Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odnosnie Komory HU Airsoft Pro:

kolega z teamu wlozyl ja do swojej m249 zamiast stokowej. Efekty sa tak powalajace, ze ja uzytkownik komory CA mam kompleksy.

Zasieg niesamowity, naprawde niesamowity, a replika nie jest jakos strasznie wysilona, stok i m130. 80m lekko.

Na dniach przeloze jego zestaw komory i lufy do swojej repliki zeby ocenic, jak sie zachowa u mnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zazdroszczę ci. Mojej świni komora od airsoftpro nie podeszła, po prostu nie podawało, każda gumka się podwijała i koniec - nawet po przeróbkach. Po tym wszystkim kupiłem komorę CA i efekt jest taki jak u twojego kolegi na AP.

Z frustracji wykonałem nawet w CADzie rysunek techniczny własnej komory, i już miałem przystąpić do jej wykonania ale znalazłem CA w przyjemnej cenie :)

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam cały czas komorę airsoftpro na gumce airsoftpro rewelacji nie było .Kilka podmianek gumek od G&G, systemy do zwykłej gumki cymy którą zakupiłem w zestawie z komora do ak i świnia ożyła. Ale gumkę trzeba zakładać dak jak na filmie instruktażowym i w tedy jest ok.

Link to post
Share on other sites

Hej.

Mam spory problem z moim sawem i mam nadzieje że mi jakoś pomożecie bo już ręce opadają :(

Przechodzą do rzeczy, replika jest baaaardzo wybredna jeżeli chodzi o magazynki z których jest zasilana.

Działa bezproblemowo tylko na mid capach aresa na 140 kulek.

Na boxach nie podaje lub gdy poda kulki to po chwili jest taki efekt jak by zapchania się kulkami i dziwny dźwięk po czym kulki wypadaj albo garścią albo wcale..

Naprawdę nie wiem o co chodzi, kupiłem małego boxa firmy mag na 2500bb z myślą że wszystko będzie jak trzeba a tu kupa.

Dodam że mam wstawiona komorę airsoft pro i testowałem sawa na rocketsach platinum 0.25 i gg 0.28 efekt identyczny :(

Link to post
Share on other sites

Dobra a z której strony są śruby które trzeba dokręcić ?, bo jak dla mnie wszystko sztywno siedzi.

 

Chyba doszedłem czym spowodowane jest te zacinanie się, blokowanie kulek w komorze hop up.

Prawdopodobnie podwija się gumka hop up której kołnierz za bardzo wystawał , jest to na tyle dziwne że dzieje się tak tylko na każdym boxie.

Wymieniłem gumkę zielona g&g na ta fabryczna airsoftpro która była z komorą i zobaczymy.

Wcześniej na stokowej dyszy i zielonej gumce g&g było ok, po montażu dyszy airsoftpro z zestawu dzieją się takie kwiatki.

Dodam że już przez te zacinanie się rozwaliłem wcześniej dwie głowice tłoka w których urywały się śruby.

Dlatego jutro sprawdzę jak działa i czy to było przyczyną.

Link to post
Share on other sites

drugie moje pytanie to to czy warto dołozyc 150zł aby kupic mk46 u krakmanów kosztuje 1470zł i napisali tak

 

Karabin w naszej konfiguracji posiada siłę wystrzału około 430-450 fps.

Taką prędkość początkową uzyskaliśmy dzięki zmianom zastosowanym w mechanizmie stosując części o podwyższonej wytrzymałości, takie jak:

* wzmocniona metalowa głowica cylindra (przeznaczona do zestawu cichego)

* wzmocniona kierunkowa głowica tłoka

* wzmocniony nylonowymi włóknami tłok

* silnik o zwiększonym momencie obrotowym

* wszystkie zębatki są stalowe osadzone na kulkowych łożyskach 8mm

* Silniejsza jest też sprężyna (130 m/s), co ma odzwierciedlenie w większej mocy

* prowadnica sprężyny jest w standardzie wzmocniona(metalowa)

Natomiast na zbrojowni jest za 1325zl od A&K ktore lepiej wziaść?odrazu mówie ze na starcie wymienie lufe na guardera,komore airsoft pro

Link to post
Share on other sites

Nie prosiłem aby mnie przekonywac do lipo tylko prosiłem o wymiary baterii jaka tam wejdzie

Tak ciężko sobie wpisać model batki w googlu i zczytać wymiary?

http://www.hobbyking..._Lipo_Pack.html

Do włożenia trzeba odkręcić szynę lub wyjąć lufę. Pakiet wchodzi na styk i w zasadzie więcej się go nie wyjmuje, wystarczy kable do podpięcia i wtyk balansera bokiem obok lufy puścić.

 

lepiej wydac 150zł na własny tuning?jesli tak to co byscie polecili wymienic za ten szmal w niej

Zębatki helikalne 100:300 od shs, spring m140, guma hu, kable i na upartego mosfet (choć nie widziałem kostki stykowej zarżniętej w śwince, a koszt nowej w elektrycznym to 2,50zł).

Nie wiem natomiast jak z komorą hu, ponoć się poprawiło coś ostatnio. Ale ja bym i tak wymienił na CA - od wielu lat nie ma nic lepszego.

Link to post
Share on other sites

kilka stron temu przeczytałem ze airsoft pro daje lepszą szczelnosc tu cytat

 

Odnosnie Komory HU Airsoft Pro:

kolega z teamu wlozyl ja do swojej m249 zamiast stokowej. Efekty sa tak powalajace, ze ja uzytkownik komory CA mam kompleksy.

Zasieg niesamowity, naprawde niesamowity, a replika nie jest jakos strasznie wysilona, stok i m130. 80m lekko

 

gumka zielona g&g przy tych fpsach nie będzie pasować?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...