Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Powierzchnia praktycznie wygląda tak samo jak poprzednie specny 0.4

Niewykluczone że to może być problem pojedynczego woreczka, przyjrzyjcie się temu, postrzelajcie i dajcie znać ;) Niemniej jednak jeśli jeden na ileśtam worków ma być takiej jakości, to trzeba będzie znowu szukać czegoś innego.

Znajomy z kolei postanowił sprawdzić shootone które kupił ze 2 miechy temu, średnicę miały 6.04, 6.06 wg elektrycznej suwmiarki, jedna nawet nie przeszła przez ,,tester'' 6.2. Muszę sprawdzić swoje proballe 0.45, które zostały przeze mnie otwarte mniej więcej też ze 2 miechy temu :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziś postrzelałem na specnach 0.45

Żadnego przebierania, sortowania, czyszczenia, ważenia czy mierzenia ;) Sypane prosto z wora do szybkoładowarki.

VSR z konwersją Mancrafta, 600fps na 0.2. Lufa promyk, gumka maple leaf.

Stabilne, mierzone dalmierzem strzały na 84m w środek krzyża. Podkręcanie równe, powtarzalne.

Podsumowując - jak dla mnie, kulki są super. Oby tylko nie zaczęły przybierać na obwodzie...

Link to post
Share on other sites

Aa i taka sprawa, Shootone (0,43), po ~roku czasu (kumpel kupił na Borderze) spuchły i nie nadają się do użytku.

Moje tez tam kupione i odpukać - nadal są ok przechodzą przez bbtester 5,98. Zostało mi ich jeszcze z 500 sztuk. Strzelałem z nich w niedzielę, pomimo że wiało mocno, latały bardzo fajnie, podobnie do słoikowanych specn 0,43.

Link to post
Share on other sites

A ja kupiłem dużą pakę (0,32) - pewnie do lata lub jesieni je wystrzelam, ale dobrze wiedzieć :icon_wink: No i łudzę się, że może 0,32 tak nie puchną :icon_wink:

 

Problem puchnięcia bardziej tyczy się chyba kulek cięższych :) .

Przerabiałem madbulle i uważam że są jedne z lepszych kulek (0.30)

w vsr na kulkach 0,40 pj kulki latały całkiem dobrze,choć szybko mi puchły.

mam paczkę 0,40 guardera ciemno szarych od 1,5roku i dalej trzymają miary i lecą jak po sznurku ,problem w nich jest taki że nie widać jak lecą ,co przy dalszych strzałach skutkuje brakiem naniesienia poprawek :icon_neutral2:

Link to post
Share on other sites

Chyba będę musiał założyć nowy wątek we właściwym miejscu dla optyki, bo tu kulasy najważniejsze a temat się rozwija :).

 

Żeby było w temacie: wyprułem wczoraj magazynek (19szt) specn 0,45 i jestem conajmniej zadowolony. Nawet osiągnąłem lepszą powtarzalność podkręcania niż na 0,36 i szarych 0,43. Dla mnie bomba.

Link to post
Share on other sites

Posty o optykach zostały przeniesione do odpowiedniego tematu: http://forum.wmasg.p...ka-dla-snajpera

 

Dotarły do mnie workowane specny 0,45g oraz próbka (ok 50szt.) kulek 0,4g bio od Spajdy:

efbd53fbbe6df1a5med.jpg

 

Na szybko obejrzałem jedne i drugie - wyglądem są bardzo zbliżone, białe i błyszczące, bardzo dobrze wypolerowane. Przez bbtester 5,98mm można je przesypywać garściami. Rozkroiłem kilka, są dosyć kruche a wewnątrz są jednorodne. Dokładne testy wkrótce.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...