Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Wszystko zależy o okresu, który Cię interesuje?

 

IMHO w tej chwili i myślę od 2006 roku najmodniejszy jest 3-hole Norotos'a. Ostatnio coraz częściej na hełmach operatorów MARSOC'u widać jednak INVG shroud owej firmy. Chociaż montaż, który zapodałeś nadal jest w użyciu i przeżywa chyba renesans wśród SF. Tak naprawdę to widziałem chyba z 7, czy 8 rodzajów w użyciu przez FR i MARSOC (od wszelkiej maści produktow Norotosa, po Wilcox'a), a do najdziwniejszych wynalazków zaliczyłbym ten:

45855999.th.jpg

Link to post
Share on other sites

To zwykła jedno punktowa blacha od kompletu AN/PVS-7 i 14 (p/n: 275306-1).

 

A tak to właściwie wszystkie zawarte w katalogach ADS Tactical - http://www.adsinc.com/catalogs - wejdź sobie i zobacz co Ci pasuje.

 

Najczęściej masz montaż podstawowy Norotos Helmet Mount następnie są zwykłe ATN Front Bracket, Lever Helmet Mount ale i zdarzają się już kupowane przez żołnierzy OPS-CORE (ale z Wilcox L2G05 Helmet Mount już nie widziałem - może nie miałem szczęścia ;) ).

 

Wszystko zależy od fasowania wersji hełmów z otworami na 1 śrubę czy też na 3 śruby. No i zakupów hełmów już na misji przez żołnierzy (z rożnych powodów).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przeczytałem cały temat a właściwie nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc zadaję, jak było to przepraszam.

 

Otóż moje pytanie brzmi czy drugi MSOB używa czarnych Rescue Beltów? Na stronach reko przy rekrutacji widziałem dopuszczany ten pas ale wolę się upewnić, że czarny pasuje. Z góry dzięki za odpowiedź!

Edited by Pavo
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hej

szukałem wszędzie i nie mogę nic znaleźć.

jakos ostatnio leciał na Disco program o selekcjach do róznych jednostek w tym jedne był o reconie i chłopaki nosili tam jakies przedziwne plecaki. Siedziało to na standartowym stelazu od ALICE i miało taką samą konstrukcję ale było na maxa obszyte palsami.

Niegdzie nie widziałem takiego plecaka.

Macie pojęcie co to może być ?

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Przepraszam że odkopuję ale nie przeczytam 40 stron a mam pytanie -

Czy USMC FR używa M14 EBR? Oraz czy używają kamizelkę AAV - przeczytałem że tak, ale nie jestem pewien czy jest to prawda.

 

Ja w prawdzie nie jestem jakimś dokładnym rekonstruktorem, ale tak jakoś wyszło że z MARPATa i m4 zrobiło sie wyposażenie najbardziej przypominające właśnie FR - więc już tą drogą idę, poza rozbieżnościami takimi jak ogólnei na razie stockowa m4a1 czy inna kabura na colta tudzież inne rękawiczki (ale w coyocie) lub buty nie batesa ale o podobnym wyglądzie :D - nie stać mnie na oryginały, a i czasu i cierpliwości do dokładnych odwzorowywań nie mam.

Edited by PiotrqŚ
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, mam pytanie odnośnie oklejania hełmów w MARSOCu. Chodzi o tzw. Call Signs (przykład JA06 0 POS) co do których nie mogę znaleźć żadnych informacji poza tym, że prawdopodobnie nie ma co do ich ustalania żadnych znanych zasad i tak naprawdę team robiący luźną stylizację na MSOB może wymyślić sobie cokolwiek i też będzie dobrze. Proszę o potwierdzenie tej informacji lub wskazanie jakiegoś źródła informacji jak oklejać MICHa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...