Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria Intellect vs Firefox


Recommended Posts

Mam zamiar kupić jedną z tych baterii:

1. Intellect 9.6V 2000mah NI-MH

2. Firefox 9.6V 2300mah NI-MH

 

Miałem intellecta 9.6V tyle że 1400mah i działał bardzo dobrze. Zastanawiam sie nad firefoxem ponieważ cena mniejsza a pojemność trochę większa. Z tego co słyszałem to nowe baterie intellecta nie są już takie dobre. Może ktoś doradzi co kupić.

Edited by Gregory82
Link to post
Share on other sites
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

FF 8.4 1500 w porównaniu do mojego prawie półtora rocznego kana 8.4 1100, wypada o niebo lepiej, podwoiła się szybkostrzelnośc.

Podniesienie szybkostrzelności przy urzyciu Intellectów to standard, mają większą wydajnoś prądową. A co do działania - dziwisz się że nowa batka o większej pojemności działa lepiej niż półtoraroczny (zajechany już nieźle jak się domyślam) aku?? Porównaj nowe akumulatory i wtedy napisz wynik.

Link to post
Share on other sites

ja moge co do porównania jedynie porównać z kanem, bo akurat mam ten sam woltaż czyli FF 9.6V 1100 oraz Kana FF 9.6V 1400, Jak widać kan ma troche większa pojemność ale dużej różnicy nie ma. Ogólnie u mnie troche lepiej chodzi kan na początku ale natomiast po paru magach hi-cap 330 mniej więcej 2-3 lepiej trzyma się FF. Aktualnie używam półrocznego intellecta 10.8V 1400. do Auga JG (tuningowany) i sprawuje się świetnie:)

Link to post
Share on other sites

ja moge co do porównania jedynie porównać z kanem, bo akurat mam ten sam woltaż czyli FF 9.6V 1100 oraz Kana FF 9.6V 1400, Jak widać kan ma troche większa pojemność ale dużej różnicy nie ma. Ogólnie u mnie troche lepiej chodzi kan na początku ale natomiast po paru magach hi-cap 330 mniej więcej 2-3 lepiej trzyma się FF. Aktualnie używam półrocznego intellecta 10.8V 1400. do Auga JG (tuningowany) i sprawuje się świetnie:)

 

A jak Ci dziala ten intellect na mrozie??

Link to post
Share on other sites

A ja wam powiem, że jade na 8,4 RC 2000 i uważam że Sanyo są najlepsze. ;)

 

Nigdy nie stwierdzisz co lepsze, bo każdy karabin jest inny, i każda batka inaczej ten tłok ciągnie. Ale intellect zdecydowanie szybciej bym wybrał patrząc chociażby na cene Firefox'ów za granicą, gdzie kosztują bodajże 14 $.

Link to post
Share on other sites

Słyszałem, że intellecty kiepsko reagują na zimno ale żeby padały po 20 minutach? Wszystkim użytkownikom tak szybko pada? Może trafiłeś na jakiś trefny egzemplarz? Ja mam 8,4V 1400mAh intellecta i w temperaturze -10 po 4-5 godzinach dalej działał, a w nic nie owijałem. W jakiej temperaturze miałeś taką reakcję? A może to ja mam jakiś dobry model :) ?

Link to post
Share on other sites

No to wychodzi, że z intellectami jest jak z chińskimi AEG. Zależy jak się trafi. Mój akumulatorek też działa w każdych warunkach, a nawet powiem, że nie zamieniłbym go na nic innego ale te wszystkie osoby które mają problemy z kolei też nie wyssały ich sobie z palca. Jak ktoś chce mieć baterię "1 klasy" to chyba najlepszym wyborem będzie sanyo RC.

Edited by KaczorLsm
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...