Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR-L [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po ostatniej strzelance dołączyłem do grona osób które straciły ucho od kolby.

Po wstępnych oględzinach wywnioskowałem że scar zakończył swój żywot... Opcja ze stałą kolba jakoś mnie nie przekonała. Wczoraj znalazłem rozwiązanie, mam nadzieje że skuteczne. Zrobię fotki i ocenicie jak to wygląda, kolba funkcjonuje normalnie, składa się i sztywno siedzi w zatrzasku. Potrzebne materiały to trochę poxipolu i drut stalowy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

@tafi, ja myślalem, że jego życie skończyło się na komorze i gb. Komora pękła, bo cały przód poleciał na nią, no i wyszło jak wyszło, jak chcecie kupić tego bojca, to natychmiastowo zmienić szkielet na jakiś JG choćby, bo bojce są gwoździem do trumny dla waszej repliki. Wracajać do mojego hop-siupa, to rozleciał się troszkę ślimaczek, ale kropelka przyszła na pomoc, potem chwilka z dremlem i jest jak nowa. Tylko nie mam GB, fail. Mam aku, mam AUG'a, ale ja chcę tego scara z Holosight. Ktoś pisał o sprężynie SP120 do bojca, nie bo ci pęknie, sam tego doświadczyłem, przez co replika przeleżala w piwnicy prze 4 miesiące, w poniedziałek jadę po bebechy i muszę go złożyć, bo zasłużył sobie na to.

Edited by decigner12
Link to post
Share on other sites

Czytam to wszystko i dostaje doła :(

Chciałem się zaopatrzyć w Bojca, bo alternatywą jest tylko CA lub G&G - warte dwa razy tyle, CA, lub dwa i pół raza tyle, G&G. Ares i VFC odpadają cenowo, czyli jak na repliki za taka cenę tez mają swoje fanaberie, których mieć nie powinny.

Kwestia inwestycji w Bojca żeby działał poprawnie chyba rzeczywiście mija się z celem.

Na dzień dobry myślałem o wymianie na Bore Up Ca - HERE - oraz komory i gumki Hu oraz wstawienie precki.

Na silnik i kolbę czas przyszedł by później. Teraz piszecie znowu że cały BG jest felerny.

PJCh.

Po wyliczeniach wyszło mi z lekka że lepiej wyjdzie kupić Classic`a i po gwarancji zrobić lekki tuning.

Bo na razie awarie "Bojca" i kasa wkładana przez Was lekko mnie przeraża.

Link to post
Share on other sites

No ja go mam i tym razem wsatwię do niego GB Cymiacza(facepalm). Trzeba trupa rozruszać niewielkim nakładem. GB cymy, tłok JG, prowadnica elementa vortex i kropelka na gwint, silnik JG V gen ślizgi SRC i wyciszone głowice P&J przy m125 elementa, ciekawe kiedy znowu GB się "pieprznie" na komorę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy te elementy bedą pasowały i czy dadzą mi ok 430fps 1 x G&G - Głowica cylindra - V. II 39,00zł

1 x Element - Sprężyna - M125 ST 25,00zł

1 x ARES - Gumka HopUp - 65" - Niebieska 24,00zł

1 x Big Dragon - Głowica Tłoka Silent - Red 39,00zł

Po dzisiejszym dniu stwierdziłem ze to 390 fps i krótka lufa do lasu to za mała .

Max 200zł na tuning potrzebuje minimum 430fps doradzi ktoś

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ogólnie planuje kupić to "cudo" ale z tego co czytam to są niezłe problemy ,

tylko od pierwszych postów minęło sporo czasu i chciałem się zapytać jak polski rynek ASG stoi z częściami zamiennymi ( choćby ten nieszczęsny Bore up , czy cuś ) i czy nie lepiej ewentualnie kupić czegoś lepszego w podobnej cenie ( moja pierwsza porządna replika )

Link to post
Share on other sites

Ogólnie planuje kupić to "cudo" ale z tego co czytam to są niezłe problemy ,

tylko od pierwszych postów minęło sporo czasu i chciałem się zapytać jak polski rynek ASG stoi z częściami zamiennymi ( choćby ten nieszczęsny Bore up , czy cuś ) i czy nie lepiej ewentualnie kupić czegoś lepszego w podobnej cenie ( moja pierwsza porządna replika )

Bore-Up. Swojego SCAR'a kupiłem używanego, delikatnie mówiąc właściciel o niego nie dbał. Podłubałem przy nim trochę, poprawiłem co trzeba i wiem, że na nic innego bym go nie zamienił ;-) "SCAR'a trzeba kochać" jak to ktoś powiedział :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Cóż, zakupilem tego cudaka wiec postaram sie w miare go opisac.

 

Nie wiem czy to jakas nowsza partia, ale moj w wersji TAN jest bardzo dobrze wykonany. Kolory swietne, metalowa czesc body nie jest jakas pseudo zielona jak to widac na zdjieciach czesto, tylko w normalnym odcieniu tego pseudo zlotego charakterystycznego dla scarow.

Nic nie lata, wszystko dobrze poskrecane. Magi siedza idealnie i sztywno. Dotyczy to rowniez ekonomicznych p-magow.

Stockowy hop up do kitu, od razu wymieniony na systeme. Osiagi calkiem dobre lecz powtarzalnosc slaba. Prec lufa oraz doszczelnienie komory zalatwia sprawe.

Lozyska metalowe, w reszre bebechow jesszcze nie zagladalem

Wypodkladkowanie, silnik i kable do kitu, od razu dobrze jest sie tym zajac aby poprawic kulture pracy oraz ROF :)

Ogolnie w porownaniu do markowych SCARow, to nie zaluje ze wydalem na tego Boya 650zl gdzie markowe kosztuja ponad tysiac wiecej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...