Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

Się uczepił jak jakiś rzep czy inna taśma samosczepna... :-P

 

Powiększenie plate carriera kosztuje dodatkowych 20 zł. Cena wszycia rzepa zależy od jego ilości tzn. długości i szerokości.

 

[...]

Ja też muszę się uczepić! :D Skąd mam wiedzieć czy mam powiększać skoro nie znam wymiarów? może zmieszczę się w standardowego:P. Twoja odpowiedź, ciociu, utwierdziła mnie tylko w tym że plate carriera kupię :] Btw. Czy przy dużym zamówieniu mogę liczyć na takie prezenty jak przesyłka za free?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy przy dużym zamówieniu mogę liczyć na takie prezenty jak przesyłka za free?

 

To jak z 10 kompletów weźmiesz ;)

 

Ciężko zwiększyć powierzchnie nośną pasa.

A do szelek na upartego coś dopniesz tylko że poziomo. I sądzę że jak ładnie poprosisz to dostaniesz szelki z normalnym systemem montażowym.

 

P.S. Jest błąd w skrypcie. Opis pasa i szelek Jacko wyświetla się dodatkowo ponad górnym menu(Home/Zasady itp.) Chyba że ten problem jest tylko u mnie ^^

Link to post
Share on other sites

P.S. Jest błąd w skrypcie. Opis pasa i szelek Jacko wyświetla się dodatkowo ponad górnym menu(Home/Zasady itp.) Chyba że ten problem jest tylko u mnie ^^

 

U mnie też.

 

Ech... masz rację. A w ogóle, podumałem, podumałem, i chyba złożę sobie lekki zestaw do zielonej na czymś takim. Ciasno będzie, ale się da (kluczowe będzie właściwe wykorzystnaie panelu tylnego i plecowego). No i będę musiał poprosić Ciocię o palsy na szlekach z przodu :)

Ale to póki co pieśń przysżłości.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Hajdi - że szelek z 7-punktowym mocowaniem nie dopnę do pasa przewidzianego na szelki z mocowaniem 4-punktowym, to rzecz jasna i oczywista :).

 

Natomiast spodziewałem się powiększenia powierzchni montażowej na "pasie górskim specjalnym". No i czytjąc o "szelkach modułowych", spodziewałem sie, że bedą one mieć PALS'y z przodu (z tyłu to fajny niespodziewany dodatek) - ja noszę tak kieszenie na radio i granat.

 

Przy okazji - ja jaki minimalny obwód w talii jest przewidziany ten pas?

 

1. TAK NA LOGIKĘ: jak szelki są pod plecak lub kamizelkę to po co im palsy ? No chyba żeby nie były....

 

2. Żeby nie było konfliktu interesów zrobimy tak: pas będzie sprzedawany oddzielnie, oddzielnie będą sprzedawane 2 rodzaje szelek: modułowe na ten twój granat i radio i bez taśm pod kamizelkę. Dajcie mi tylko kilka dni a was uszczęśliwię :-P :-P :-P

 

Mam jeszcze pytanie: jak się czołgasz z tym granatem i radiem na szelce pasa?

 

Dzisiaj wrzucimy do galerii pod pasem jego zdjęcie wraz z szelkami i przykładowym wyposażeniem - tak jak noszą żołnierze. Proszę przyuważyć gdzie wtedy jest ładownica na granat i kieszeń na radio.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Ja też muszę się uczepić! :D Skąd mam wiedzieć czy mam powiększać skoro nie znam wymiarów? może zmieszczę się w standardowego:P. Twoja odpowiedź, ciociu, utwierdziła mnie tylko w tym że plate carriera kupię :] Btw. Czy przy dużym zamówieniu mogę liczyć na takie prezenty jak przesyłka za free?

 

To przyślij nam na miwo@miwomilitary.pl swoje szanowne wymiary a my sprawdzimy czy się w niego zmieścisz albo czy się w nim nie "utopisz". Mierzyć się będziesz na koszulkę czy polarek ?

 

Negocjacji cenowych nie prowadzi się na forach. Najpierw złóż zamówienie a potem zobaczymy co można wynegocjować... Mamy nawet takiego klienta, który wynegocjował dorzucenie do przesyłki konserw wojskowych ... :-P

Link to post
Share on other sites

1. TAK NA LOGIKĘ: jak szelki są pod plecak lub kamizelkę to po co im palsy ? No chyba żeby nie były....

W moim przypadku - tylko pod plecak. A przy okazji przyczepię sie - w takim wypadku, po grzyb palsy na plecach szelek?

 

2. Żeby nie było konfliktu interesów zrobimy tak: pas będzie sprzedawany oddzielnie, oddzielnie będą sprzedawane 2 rodzaje szelek: modułowe na ten twój granat i radio i bez taśm pod kamizelkę. Dajcie mi tylko kilka dni a was uszczęśliwię :-P :-P :-P

 

Hurra! :)

 

Mam jeszcze pytanie: jak się czołgasz z tym granatem i radiem na szelce pasa?

 

Po pierwsze primo: rzadko, to fakt. Ale jak trzeba, to daję sobie radę. Fakt, że jest to póki co szelka kamizelki model KP-9.

 

Dzisiaj wrzucimy do galerii pod pasem jego zdjęcie wraz z szelkami i przykładowym wyposażeniem - tak jak noszą żołnierze. Proszę przyuważyć gdzie wtedy jest ładownica na granat i kieszeń na radio.

Czekam z niecierpliwością - chętnie zobaczę, jak to robią praktycy. ...może wywrócą moją koncepcję oporządzenia na nice, kto wie... Pasoszelki Jacko i tak już wymusiły mocna rewizję poglądów ;)

 

Cosik Ciocia dziś zgryźliwa od rana... wszystko ok?

Link to post
Share on other sites

Przecież te szelki podczepicie pod każdy pas modułowy. Nie na wmontowanych przelotkach a owijając taśmę szelek wokół całego pasa i przeciągając przez komórki systemu modułowego. Do blokowania wykorzystujecie regulator na taśmie (ja używam triglidów [drabinek] bo są bardziej płaskie a regulacja jest jednorazowa w moim wypadku). Moje szelki zawsze tak montuję i nie mam najmniejszych problemów.

Link to post
Share on other sites

W moim przypadku - tylko pod plecak. A przy okazji przyczepię sie - w takim wypadku, po grzyb palsy na plecach szelek?

Hurra! :)

Po pierwsze primo: rzadko, to fakt. Ale jak trzeba, to daję sobie radę. Fakt, że jest to póki co szelka kamizelki model KP-9.

Czekam z niecierpliwością - chętnie zobaczę, jak to robią praktycy. ...może wywrócą moją koncepcję oporządzenia na nice, kto wie... Pasoszelki Jacko i tak już wymusiły mocna rewizję poglądów ;)

 

Cosik Ciocia dziś zgryźliwa od rana... wszystko ok?

 

Że niby ja zgryźliwa...? Jakiś OMEN: jak zaczynam dyskutować na forum to od razu "zgryźliwa". No i czemu ja ? Sierżant Gadżet odciągnięty chwilowo od cyca polskiej armii przez urlop, ciągle mi się wtryndala i dyktuje co mam pisać, a potem, że niby ja "zgryźliwa" jestem... Erhille wyobraź sobie, że ci jakiś facet ciągle przed monitor włazi, nie doczyta, nie zrozumie a ciągle dyskutuje, że coś nie tak tylko inaczej ma być napisane, chociaż nie wie o co chodzi, ale mu się wydaje... itd. Jak nie chcę ustąpić to mu się wydaje, że mi może rozkazywać.... Taki los żon żołnierzy, ale czemu od razu "zgryźliwa"...? Jak mi się do korespondencji z Arafatem Gadżet nie wtrącał to byłam bardzo miła. Arafat może potwierdzić. :-P

 

Palsy na plecach szelek nie są na "grzyby" (chociaż jakąś kobiałkę na upartego też przytroczyć by się dało), ale na camelbacka (taki plaskaty pokrowiec na pęcherz systemu hydracyjnego).

 

Jak już kupisz "JACKO", obwiesisz pas najcięższym niezbędnym szpejem, załozysz i pochodzisz w nim nieco dłużej to go POKOCHASZ I ŻYĆ BEZ NIEGO NIE BĘDZIESZ UMIAŁ i to KP-9 na allegro opchniesz za 3,50.

 

 

 

Przecież te szelki podczepicie pod każdy pas modułowy. Nie na wmontowanych przelotkach a owijając taśmę szelek wokół całego pasa i przeciągając przez komórki systemu modułowego. Do blokowania wykorzystujecie regulator na taśmie (ja używam triglidów [drabinek] bo są bardziej płaskie a regulacja jest jednorazowa w moim wypadku). Moje szelki zawsze tak montuję i nie mam najmniejszych problemów.

 

KONCEPCJA JAK NAJBARDZIEJ SŁUSZNA I ŚWIADCZĄCA O WYJĄTKOWEJ INTELIGENCJI USERA ! Wukasz uratowałeś moją opinię o facetach !

Link to post
Share on other sites

Proszę o pomoc w zrozumieniu różnicy pomiędzy przeznaczeniem i ceną

 

F-15 - COMFORT PAD- POLIESTER

 

i

 

F-03 - PAS STANDARDOWY -POLIEST.

 

Tak po mojemu to zależność cenowa powinna być odwrotna... ale jako siwiejący blondyn mogę nie kumać!

 

P.S. Pozdrawiam Panią Renatę, którą miałem okazję poznać jako KIWI... (albo tak mi się wydaje) ... ;-)

 

PS. Gratuluję prześlicznego chłopca :).

Edited by Switek69
Link to post
Share on other sites

Proszę o pomoc w zrozumieniu różnicy pomiędzy przeznaczeniem i ceną

 

F-15 - COMFORT PAD- POLIESTER

 

i

 

F-03 - PAS STANDARDOWY -POLIEST.

 

Tak po mojemu to zależność cenowa powinna być odwrotna... ale jako siwiejący blondyn mogę nie kumać!

 

P.S. Pozdrawiam Panią Renatę, którą miałem okazję poznać jako KIWI... (albo tak mi się wydaje) ... ;-)

 

PS. Gratuluję prześlicznego chłopca :).

 

Switek69, a odróżniasz comfort pad od pasa standardowego ? Na drugim zdjęciu jest comfort pad z pasem, aby potencjalni klienci wiedzieli do czego to służy i jak zamontować na pasie, ale nie kupuje się comfort pada razem z pasem. Kurna, faktycznie w narodzie szwankuje "czytanie ze zrozumieniem". Jako siwiejąca szatynka kumam to.

 

Switek69, a odróżniasz comfort pad od pasa standardowego ? Na drugim zdjęciu jest comfort pad z pasem, aby potencjalni klienci wiedzieli do czego to służy i jak zamontować na pasie, ale nie kupuje się comfort pada razem z pasem. Kurna, faktycznie w narodzie szwankuje "czytanie ze zrozumieniem". Jako siwiejąca szatynka kumam to.

 

Wrzuciliśmy zdjęcia różnych konfiguracji wyposażenia na pasoszelkach "JACKO". Są w galerii pod produktem z poliestru. Można oglądać.

http://miwo-military.pl/?p=img.pGB.116

http://miwo-military.pl/?p=img.pGB.117

http://miwo-military.pl/?p=img.pGB.118

http://miwo-military.pl/?p=img.pGB.119

http://miwo-military.pl/?p=img.pGB.120

 

Potem je opiszemy.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Switek69, a odróżniasz comfort pad od pasa standardowego ? Na drugim zdjęciu jest comfort pad z pasem, aby potencjalni klienci wiedzieli do czego to służy i jak zamontować na pasie, ale nie kupuje się comfort pada razem z pasem.

 

Rzeczy oczywiste dla jednej osoby, niekoniecznie są tak samo odbierane przez inną. Dlatego zadałem pytanie i dziękuję za wyjaśnienie.

 

Kurna, faktycznie w narodzie szwankuje "czytanie ze zrozumieniem". Jako siwiejąca szatynka kumam to.

 

Jakbym czytał posty niejakiego REMOVA... ;). Natomiast ni w ząb nie mogę pojąć waszej rozmiarówki pasów...

Link to post
Share on other sites

A ja dziekuję za zdjęcia. Moje przemyslenia na temat oporządzenia właśnie po raz kolejny fiknęły kozła.

Aczkolwiek noszenie w ten sposób apteczki na chlebaku u mnie się nie sprawdziło, szczególnie z plecakiem (fatalnie się układała). Dostep do apteczki tez był kiepski.

 

Rzeczywiscie, radio na szelce w tej sytuacji nie ma sensu, podobnie jak granat. po prostu wchodziły by w paradę łokciom.

 

A'propos apteczek - Ciociu, apteczka osobista jest fajnym wynalazkiem (ten wyjmowany panel bardzo ułatwia zycie), ale IMO cały moduł jest jednak strasznie wielką cegłą. Nie wiem, ile do niej wkładają zawodowcy, ale miałem w ręku apteczke Janysportu - mniejszą i zgrabniejszą :/ a nie wygladała na wiele mniej pojemną. Może cos na bazie średniej kieszeni uniwersalnej :?:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...