Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] BAR 10 [JG]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.

Ciągle się zastanawiam między Barem-10 a l96 Wella jako repliką karabinu snajperskiego to tuningu etapowego (powód - brak kasy)

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4958

Dokładnie chodzi mi o tą wersje.

 

Mam kilka pytań:

 

Czy ta sprężyna - http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2655 wejdzie do bara ?

Oczywiście chciałbym się dowiedzieć czy ktoś testował wrzucenie jej do stockowej repliki ?

Ile działała ?

 

Drugie pytanie odnośnie preclufy , czy można zamontować ją bez konieczności zmieniania komory HU - jak w przypadku Warriora l96 wella i komory PDI?

 

Czy standardowe gumki od AEG pasują do stockowej komory HU?

 

Co musiał bym ew. wymienić aby wsadzić do środka sprężynę SP150

 

Jak wygląda szczelność układu po wymianie lufy , gumki i zostawieniu standardowej komory?

 

Czy w stocku jest plastikowa prowadnica sprężyny?

 

Czy ktoś testował patent z wzmacnianie zestawu zespołu

spustowego klejem ?

Edited by Tymbark
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Witam, chciałbym odświeżyć temat...

 

Mam problem, z podawaniem kulek. Mianowicie przy strzale kulki nie wypadają, jest tylko taki pusty dźwięk jakby się blokowała w lufie... Czy miał już ktoś problem z tym ?

 

Pozdrawiam

 

K.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, po dłuższej nie obecności trochę napiszę o swoim Barze. O dziwo replika nadal pracuje na stockowych częściach a była używana również w zimę. Widocznie trafiłem na jakiś dobry model :icon_biggrin:. Jedyną rzeczą która "odmówiła posłuszeństwa" w replice to... gumowe pokrycie łoża. Zaczęło się łuszczyć w niektórych miejscach, na szczęście oddałem go już do "malarza" ; )). Karabin strzela jak strzelał, bez jakichkolwiek awarii. Dokupiłem w między czasie jeszcze magazynki jeden z TM a drugi z G&P. Zarówno jeden jak i drugi potrzebuje podpiłowania na tylnej ściance aby wszedł do łoża, ale podają bez zarzutu.

 

Póki co tyle, jeśli tylko odzyskam kolbę to podeślę jakieś zdjęcia mojego karabinka.

 

Pozdrawiam !!

 

Papuaz

Edited by Papuaz
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj dostałem bara, dzisiaj przestrzeliłem i liczony zasięg gdzie kulka już opada to 35m. Rozkręciłem go i wyczyściłem komorę, bo była cała w jakimś oleju czy Bóg wie czym. Jutro sprawdzę jak strzela po wyczyszczeniu.

 

#Edit

Strzelałem z kulek 0,25g G&G.

 

Napisano 20 październik 2012 - 10:06

 

 

Ślicznie, ślicznie latają kulaski. Po wyczyszczeniu hopka maksymalny zasięg skuteczny to do 50 metrów, z tym, że wczoraj prawie nie było wiatru.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...