Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 [CYMA]


Guest frank_martin

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lufę mam JBU 6.01, dystanser od gumki guardera i gumkę złego byka ;p

 

Dostrzegam pewnie problemy z hopkiem, ponieważ jak juz go dobrze wyreguluje, po 1-2 magazynkach kulki zaczynają zmieniać tor lotu w górę lub na boki, być może to dlatego, że gumka jest po mniej więcej 15k przebiegu ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przepraszam że odkopuję temat ale mam problem, chciałbym kupic chińskie m14 w Polskim sklepie ale nic nie mogę znaleźć.

Przeszukałem jednak allegro i znalazłem to http://allegro.pl/super-karabin-aeg-m14-slv-imitacja-drewna-asg-i1294695364.html

m14 firmy asg SLV (sportline version)

JEst to jakiś rebrand m14 cymy czy co?

Proszę o odpowiedź tylko osoby mające w tym temacie pojęcie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przepraszam że odkopuję temat ale mam problem, chciałbym kupic chińskie m14 w Polskim sklepie ale nic nie mogę znaleźć.

Przeszukałem jednak allegro i znalazłem to http://allegro.pl/super-karabin-aeg-m14-slv-imitacja-drewna-asg-i1294695364.html

m14 firmy asg SLV (sportline version)

JEst to jakiś rebrand m14 cymy czy co?

Proszę o odpowiedź tylko osoby mające w tym temacie pojęcie.

To PRAWDOPODOBNIE nie jest Cyma. Raz - za małe FPS, dwa - Cyma nie ma na łoży tych czarnych "kółeczek" po obu stronach. Poszukaj w komisie, kilka M14'stek wisi.

 

Czy można dostać gdzieś metalowy (stalowy) zamek (wszystkie metalowe części które są u góry karabinu). Szukałem chyba wszędzie, ale nie znalazłem.

W Polsce nigdzie, jedynie rynek wtórny. Na Redwolfie za to mają większość części zewnętrznych, i to stalowych.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam chciałbym się zapytać jaki tłumik dźwięku można na taki gwint zamontować : )

Jest on dość nietypowy dlatego zwracam się do was z tym pytaniem.

https://picasaweb.google.com/Rynoslaw/M14?authkey=Gv1sRgCJeC6eeNvY7iPg#

 

A i jak byście mogli pomóc w znalezieniu lufy precyzyjnej do M14 Socom CM Bo nigdzie nie mogę znaleźć :D

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@rynek

A gdzie ty tu na fotkach gwint widzisz? Masz tylko prowadnice na tłumik płomienia stockowy. W sumie dziwne, ja mam gwint normalny 14mm w tym miejscu.

Szukaj lufy o długości 440-450mm, np systema (bardzo dobry stosunek cena-jakość) bądź troszkę dłuższej to zawsze przyciąć możesz. Stock cymy jest całkiem niezły, daje więcej fps niż stockowa 550mm z karta.

 

Ja miałem ostatnio misję - wstawić szkielet z cymy do ebr karta. W porównaniu - szkielet cymy jest sporo grybszy i masywaniejszy niż kartowy, w blachy body wchodzi na wcisk. Ponadto było trochę zabawy z dobraniem dyszy do komory, gb trzeba było przełożyć z wszystkimi bambetlami selektora oraz ramką silnika, a później ta ramkę przyciąć, nagwintować i skręcić bo się w chwycie nie mieściła. We wnętrzu szkieletu wymieniłem sprężynę, tłok, łożyska i prowadnicę. Na sp130 guardera i batce lipo 11.1 15c śmiga aż miło i daje 445fps. Podejrzewam że po wymianie dyszy na uszczelnioną będzie jeszcze lepiej.

Ponadto z wersji clasic/standard czy jak tam zwał, czyli z długą lufą zrobiłem ebr socom, poręczniejszy jest choć nadal pierońsko ciężki.

 

Jest tylko 1 problem, wytarł się przerywacz i nie ma semi (da się nauczyć wymuszać semi samym spustem, ale to nie to samo). Ma ktoś możne przerywacz w dobrym stanie na sell? Bądź namiary na stalowy odpowiednik? W karcie był przerywacz stalowy, ale różni się za bardzo wymiarami.

 

P.s. własne chrono to świetna sprawa, od razu wiadomo czy szczelnośc jest, a na oko... to chłop w szpitalu umarł ;]

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...