Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

Renato mam dwa pytania dotyczące Dromadera:

- jakiejej wielkości pęcherz wejdzie do środka, chodzi o obrys prostokątny (wysokosć i szerokosć),

- czy wyjscie na rurkę jest po obu stronach, czy tylko z jednej?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

już przymierzałem ;)

 

Ale ciekawi mnie bardziej co spod niej wystaje ? Ciociu :mrgreen: czemu ja tego nie widziałem u was podczas mojej ostatniej wizyty ;)

 

Spod kamizelki wystają: mundur w kamuflaży pantera pustynna pixel i części ciała sierż. Gadżeta. Teraz nie wiem czy nie widziałeś munduru czy Gadżeta ? :-P Z tego co wiem jeszcze trochę mundurów w takim kamuflażu mamy ale Gadżeta nie sprzedam... bo mam tylko jednego...

 

 

Czy jest możliwe, że widziałem to na "Święcie jednostki Ż.W. W Mińsku Mazowieckim" tydzień temu ? Jeśli tak to miałem to na sobie i naprawdę fajne wrażenie robiła.

 

Kamizelki zintegrowane "ŻÓŁWIK" kupili od nas do Biura Ochrony Rządy, ale kilka poszło w prywatne ręce do testowania. Może któraś z nich do tego Mińska Mazowieckiego zabłądziła...?

 

 

Renato mam dwa pytania dotyczące Dromadera:

- jakiejej wielkości pęcherz wejdzie do środka, chodzi o obrys prostokątny (wysokosć i szerokosć),

- czy wyjscie na rurkę jest po obu stronach, czy tylko z jednej?

 

Do Dromadera można włożyć pęcherz o następujących wymiarach: 18 x 34 cm. Wejście na rurkę jest po obu stronach.

Link to post
Share on other sites

No ja oczywiście Ciociu o mundurze mówię. Sierżanta Gadżeta nie śmiał bm ruszać jeszcze wiele rzeczy pewnie dla naszych komandosów uszyje.

 

Czy dotarły do was nowe materiały o których wspominał sierżant Gadżet?

Link to post
Share on other sites

No ja oczywiście Ciociu o mundurze mówię. Sierżanta Gadżeta nie śmiał bm ruszać jeszcze wiele rzeczy pewnie dla naszych komandosów uszyje.

 

Czy dotarły do was nowe materiały o których wspominał sierżant Gadżet?

 

To w jakim rozmiarku ten mundurek winien być (jakby co) ?

 

Mamy trochę tkaniny na mundury w kamuflażach: DPM leśny, fiński rip-stop, fiński całoroczny i duński i rip -stop oliwkowy. Na razie jesteśmy na etapie szycia spodni w polskiej panterze leśnej rozmiar L i minie trochę czasu nim zaczniemy szyć w w/w kamuflażach. Krawcowe jeszcze właściwego tempa w szyciu mundurów nie nabrały.

Link to post
Share on other sites

A, ze tak jeszcze powrócę do starego tematu ? Wiadomo coś o cordurze w CB ?

 

Jeszcze nie.

 

Za to po niedzieli w sprzedaży na www.miwo-military.pl:

- szelki specjalne 7-punktowe modułowe,

- ładownice na 2 połączone małe magazynki do M-16 ASG,

- kieszeń na policyjny mandatownik,

- pas modułowy specjalny górski,

- mundury w kamuflażu fińskim,

- mundury w kamuflażu duńskim,

- mundury w kamuflażu brytyjskim.

Link to post
Share on other sites

Superrr :)

 

Na szelki mam chrapkę, ten pas górski też może być ciekawy (zobaczymy, czym różni się od normalnych PT'ków). Rozumiem, że szelki bedą pasować do standardowych pasów z serii PT?

 

...mam ochotę przejsć na oporządzenie pasoszelkowe :)

 

Mundury będą w kroju UP2007?

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Superrr :)

 

Na szelki mam chrapkę, ten pas górski też może być ciekawy (zobaczymy, czym różni się od normalnych PT'ków). Rozumiem, że szelki bedą pasować do standardowych pasów z serii PT?

 

...mam ochotę przejsć na oporządzenie pasoszelkowe :)

 

Mundury będą w kroju UP2007?

 

Szelki będa pasować, ale po zmianie punktów wszycia przelotek. Różni się tym, że jest pasem PT-2, PT-3 i PT-4 (w różnych miejscach).

 

Mundury są w kroju zbliżonym do UP2007 bo nanieśliśmy kilka poprawek zgodnie z życzeniami i apelami naszych szanownych klientów.

 

 

Pas zaczepiony w 7 miejscach?? czy jak?

 

Oczywiście.

 

 

Dosyć symetrycznie...

... i sie nie "telepie"

Link to post
Share on other sites

Czepiacie się, najbliższa niedziela za 2 dni. Mój wujek przez ponad 20 lat powtarzał, że żeni się w święta i w końcu w święta sie ożenił.

Ja czekam na mundury w oliwce, a jestem też ciekawy jak będą wyglądały te nowe paso-szelki. Dołączam się też do pytania o Suez, chociażby miał być za pół roku.

Link to post
Share on other sites

Sformułowanie "po niedzieli", należy do tej samej grupy jak "za chwilę", "moment"- czyli dla jednego to np. poniedziałek, a dla drugiego 2 miesiące- i jedna u druga osoba ma rację, bo to nieprecyzyjne sformułowanie. I wkurzające.

Link to post
Share on other sites

Cóż, pewnie że wkurzające. Dla firmy pretendującej do pozycji wiodącej na polskim rynku oporządzenia nasze zdanie i opinia powinna mieć jednak jakieś znaczenie. No chyba że to my, klienci mamy "zwyciężać wytrwałością" :-P Zobaczymy, zapewne nowy typ pasa i szelek będzie wart aby na niego trochę poczekać...

Edited by dawid_o
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...