Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie sprawa prosta pan Paweł chce dotrzeć do szerszego grona odbiorców (czytaj sprzedać więcej niż do tej pory). Lubawa może mu to zapewnić. Kthuluhu miejmy nadzieje się mylisz co do jakości i Lubawa będzie wszystko szyła jak PJ sobie tego zażyczy. Co wyjdzie z tej współpracy wyjdzie z czasem.

Link to post
Share on other sites

Marne szanse abyśmy do końca tego roku zrobili jakąś nową apteczkę. Dobrze będzie jak w listopadzie zaczniemy realizować zamówienia ze sklepu internetowego...

 

Ponadto wrzuciliśmy do naszej galerii na www.miwo-military.pl zdjęcia z MSPO 2008:

http://miwo-military.pl/?p=img.gsB.297

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

BTW podoba mi się podzielenie ładownic (bo dział olbrzymi) w/g rodzaju magazynkow. Coś podobnego z kieszeniami by warto, np. osobno rodzina kieszeni uniwersalnych, osobno rodzina cargo, osobno kieszenie / ładownice na granaty, etc.

 

Widzę, że Ciocia pomysł wzięła sobie od serca, tylko wykonanie utknęło gdzies po drodze.

Na razie są jako osobne kategorie:

- cargo,

- granaty,

- radio,

- latarki.

 

Co ja bym jeszcze widział:

- uniwersalne,

- medyczne (IPP, opatrunek, apteczka),

- pozostałe (dokumentowy, GPS, zapalarka, nóż/multitool, etc).

 

Taka myśl ogólna: w sumie żadna kategoria nie powinna być dłuższa niż 3 strony (18 produktów przy obecnym układzie sklepu).

A rozgraniczenie niektórych kategorii nie przestaje mnie zadziwiać. O ile "ładownice" są arcyprzejrzyste (moduły / kieszenie do przenoszenia amunicji do broni strzeleckiej), o tyle niektóre pokrowce (zwłaszcza na manierki) mogły by równie dobrze być "kieszeniami", niektóre torby (np. chlebak, ktory koncepcyjnie nie rózni się chyba wiele od ultra-kuku-dużej kieszeni uniwersalnej, czy torby na maski) też...

 

Tak, wiem. Czepiam się ;)

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie sprawa prosta pan Paweł chce dotrzeć do szerszego grona odbiorców (czytaj sprzedać więcej niż do tej pory). Lubawa może mu to zapewnić. Kthuluhu miejmy nadzieje się mylisz co do jakości i Lubawa będzie wszystko szyła jak PJ sobie tego zażyczy. Co wyjdzie z tej współpracy wyjdzie z czasem.

 

Sprostuję co piszecie. Lubawa zainwestowała grube miliony w unowocześnienie produkcji, ma w tej chwili chyba najnowocześniejszy park maszyn w Polsce. Co oznacza duże moce przerobowe oraz wysoką jakość. Do tego na licencji będzie produkowało poliuletanowe twarde wkłady balistyczne (płyta sapi waży 1,2kg), do tego produkuje miękkie wkłady na różnych licencjach. Więc o Janysport w takim układzie bym się nie martwił, bo chyba lepiej trafić nie mógł.

Edited by ORKAN_Hubert
Link to post
Share on other sites

Czy szanowna pani może powiedzieć, czy akcesoria do broni wrócą jeszcze do oferty? a jak tak to kiedy? Chodzi głównie o przezroczyste magazynki, chwyty przednie, a przede wszystkim poduszkę policzkową na kolbę.

 

Szanowny Minion'ie, wrócą niebawem, jak tylko uregulujemy terminy przesyłek aby nasi klienci nie musieli zbyt długo czekać na realizację zamówienia.

 

 

Poza tym od jutra w naszej ofercie takie "cośik" do maskowania...

Link to post
Share on other sites

Wielu airsoftowcom dynda pełno- bądź niepełno- sprawność kamuflażu. Równie dobrze moglibyśmy pokiwać głowami nad tymi bawiącymi się w marines, że kompletują oporządzenie w CB, zamiast w jakimś pełnosprawnym kamuflażu :) Ot, co kto lubi. Ja sam chętniej zaopatrzyłbym się w panterę w pikselach, niż w normalną, bo jest rzadko spotykana i oryginalna. Możecie to nazwać lansem, albo dziwnym gustem, wasza sprawa, ale nie śmiećcie z tego powodu w tym wątku, proszę :)

Link to post
Share on other sites

Równie dobrze moglibyśmy pokiwać głowami nad tymi bawiącymi się w marines, że kompletują oporządzenie w CB, zamiast w jakimś pełnosprawnym kamuflażu :)

 

No chłopie tu żeś pojechał. Akurat CB jest bardziej pełnosprawne jeśli chodzi o wtapianie się w otoczenie niż pantera.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...