Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzisiaj sprawdzilem proballe 0.45 ktore jak sie okazuje wg forum tutaj mam od 30 czerwca 2016, wiec troche czasu juz jest. Wszystkie 3 kulki przelecialy swobodnie przez lufe promyka 590 mm. Na stronie 129 pisalem o nich oraz Mendi. Czy warto kupic ? ocencie sami, ponoc 0.43 lataja lepiej

Link to post
Share on other sites

Mam próbki proballi, 0,4, 0,43 i 0,45g z zeszłego lata bodajże, a według metek partia z przełomu 2015/2016. Faktycznie, wymiar trzymają i przez bbtester edgi 5,98 przechodzą. Przy czym jak dla mnie latają tak samo jak odpowiedniki wagowe shootone - czyli dobrze ale bez jakiegoś szału.

Link to post
Share on other sites

Mareq, widzę, że jesteś też Bielska, właśnie zamawiam 0,45 Proballe, jakbyś coś chciał od https://www.olx.pl/o...ytkownik/2JuDd/ to odezwij się na PW, wieczorem wysyłam przelew.

 

 

Trochę w ciemno, ale postanowiłem zakupić sobie z powyższego linku paczkę probali 0,45 i 0,43. Te drugie przyszły zapakowane próżniowo. Przesiałem obie paczuszki przez próbnik i nie miałem ani jednej kulki która by się zacięła. Zrobię test jeszcze jeden jutro wieczorem i w przyszły weekend. Jestem ciekaw jaki będzie stopień puchnięcia kulasów. Póki co jest bardzo zadowolony

Link to post
Share on other sites

Wiem, ale na razie jestem daleko od replik :icon_smile: wiec na chwile obecna moglem.tylko wymiar sprawdzic. Tak na dobra sprawe test jakosc bedzie zrobiony w niedziele na imprezie. Zobaczymy co te kulki potrafia.

 

:D O ty ch.... Znowu na mnie będziesz skubańcu testował?!

 

Nie pamiętam już z czego ostatnio strzelałeś, ale m14 ma lekko biały ślad od uderzenia kulki. Specny 0.43?

Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj mialem probale 0,45 w terenie.

 

1) pierwsze przesianie kulek bylo w piatek. Na 1000 szt ani jedna nie utknela w probniku. Kolejne przesiewanie mila miejsce wczoraj wieczorem i z 1000 przesianych kulek 12 szt utknelo w probniku (utknela badz trzeba bylo dmuchnac zeby przeszly)

2) po sznurku to one nie leca. Mam wrazenie, ze po przeleceniu okolo 70-80 metrow robil sie dosc spory rozrzut. Na poczatku myslalem ze to replika siadla ale wsadzilem kulki specny 0,43 i juz tego problemu nie bylo. Zauwazylem tylko ze calkiem ladnie reagowaly nu krecenie hp. Zasiegjakby sie poprawil. Z braku laku moga byc. Jakiejs mega rewelacji bym nie obwieszczal. W przyszly weekend przesiej ponownie kulki i zobaczymy jaki maja stopien puchniecia.

 

Strzelane dzisiaj bylo na vsr 620fps na lufie pdi 6,01

Po powrocie do domu przestrzelilem jeszcze na swd o podobnych parametrach

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...