza dla wycietego gniazda na magazynek, ale w oryginalnej osadzie sa dodatkowe zebrowania wiec nie byloby to takie latwe.

4. Problem z zamontowaniem elementu mocujacego magazynek w replice. Po wycieciu gniazda nie za bardzo mozna byloby przymocowac ten wewnetrzny zaczep, uniemozliwiajcy wypiecie sie magazynka.

5. Szerokosc osady w zakresie wyzlobienia na lufe jest mniejsza niz szerokosc lufy zewnetrznej od bara10 jg (aktualnie to jedyny element pozostaly z repliki).

Takze jak nie macie wasztatu, mnostwa czasu i talentu do samodzielnych dzialan to nie zamawiajcie oryginalnych osad do remingtona, chocby Was cena skusila (ja wyrwalem za 200 zl i na szczescie z opcja odeslania). Pozdrowienia!

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Witam, kupilem magazynek action army do vsr ten przeźroczysty na 50 kulek. Problem z nim jest tego typu ze przy przeładowaniu rączka nie chce wrócić na miejsce początkowe, coś ja blokuje. Gdy wyciagam magazynek wszystko staje sie jasne wypadają dwie kulki, i tak za każdym razem. Mial ktos podobny problem? Co moze być tego powodem? Dodam że na stockowym magazynku bara wszystko jest ok. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...