Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kałaszy nie ma co brać prosto od producenta bo sam producent ostrzega swoich dystrybutorów "że mogą być problemy z jakością produktu i nie wie co rozprowadza", przynajmniej tak twierdzą chłopaki z cytadeli po tym jak ostatnio ściągnęli kałasze. Jedyna szansa to znaleźć jakieś leżaki magazynowe, które dobrze by było żeby sklep przed wysłaniem pomierzył dla każdego słoika z osobna... chociaż to też nie gwarantuje że nie ma 3 serii która jest na bazie skrobi i po miesiącu od otwarcia nie będzie już trzymać średnicy...

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

Miałem GFR, wysłałem na reklamację serwis mi potwierdził żeby w tym półroczu nie spodziewać się ciężkich białych kulek w akceptowalnej jakości ( chciałem wymiany opakowania). Więc każdy wynalazek Dum Dum niech potestują kilka miesięcy inni.

 

Bo GFR są tylko z 1 serii (srebrna nalepka na paczce) dobre dorwałem wczoraj 4 paki po 25zł od jakiegoś kolesia z gdańska co sprzedał karabin i zostały mu kulki :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Guardery szare (beton) 0,4g latają znośnie

Ja bym się kłócił, albo mamy inne kulki z tej serii.

Na dniach dostanę do porównania, obecnie dostępne w sprzedaży, kulki 0,36g i 0,40g kilku marek. Z 0,43 posucha niestety. Zobaczę czy coś obecnie nadaje się do strzelania.

Link to post
Share on other sites

daj Mendi nam info przedpremierowo co warto kupić jak już będziesz po testach :icon_wink:

EEE tam to nie będzie nic tajnego. Cudów raczej nie będzie, a po prostu przegląd tego co jest w handlu obecnie.

A ja szybko klecę teksty i szybko są na głównej.

Link to post
Share on other sites

To sa zwykle rocketsy, nie platinumy - roznia sie tym ze sa mniej dokladne przez co tez tansze (czyli nie przechodza jakiegos tam procesu kontrolnego pewnie). Czy ja wiem czy warto ryzykowac ? Ale skoro nie ma nic innego.. Moze by sie je poprzebieralo wizualnie i z suwmiarka z reku i chociaz polowa by sie nadawala ?

 

Ja sprobuje, tzn zamowie sobie z opakowanie, ale nie liczcie ze zrobie testy bo poprostu nie mam na to czasu wyjsc i postrzelac :(

 

Edit:

Kupiona jedna paczka, nie ryzykuje zeby brac wiecej bo strach czy to przez lufe przejdzie :icon_biggrin: Jak juz je otrzymam to podziele sie informacjami ale tylko takimi ktore mozna sprawdzic w domu - czyli srednica, powierzchnia i czy sa pecherze w srodku

Mam jeszcze rocketsy platinumy 1 seria (chyba, bo na 99% to pierwsza seria, bo jeszcze z nich nie strzelalem, a poprzednia paczke zuzylem na ostatnie strzelance) to porownam je chociaz wizualnie itp z nimi

Edited by oofo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...