Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Komorę hop--up airsoftpro właśnie otrzymałem wykonanie bardzo dobre cała aluminiowa w kolorze czerwonym.Montaż komory to banał w komplecie dostajemy za 133 złotych z przesyłką dysze, komorę, pierścień, oring, gumkę i dystanser. Komorę złożyłem z gumką zieloną i dystanserem G&G gumka będąca w zestawie nie wiele różni się od stokowych boyi, cyma jest sztywna.Problem powstał w momencie próby założenia lufy zewnętrznej bardzo ciężko zablokować ją trzeba użyć siły niż na stock komorze. Pierwsze testy lufa 400 mm stock z mojej cm048 komora podaje bardzo dobrze gorzej z podkręcaniem problem rozwiązałem przez wymienienie dystansera na twardy z zestawu komory . Po wymianie jest o wile lepiej bardzo ładnie podkręcą kulki. Komplet stock lufy i komory zostawiłem sobie jako dodatkowa. Ogólnie na plus w po równaniu z stock komora i gumką.

Edited by ppszejdi
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam.

Założyłem komorę Morris do mojej świnki razem z dedykowaną dyszą która jest w zestawie.Nie mogę komory ustawić osiowo względem gearboxa . Dysza się blokuje w komorze. Jak zdejmę lufę zewnętrzną, oprę ręko o gearbox to wtedy dysza działa prawidłowo. Przed wymianą w wszystko działało prawidłowo. Jakieś wskazówki ?

Link to post
Share on other sites

Chyba każdemu to się dziejd. Też tak miałen i zero problemów.

Dokładnie, swoisty standard. Łupie się osłona silnika od spodu, bo jest cieniutka. Ale gb trzyma silnik mocno z przodu, z tyłu i z góry, więc nie ma się czym przejmować.

 

Wala mi się komora hu od p&j. Jeśli jest choć ciut lepsza od a&k to mogę komuś odstąpić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam wielki problem z komorą od airsoftpro

jakiej gumki nie użyć to ciągle się one podwijają...

próbowałem wszystkiego co mi zalega: SHS, G&G, airsoftpro, systema i wiele innych no name'ów. (na 3 różnych dyszach - guarder, SHS, airsoftpro)

zauważyłem że konstrukcja komory jest bardzo dziwna, bo kołnierz gumki wystaje prawie do połowy okna przez które wchodzą kulki.

dodatkowo śruby utrzymujące lufę bardzo lubią się odkręcać :icon_razz:

 

komorę poskładałem tak, jak to airsoftpro ilustrowało w swoim filmie instruktażowym.

https://www.dropbox.com/s/w9qkwygk9h0alqv/WP_20140530_001.jpg?dl=0

Edited by Dustok
Link to post
Share on other sites

To już robiłem, ale nawet jeśli gumka minimalnie wchodzi w to okienko to już się co jakiś czas podwija, a jeśli nie wchodzi - dystander nie jest ustawiony na wypustce gumki, szczelność siada i zasięg maleje.

Testując replikę zniszczyłem w ten sposób tłok ze stalową szczęką.

BTW, już 5 dni próbuję to złożyć, rozważyłem już tyle opcji że nie wiem co dalej :icon_razz:

Edited by Dustok
Link to post
Share on other sites

Kołnierz gumki powinien minimalnie wystawać minimalnie w oknie do podawanie kulek, w filmie od airsoftpro można to dostrzec (dokładnie w 2:33).

U Ciebie Dustok trochę za bardzo wystaje.

A co do komory, to ja polecam.Używam z gumką którą dostałem do komory i działa bardzo fajnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...