Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O ile pamiętam to tłok gdy jest w tylnym położeniu to wyciska ten drucik o te kilka mm za zewnątrz i wtedy wiesz, że replika jest załadowana.

 

Chris - możliwe, zasugerowałem się linkiem kolegi i zwracałem uwagę na to, że to dwa zestawy do L96. Zresztą wg opisu gunfire to obydwa pasują do L96a1.

Link to post
Share on other sites

Wzmacniasz w wolnych przegrodach. Jak rozkręcisz TB to od razu widać gdzie lać (wszędzie gdzie nic się nie rusza można właściwie wzmacniać).

 

Schemat jest (albo był) w TYM temacie.

 

 

Gloomer - ten karabin jest dość prosty. Przy odrobinie zdrowego pomyślunku ciężko coś spieprzyć na amen. Coś nie zadziała jak powinno za pierwszym razem, to poprawiasz i po kłopocie. W karabinach snajperskich to co 2 tygodnie walisz przegląd;). Jak słyszę, że ktoś płaci 40zł za wymianę sprężyny w SWD to aż śmiać się chce;).

Link to post
Share on other sites

ja napisze to co Dex-zaslepka i nawet przejsciówka na tłumik fajnie lufe stabilizują,bo lufa wew ładnie wpasowuje się w otwór który tam jest(sock i dłuższe-krótsza bedzie latać jak rencistka po targowisku)

przy 660 fps jakie posiadam luzy w tym miejscu robiły by z mojej repliki stracha na wróble przy strzelaniu a 80+.A tak nie jest :icon_biggrin:

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Jestem posiadaczem Wella mb01 i mam pytanie odnośnie do dwójnogu, a raczej jego montażu. Replikę kupiłem bez montażu dwójnogu i szczerze mówiąc nie mogę tego elementu namierzyć. Obecnie wygląda to tak:

https://www.dropbox.com/s/tuc9v1gkg7x3l6y/20130503_205124.jpg

https://www.dropbox.com/s/6c2xhc0r4r7m16l/20130503_205033.jpg

 

Byłbym wdzięczny za informację, co muszę dokupić, aby zamontować na replice dwójnóg.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

teraz zadam przygłupawe pytanie (w 2 cześci posta) ..więc nie wyśmiewać

1:w spuście Bart_a padła mi sprężynka-ta która odpowiada za "łapanie" tłoka przez sear (dziad był non stop w dolnej pozycji i spust tłoka nie łapał po przeładowaniu) w tym spuście są tylko 2 sprężynki-jedna w tylnej części,druga w środku-łapie "cięgno" które sear napina-właśnie ta mi zdechła.(po mękach,trudach i 4 browarach jakoś wcisnąłem tam inną bez rozbierania spustu-Gdzie da się takie sprężynki kupić-pytam z ciekawości bo chce mieć coś na zapas?

2: Przy składaniu pojawił się problem z którym nie do końca sobie potrafię poradzić,i nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałem :teethh:

Mianowicie chodzi o to że za rączką przeładowania jest taki mały dzynks który w nią włazi..i wyłazi przy przeładowywaniu,A dziś ewidentnie wyłazić nie chciał-i nie potrafiłem po przeładowaniu "opuścić raczki w dół" bo ją ten mały bajer blokował

Jest jakiś normalny sposób żeby sobie z tym poradzić?

Dodam ze z tyłu zamiast orginalnej śrubki z gównoitu (czy jak tam się zwie ten mientki materiał) mam wkręconego imbusa :icon_smile:

Prowizorycznie zatkałem ta dziurkę w rącze przeładowania i puki co przeładowuje replikę bez problemów

Replika nie ma safe ani antystresa -Spust od Bart_a kupiony ok 2 lata temu

zatkanie tego otworu w racze przeładowania to prowizora-jest jakiś inny sposób żeby ten problem rozwiązać czy zalać ten otwór permamentnie betonem ? :icon_biggrin:

 

Help !!

 

 

Musze przyznać że dziś 1 raz w życiu miałem ochotę wyrzucić przez okno wella który jest poskładany na hi endowych częściach :icon_biggrin:

 

A co do bipodów-mam aktualnie jakiś tani na trzpień (dodawali taki go zestawu well+luneta+biopd)

lata to jak rencistka na promocjach w sklepie,na boki się giba jak raper w wynajetym polonezie i ma zdecydowanie zbyt długie nóżki

Jeśli zmienię to tylko kopię harrisa-głównie ze względu ma to że na najkrótszym położeniu nóżki są naprawdę niewielkie(dzięki temu sylwetka leząca sporo niższa-a jak wiadomo w asg nie lubi się dzieci i niskich celów,bo trudniej w nie trafić i zobaczyć) No i replika z rozłożonym harrisem nie wygląda jak radio :icon_biggrin:

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

1. Dowolny sklep ze sprężynami powinien posiadać takie springi. Jak to jakaś mała pierdółka to nawet zegarmistrz będzie miał.

http://www.sprintex.pl/ - sklepy podobnego typu.

 

2. Wiem o co chodzi ale nie pamiętam jak rozwiązać... męczyłem się z tym przez chwilę, aż wpadłem. 3-4 lata temu to było więc raczej sobie nie przypomnę o co chodziło.... Jak ewidentnie sobie nie poradzisz to mogę ci sprzedać działający zestaw rodem z pierwszych warriorów.

 

Edit- 2. - po prostu się coś nie zacięło/ zatkało? Mechanizm jest prosty :icon_mrgreen:.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Przyjąłem przekaz, zrozumiałem tekst...

 

Pozostaje PDI made in Japan, KM HEAD i Prometheus.

Która z nich? Są mniej gówniane? :icon_razz:

 

EDIT: Z tego co wiem KM HEAD i Promyk są na tym samym poziomie.

Edited by dr Ziolo
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens kupowania PDI, skoro daje lekko lepsze wyniki za 3x większą cenę... no i zobacz na średnicę - większe ryzyko zacinki.. obecnie kulki są coraz gorsze. Mam jeszcze 2tysie kulek madbulla z pierwszej serii i te nowe.. te nowe kulki to jakieś porażki.

 

Promyk w L96 był świetny. Ja bym wybrał Promyczka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...