Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam złą wiadomość jeżeli chodzi o nowe kulki Rockets 0.40 białe. Disiaj otrzymałem przesyłkę z kulkami, z wyglądu super (lepiej niż DD), w garści kulek tylko jedną wypatrzyłem z kraterem, myśle extra, niestety otrzymałem telefon od konsultanta Gunfire, że kulki nie przeszły testów i należy mi się zwrot pieniędzy (kulki mogę zachować), nie trzymają średnicy i mogą występować zacinki w lufie...

Szkoda bo kulki naprawdę wyglądały dobrze w porównaniu do DD i BBking o niebo lepiej :icon_cry:

Link to post
Share on other sites

Ja otrzymałem 0.43 rocketsy, żadnego telefonu odnośnie zwrotu kasy nie mialem.... Widze ze na gf nie ma dostepnych już 0.4 rocketsów, za to 0.43 są w ofercie ale nie ma na stanie magazynowym.

 

Z moich obserwacji wynika że:

1. Kulki syfia, biały osad pozostał nawet na tym "okienku" co jest w paczce, kulki są takie jak by tłuste w dotyku.

2. W środku brak pęcherzy, za to w trakcie krojenia są takie plastelinowe, ale naszczescie nie na tyle żeby dalo sie zarysowac paznokciem, wiec tutaj ok.

3. Prawdopodobnie nie trzymaja wagomiaru, waza kolo 0.4 - ogromny NEGATYW, ale wymaga to sprawdzenia na dokłądnej wadze.

4. POZYTYW- zdecydowanie mniej jakis defektów na powierzchni czy dziur, co do polerki to może ciut lepsza od pozostałych białych, a mialem juz w reku chyba wszystkie dostepne.

 

 

Kulki wysłane jużdo Mendiego na testy

Edited by oofo
Link to post
Share on other sites

No spoko, mowie dum dum 43 strasznie mi pasowaly ladnie lataly dosc celnie .. ale po miesiacu zaczely wariowac. najpierw nie chcialy podawac ich moje magi myslalem ze to wina cylindra wiec olalem.. ale potem dwa razy z rzedu mi sie zaciely w lufie.

 

GF zobaczymy zaraz bede siadal z lupa i je ogladal :)

Link to post
Share on other sites

U mnie dum dumy już zaczynają się zacinać w magazynkach, na 20 kulek 4 nie wchodziły do komory, na razie zacinek w lufie brak ale ryzykował nie będę, szkoda wydanej kasy... Wcześniej problemu nie było, od kupna minęły jakieś 3 tygodnie.

Kiedy będzie ta publikacja? Kulasów brak a trza coś zakupić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...