Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGC zamówienie MAJ


Recommended Posts

Witam,

 

Organizuję kolejne zamówienie do WGC. Tym razem 15% zniżki jest na:

 

- wszystkie produkty G&P

 

Dodatkowo, za darmo wysyłane są:

 

- każda replika o wartości powyżej 500 USD (przed odliczeniem zniżki)

 

 

I. Terminy

 

a) Zamówienia zbieram do 8 maja 2008 roku

 

II. Zniżki:

 

a) na wszystkie produkty 8%

b) na wszystkie produkty G&P 15 %

c) każda replika powyżej 500 USD wysyłka z HK do Polski gratis

 

III. Główne zasady zamówienia:

 

a) Chętne osoby proszę o wysłanie do mnie informacji w postaci linków do produktów, które chcą zamówić oraz liczby sztuk. Proszę wysyłać TYLKO na mail: holmes@asgsport.pl

b) proszę zamawiać tylko produkty In Stock. Jeżeli po wysłaniu zamówienia i przelewu do WGC dany produkt nie będzie dostępny (co czasem ma miejsce), to można go wymienić na inny lub ewentualnie czekać na jego pojawienie się w magazynie.

c) Ostatecznym potwierdzeniem zamówienia jest wysłanie przelewu do mnie.

 

IV. Kwestie finansowe

 

a) Cło oraz VAT wychodzi około 9% wartości zamówienia

b) Wartość przesyłki ustalona na 30%

c) Koszt przesyłki dzielony proporcjonalnie do wagi zamawianych towarów

d) Całkowity koszt przelewu do HK oscyluje w granicach 100 zł. Do podziału proporcjonalnie

e) Wpłaty na moje konto w PLN

f) Przelew zagraniczny wysyłany jest zgodnie z kursem sprzedaży USD międzybankowym (około 0,1 0,15 PLN więcej od średniego NBP)

g) Paczki z Urzędu Celnego odbieram osobiście

h) Przepakowanie i wysłanie do Was zgodnie z cennikiem GLS

i) Ewentualne dopłaty lub nadpłaty regulowane w momencie odbioru towaru

 

Przypominam raz jeszcze. Zamówienia, wszelkie zgłoszenia, pytania BARDZO proszę przesyłać MAILEM: holmes@asgsport.pl . Nie zawsze czytam forum, zawsze odbieram maile.

 

Na tą chwilę jest 14 osób chętnych.

UWAGA: w związku z tym, że przy bardzo dużej liczbie paczek zamówienia się przedłużają nieprzekraczalnym limitem jest 40 osób na to zamówienie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

killer: Na tuning eMki G&P będzież miał zniżkę pod warunkiem, że będzie on przeprowadzony na częścich G&P [patrz pierwszy post].

Jeżeli oprócz eMki zamówisz jakieś części, to przyjdą one osobno o ile nie napiszesz do WGC, że chcesz, żby ci je zamontowali (co robią za opłatą)

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że żart.

WGC zejdzie trochę czasu przy pakowaniu, bo jak przypuszczam, sporo tego będzie a i na cle też tego migiem nie puszczą. No chyba, że celnikom się odechce jak zobaczą załadowaną karabinami paletę EURO i puszczą za darmo (ale zgodnie z teorią o totolotku i piorunach, szanse są nikłe).

Tak wiec biorąc pod uwagę czas na wpłaty, obsługę i transport, licząc od teraz, termin do połowy czerwca wydaje się być całkowicie uzasadniony (+ transport po Polsce oczywiście..).

Link to post
Share on other sites

Ja was w ogóle podziwiam, że przy przebojach z poprzednimi zamówieniami i sposobem ich prowadzenia przez Holmesa, także biorąc pod uwagę komunikację z zamawiającymi, brak odpowiedzi na maile, nieodbieranie telefonów, mylne informacje, 3 miesięczny czas oczekiwania... itd, itp... że ktoś z was w ogóle chce zamawiać w ten sposób...

Trzeba się uczyć na błedach...

Link to post
Share on other sites

Została jedna osoba. Mail wysłany ale nie mam odpowiedzi. Nr telefonu niestety nie dostałem. Będę w domu około 20:00. Jeżeli do tej pory nie będzie odpowiedzi to niestety wycinam z zamówienia.

 

Najpóźniej jutro chcę wysłać całość do WGC.

 

Mail spóźnialskiego: "Al....e"

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Update list Oos! Przyszła duża dostawa do WGC. Praktycznie wszystkie rzeczy z Pantaca, które były OoS są już dostępne. Podobnie z King Armsem. Sporo G&P przybyło też. Dziś rozsyłam poprawki. W takiej sytuacji są dwie opcje jeżeli już wybrałeś inne rzeczy bo Twoje były OoS:

 

a) zostać przy swoich zmianach

b) wrócić do oryginalnego zamówienia.

 

Raz jeszcze dzisiaj roześlę wszystkie OoS. Dam na stronie nicki, żeby nie było wątpliwości do kogo powinien dojść mail. BARDZO proszę o szybkie odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

witam!

biore udział w zamówieniu marcowym.

pieniądze wpłaciłem 17.03.08; dziś mamy 13.06.08 i patrząc na przebieg spraw wątpie czy do końca miesiąca dostane graty...

 

tak jak pisał goren; nie ma się co czarować, wrzesień to REALNY termin realizacji zamówień...

 

życze Wam cierpilwości... mnóstwa cierpiwości... ;)

 

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

e no moze az tak zle nie będzie... Holmes zapewniał mnie że nie będzie takiego poślizgu... Po komentach bardzo łatwo w to zwątpic i już te drobne poślizgi z etapami... ale tak dalej mam nadzieje ze do połowy lipca bede już miał bron chociaz liczylem na koniec czerwca jak to wynikalo z rozpiski...

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...