Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem, wiem.

 

Ale kulki mam na wykończeniu dosłownie, prec lufke i komore kupiłem niedawno i kulki narazie zostaly jeszcze z czesci stockowych. Teraz właśnie pytanie, te Cięższe z jakiej firmy NAJLEPIEJ kupować ?

Jutro wybieram się do sklepu i chciałbym kupić coś dobrego ;) i jaka waga najlepiej narazie? Gdy sprężynę mam stockową a wymieniać będę gdzieś za dwa miechy i chciałbym kilka BB'sów by sobie na razie postrzelać?

 

PS. Replika działa, komora działa, gumka działa wszystko git! Dzięki wielkie za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Z cięższych kulek u mnie najlepiej latają 0,43g BB King. Po przebraniu wszystkich kulek w celu odrzucenia sztuk z śladami po wtrysku, jakimiś uszkodzeniami powłoki itd zostało mi 2/3 paczki. Po ich umyciu w płynie do mycia naczyń latają zaskakująco dobrze, różnicę w wyglądzie kulek po myciu i przed widać gołym okiem bo posiadają lekki nalot i czasem brud.

 

Także kuleczki śmiało mogę polecić tylko trzeba im poświęcić trochę cierpliwości ale z tym chyba nikt poważnie myślący o snajperstwie problemu nie ma ;P

 

Ja również mam do Was pytanie, jak sprawdzają Wam się mancrafty w obecnych temperaturach czyli w przedziale powiedzmy -5 do -15*C? Nie wiem czy na zimę nie przebudować repliki znowu na sprężynę i 600fps bo z kapsułek CO2 zapewne będzie średnia wydajność i co chwilę trzeba będzie je wymieniać :/

 

Pytanie do Mendi'ego: wcześniej pisałeś, że najlepiej używać takich kulek aby replika na nich generowała 500fps, czyli jak wsadzę sprężynę dającą 600fps to wychodzi na to, że muszę używać kulek 0,28-0,3g a takie kulki to ja pakuje do emki z 420-440fpsami :P

Z tego wynika też, że z repliki generującej 500fps powinno się strzelać kulkami 0,2g w co nie chce mi się wierzyć. Jaka waga z Twojego doświadczenia będzie najlepsza do 600fps? Niestety muszę się Was dopytać zamiast sprawdzić samemu bo absolutnie nie mam kiedy zabrać eLki na spokojnie w teren na parę godzinek żeby przestrzelać ją w każdej możliwej konfiguracji :/

Ehh, żeby chociaż widno było do późna to po pracy by się postrzelało trochę :(

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem je 10 listopada z Airsoft Armory. Jeszcze bez wybierania i mycia miałem wrażenie, że latają trochę lepiej od innych kulek, porównywałem je z Rocketsami 0,36g, 0,4g, i 0,43g, a także Guarderami 0,43g. O dziwo rocketsy 0,36g również latały bardzo powtarzalnie, tylko są trochę za lekkie do mancrafta :/

Generalnie z rocketsami chyba trafiłem na jakąś pierwszą, dobrą partię, kulki przechodzą bez problemu przez Promyka i nie miałem jeszcze ani jednej zacinki, niezależnie od wagi a na forum sporo osób się na to skarży.

 

Jeszcze odnośnie BBkingów to zauważyłem, że po przekrojeniu nie posiadają pęcherzyków, z zewnątrz ani wewnątrz nie widać niczego co by wskazywało na nierówne położenie środka ciężkości. Po odrzuceniu sztuk z nawet najmniejszym wgnieceniem, śladem po wtrysku itd. latają naprawdę dobrze i powtarzalnie.

Link to post
Share on other sites

Niedawno kupiłem MB08a UPV z gunfire, co do wykonania nie mam zastrzeżeń, strzela też w miarę dobrze jak na stock ale strasznie ciężko się naciąga, szczególnie na leżąco. Replika według sklepu ma ok 520fps. U kogoś wcześniej w temacie pojawił się chyba podobny problem.

Link to post
Share on other sites

Ja sobie ją kupiłem, żeby ją fajnie ztuningować. Poprosiłem krakmanów żeby mi od razu zamontowali ten zestaw, no i teraz zamierzam kupić tak:

 

•Komora PDI :

http://www.specshop....roducts_id=3284 300 zł

• Prometheus 590 mm 6.03 319 zł

• Gumka czarna systema 30 zł

 

EWENTUALNIE DODATKOWO:

•Stabilizatory lufy - 30zł

•Głowica cylindra - 50zł

•Zespół spustowy

 

A przy tym zestawie 550 fps wystarczy wzmocniony klejem zestaw lub ten metalowy od Wella za 80 zł. Oczywiście lepiej kupić jakiś wzmocniony totalnie od Bart_a bodajże.

 

 

Edit:

 

Aha no tak, jeszcze do tego - body fajne, owinąć sobie fajnie jakimiś taśmami lub zrobić ghillie na niego, i naprawdę będzie śmigać fajnie ;p

 

Zresztą masz pierwszą stronę tematu :D

Edited by ShayBuS
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...