Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Mam zonka panowie, mianowicie:

 

https://lh3.googleusercontent.com/-fIx-bGEFS0Y/T9X6TRfQDUI/AAAAAAAAB_s/cu9AGTVBJTQ/s800/fr2u.png

 

typ drugi od lewej. PACA. w... Coyocie? Z tego co wiem PACI są czarne, lub tanowe (co w praktyce przekłada się na białe), w takim kolorze jeszcze w życiu nie widziałem. Tym bardziej że koleś pośrodku i ten najbardziej z prawej mają PACI jasne jak zawsze...

Link to post
Share on other sites

090407m4595b032.th.jpg

Reno, Nev. - A bullet casing ejects from an M9 pistol after a Marine with a company from 2d Marine Special Operations Battalion, U.S. Marine Corps Forces, Special Operations Command fires at his target. The Marines and Sailors conducted shooting drills as part of their Dynamic Assault package at the Washoe County Regional Shooting Facility here, April 7.

Jest też reszta z tej serii, ale to chyba najbardziej znaczące.

herat.th.jpg A tu klocek 19

Edited by badseed
Link to post
Share on other sites

Były też używane (bodaj testowo jedynie), klocki 34. Panowie na wyjątkach nie buduje się postaci do reko :icon_smile: 1911 MEU tylko. Ew. kimber. Do tego safari 6004 FDE.

Inne wariacje BYWAŁY widywane (serpa, glocki, M9 i inne), ale sami musicie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy robicie reko czy wyjątki, bo np. Używali szelek w MC, do tego M9, jakaś rzadka kamizelka i już jest "niewiadomoco". Ten post nie miał nikogo obrazić, a jedynie uświadomić nieuświadomionych :)

Edited by Kosmo
Link to post
Share on other sites

Dobrze kolejne pytanie tym razem z natury czysto teoretycznej - Czy obecny MARSOC używa kamizelek FAPC gen 2 w MJK ?

 

Na zdjęciu podlinkowanym przez kol. BadSeeda goście od prawej mają coś podobnego do FAPC 2 ale nie mam pewności czy aby na pewno to to...

Edited by Cervantez
Link to post
Share on other sites

badseed, faktycznie to CIRAS, teraz to widzę, a EPC = MBAV :icon_rolleyes:

 

MatriX, jeśli chodzi o tego pana w środku to stawiam na kojotowego Crye CPC. MARSOC dostał tego trochę i widać to na zdjęciach 2010+. A FAPC nigdy nie widziałem w użytku

Edited by Krave
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...