Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

Witajcie! Mam takie pytanko, próbował ktoś obudować flaki AGM'a w stal? Generalnie, chodzi za mną zrobienie pompki w całości ze stali, i zastanawiam się co przyjąć za punkt wyjścia.

Myślałem o tym, ale wyszło na to, że bez specjalistycznego sprzętu w deseń frezarki ani rusz. Chociaż na siłę pewnie by dało radę.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnio oglądałem inne shotguny i zauważyłem takie które ładuje się za rączke zamiast tradycyjnej"pompki".Chciałem zrobić takie coś w swoim mossbergu 590 AGM wyglądac to by miało mniej więcej tak http://w93.wrzuta.pl...berg-590--155_2 tylko zamiast tej rączki rączka taka jak w m4

Źle mnie zrozumiałeś chciałem zapytać czy fajnie takie coś będzie wyglądać w mossbergu 590 i czy ktoś ma coś takiego.

To na przyszłość Ci podpowiem, że jak chcesz zadać pytanie to przyda się wstawić taki specjalny znak - "?". Wtedy ludzie będą wiedzieli o co chodzi.

A odpowiadając na Twoje, niezadane, pytanie - sam kiedyś na tym myślałem. Uważam jednak, że shotgun najładniejszy jest "goły" - taki jak go fabryka stworzyła, ale taka rączka na pewno lepiej by na nim wyglądała niż kolimator.

Link to post
Share on other sites

To na przyszłość Ci podpowiem, że jak chcesz zadać pytanie to przyda się wstawić taki specjalny znak - "?". Wtedy ludzie będą wiedzieli o co chodzi.

A odpowiadając na Twoje, niezadane, pytanie - sam kiedyś na tym myślałem. Uważam jednak, że shotgun najładniejszy jest "goły" - taki jak go fabryka stworzyła, ale taka rączka na pewno lepiej by na nim wyglądała niż kolimator.

Faktycznie mój błąd.Chyba jednak zamontuję rączkę taktyczną jakby mi się nie spodobało to przecież mogę odmontować szynę i zostaną tylko dwa niewielkie otworki. Edited by jarek14231
Link to post
Share on other sites

W palnym odpowiedniku rączka taktyczna stabilizuje lufę podczas strzału i pomaga "pompować", w replice ASG pionowa rączka, przynajmniej dla mnie, zwiększa komfort użytkowania, natomiast co do samego pompowania to już bym uważał jaką rączkę zakładam, bo te najtańsze to mogą w ręku zostać ;).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nie sądzę, żeby się dało w ogóle.

Chyba, że chcesz wstawiać shellsa prostopadle do lufy.

Also wymieniać komorę HU i cały system podawania kulkki z magazynka do komory HU. Bo jesli miało by to byc zasilane ze shellsa typu Marui, to wszystkie kawałki są kompletnie nie tam, gdzie powinny...

Link to post
Share on other sites

Przeszukałem cały ten temat i nikt nic o tym nie pisał, ale jak pisze Errhile z tą wymianą komory hop-up to chyba najlepszy sposób tylko pytanie co potem z mocą i zasięgiem. Jeden z forumowiczów wymienił komorę z lufą na tą od CM.048 i zasięg z mocą poszły na łeb, na szyję.

Edited by myst7
Link to post
Share on other sites

To jeszcze pół biedy - komora typu AK ma we4jście na kulki z dołu, a magazynek od AGM 003 podaje do góry. Jak zresztą większość magazynków w ASG.

 

Shells Marui podaje natomiast kulki do przodu. Replika łaodwana takimi shellsami musi mieć sprytny mechanizm, kóry tę kulkę przeniesie do góry i wepchnie do komory HU tak, żeby była w osi lufy - mniej lub bardziej. Tu masz temat z rozkładaniem Marujca, łącznie ze zdjęicami.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mam problem ze slupkiem od hopka do podtrzymywania kulek, za kazdym razem po strzelaniu sporo kulek laduje w replice, raz wyjalem az 9 :O. Otoz mam oryginalna sprezynke i slupek, ale jakims cudem nie bardzo chce to spelniac swoja role... ( wyprzedzam pytanie- sprezynka jest prawidlowo ustawiona, tzn szersza stona na spodzie i zweza sie ku gorze, tak jak wulkan xD ) I takie pytanie, czy wlozenie jakiegos kawalka grubszego papieru pod sprezynke zalatwi sprawe? Bo rozciagalem juz sprezynke, ale niewiele to dalo.

Jesli ktos ma lepsze rozwiazanie tego problemu to licze na pomoc ;)

P.s sorki za brak polskich znakow, pisze z tableta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...