Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Smutne trochę ale i z drugiej strony pocieszające jest to ze ciężko jest z kulkami.. Bo jak ciężko z pociskami to zostanie "elita" snajperow.. 3:)

 

No ja bym tak na to nie patrzył...

Taki Mendi pomimo posiadanego sprzętu i doświadczenia przesiądzie się na szturm z braku ammo a ja zielony urlopowy strzelec działkowy będę sobie elitarnie pruł z DS'ów do puszek na działce :D

Link to post
Share on other sites

Rocketsy z pierwszej serii, wczoraj otworzyłem nowe opakowanie. Kulki nie wchodziły do żadnej lufy. Kupione po testach Mendiego.

Jedne opakowanie prawie całe wystrzelałem, a drugie już tragedia. Spuchły w tym samym czasie, niezależnie od tego czy były otwierane czy nie.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj mierzyłem jedno opakowanie rakiet z pierwszej serii fioletowej ze srebrną nakleją to jeden worek trzyma średnicę 5.95/6 a drugi 5.97/9... Przyszły czerwone rakiety ze srebrną naklejką to obie paczki chyba na poczet puchnięcia mają średnicę podkalibrową 5.91/3 ;)

 

Link to post
Share on other sites

Ja porównywałem swoją suwmiarkę z mikrometrem 0-25mm w robocie i po dobrym wyzerowaniu suwmiarki, rozbieżności pomiaru nie były większe niż 0,02mm. Ale bardzo chętnie przyjmę dobry mikrometr jako prezent urodzinowy. Mareq masz gest?

Link to post
Share on other sites

Rocketsy z pierwszej serii (srebrnica) - jedna paczka lekko napuchła. 1/3 kulek lata dziwnie. Podobne objawy były w DD, które najpierw były dla mnie bardzo dobre i się dziwiłem, że Wam wyszło inaczej niż u mnie, u Mendiego wypadły dobrze, a potem się schrzaniły do reszty, ostatecznie rozsadzając mi BB loadera.

 

Lata dziwnie = gwałtowny zwrot kulek w dowolnym kierunku uniemożliwiający trafienie w BLASZANY GARAŻ na dystansie 25m... :icon_eek: Dokładnie jak DD po skiepszczeniu w momencie gdy jeszcze dało się nimi strzelać.

 

Wniosek - kupujcie mało i strzelajcie często. Nie ma co chomikować kulek :icon_biggrin:.

 

 

Suwmiarką wystarczy wykonać więcej pomiarów by wyszło dobrze. Nim mniej dokładne urządzenie tym więcej potrzeba pomiarów. Chociaż na nasze potrzeby... to wystarczy sprawdzić z 5-10 kulek. :P Pewnie Mamut zaraz wyskoczy z założeniem Hagena o błędach.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...