Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

No muszę powiedzieć że nie jest źle.

Za pierwszym razem jak pokleiłm tłok to wytrzymał 3 strzały.

Następnym razem nieco zmodyfikowałem wnętrze wywalajc trochę plastiku przez co mogłem sobie pozwolić na większą dawkę poxiliny.

Wywaliłem ze 150 kulek i jako się trzyma, kilka razy tez strzeliłem i nie odciągnołem do konca uchwytu.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sposób był podany w tym temacie. Poszukaj, post powinien nadal być - wątpie by mod usunął go przy sprzątaniu.

Edytuj: jeśli dobrze zrozumiałem to chodzi Ci o tą metalową rurę, która jest pod lufą. Jeśli się nie mylę jest to atrapa magazynka rurowego.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Mógłby mi ktoś rozrysować jakie śrubki gdzie przykręcić, bo musiałem ją rozłożyć a teraz nie mogę ogarnąć gdzie dać te śrubki (krótkie, długie, krótkie "zaostrzone", długie "zaostrzone")? Byłbym bardzo wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Nie smar, tylko brak jednej ze sprężynek, albo ułamany kawałek plastiku, który blokuje spust przed zbytnim cofaniem się w tył (mam tak samo). Najlepiej rozbierz go i zobacz czy wszystko jest na miejscu.

Edited by Cetizier
Link to post
Share on other sites

A ja miałem taki problem i wystarczyło przesmarować. Takie zacinki zdarzały się bardzo rzadko u mnie, ale jak już się zdarzyły to smarowanie pomagało. Na pewno mam wszystkie sprężynki, w kawałek plastiku nie wierzę bo gdyby to on był winny to smarowanie raczej by nie pomogło.

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie - ostatnio zablokował mi się spust i postanowiłem przy okazji rozebrać to ustrojstwo żeby zobaczyć co tam w środku siedzi i zgubiłem jedną z tych sprężynek od spustu - nie wiecie może gdzie mogę kupić taką drobną sprężynkę?

Link to post
Share on other sites

Kupować? Spróbuj dorobić na własną rękę. Nie wiem, może weź sprężynkę od długopisu? Jakoś dopasować i powinno ładnie działać. :icon_smile:

 

EDIT: Wybaczcie, ale nie wiem dlaczego spojrzałem na stronę 32 i myślałem, że to ostatni post, więc napisałem odpowiedź.. moje gapiostwo. :(

Edited by Appreciated
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam!

Mój kolega kupił agm-a long i kulki 0,23 guarder, oczywiście wypróbowaliśmy agm-a i kulki 0,23 nie lecą idealnie prosto tylko skręcają w prawo/lewo lub góra/dół trochę to dziwne bo inny kolega ma agm-a short i na kulkach 0,2 guarder strzela prosto. Czy może to być wina tego że replika jest nowa i musi się trochę "dotrzeć"?

Link to post
Share on other sites

Z niecierpliwością czekam ponieważ jedyne ładownice jakie widziałem do shotgunów które montuje się na kolbie to na shellsy

 

I możesz się nie doczekać bo nie widziałem ładownic dedykowanych do tych magazynków . Na stronie 27 tego tematu masz filmik jak ja umieściłem magi, Ty możesz zrobić to samo tylko na kolbie.

 

 

Witam!

Mój kolega kupił agm-a long i kulki 0,23 guarder, oczywiście wypróbowaliśmy agm-a i kulki 0,23 nie lecą idealnie prosto tylko skręcają w prawo/lewo lub góra/dół trochę to dziwne bo inny kolega ma agm-a short i na kulkach 0,2 guarder strzela prosto. Czy może to być wina tego że replika jest nowa i musi się trochę "dotrzeć"?

 

 

To wina tłustej gumki - nowo zakupioną replikę najlepiej rozebrać i wyczyścić lub czekać aż sama wypluje nadmiar smarów.

Link to post
Share on other sites

O co chodzi z tymi urywającymi się tłokami od niedopchnięcia czółenka? Ja tak zrobiłem przypadkiem dwa-trzy razy i strzał następował dopiero w momencie dopchnięcia czółenka.

 

 

BTW jakby się ktoś zastanawiał, da się dopasować drewnopodopną kolbę i czółenko od strzelb Bison.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...