Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kamizelka jest moja, tak jak i pierwsze zdjęcie jest moje. Na drugim zdjęciu jest kamizelka Flamea. :)

Także jakby ktoś chciał więcej zdjęć, to za kilka godzin powinny się naładować akumulatorki do aparatu. :)

 

BTW to tylko PMC można z tym PC robić? :wink:

Edited by Ray
Link to post
Share on other sites

No właśnie. Może czyjaś stara ją nosi do pracy jak podkłada głos w autobanie?D

 

 

zeby nie było ot

 

 

jak ktos ma opcje na orydżynalną kamizelkę, to odradzam condora

jak nie ma to jest do zdecydowanie dobra kopia

 

(moim zdaniem)

Edited by Paul
Link to post
Share on other sites

Ja powiem szczerze, Condor robi calkiem znosne kopie, ale ma dwa, w pewnym sensie dyskwalifikujace dla mnie minusy:

1) klamry - nie wzbudzily we mnie specjalnego zaufania, nawet jezeli juz kupic cos Condora, to trzeba liczyc sie z tym, ze wkrotce (zwlaszcza przy solidnym uzytkowaniu) trzeba bedzie je zmienic na cos lepszego, nawet National Molding

2) niestety material z jakiego jest to zrobione to nie Cordura, a cos pomiedzy Kodura i nylonem z ALICE. Co wiecej, material ten jest dosc cienki wiec raczej dlugo nie wytrzyma

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie dziwne wrażenie że np. plecaki condora są innego koloru niż ładownice czy kamizelki. Wydaje mi się że plecaki są znacznie jaśniejsze od reszty oporządzenia. Czy ktoś może sprostować jak to się przedstawia. Oczywiście chodzi mi o ten kolor kojoto podobny.

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał Catch, ma rację, Cordura albo śmierć, tylko takowa nam raczej nie grozi przy naszych spotkaniach. Dlatego też na wojnę radził bym to odstawić, ale przy strzelankach OK.

 

Materiał to nie jest na pewno cordura, składniał bym sie do nylonu 600D, no może 1000D. Wytrzymałościowo nylon w porównaniu do cordury wcale tak nie wypada źle. Wg producenta Cordura jest trwalsza chyba o 2, czy 1,5 raza, więc można tą wartość zaniżyć (ale mogę się mylić).

 

Co do samej wytrzymałości materiału, to nie jest ona aż tak istotna jak jakość szwów, te przecież wszystko w kupie trzymają.

 

Dlatego też chciałbym się spytać o te szwy, oraz czy gdyby nie było loga "condor" to czy by bardzo na wartości straciła?

Edited by GRSW_Szreder
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...