Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR-L [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Komora HU i dysza są niestandardowe.

Sam aktualnie szukam odpowiedniej dyszy.

Ostatnio kupiłem taką dysze http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...zczelniona_GR25 z myślą przycięcia jej do odpowiednich rozmiarów (jak doradzili mi panowie ze SpecShop`u), jednak po przycięciu praktycznie nie dało się doszlifować krawędzi dyszy (po prostu są zbyt cienkie), tak aby pasowała do komory, przez co układ był cholernie nieszczelny.

Jak Wy rozwiązaliście problem dyszy?

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

witam. otóż przeczytałem cały temat o SCARze i z tego co zrozumiałem to aby stuningować SCARa trzeba kupić bore upa i uszczelnioną dysze, tak ?

Czyli jak kupie TEGO bore upa

i

dysze to będzie miodzio tak?

Bardzo zależy mi na tym SCARze i wole w niego wywalić kase niż kupować jakąś inna replike.

Bardzo proszę o odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Kolejny Boyi wpadł mi do rąk. Tym razem egzmlarz kolegi, który jest już mój. Ja miałem jeszcze "boja" z pierwszej serii. Jego jest z tej nowszej, ale nie ma kulkowych łożysk. Zewnętrznie prezentuje się dużo lepiej(lakier też tak bardzo nie schodzi). Miał parę luzów, ale wystraczyło wszystko skręcić i już nic nie jest luźnie. Ogóllnie ok. GB mnie zaskoczył, bo jego praca jest naprawdę kulturalna jak na chińską replikę, zupełnie niczym mój AUG po shimingu na ślizgach SRC. Co do awaryjnośći to chwilowo się nie wypowiem, bo ta replika przeleżała nieużywana dobry rok(w sensie mój kolega ją kupił, ale nawet z pudełka nie wyciągnął). Wstawiłem silnik JG(silver, nie GE to jest chaoli na neodymach) i osiągnąłem zamierzony efekt. Replika ma dużo lepszą reakcję na spust i szybkostrzeloność jak ostry odpowiednik. Nie wiem czemu, ale napięcie na tym silniku JG nie robi zbytnio wrażenia. Na lipolu też szaleństwa nie ma. Regulacja komory HU jest uparta, bo ledwo da się przesunąć kółko w dół. Jak co się zepsuje to napiszę tutaj, ale ja bym tylko wstawił lufę 360mm od m4 z przedłużką dołączaną i gumkę zieloną G&G. Akumulator jest ok, wg. mnie najlepsze stockowe ma właśnie D-boys.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...