Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba M56 [Double Eagle / DE]


Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

przeszczepiałem ja nie Arafat

a przeszczepiłem trochę części ze środka (te które się pogubiły w momencie kiedy moja się połamała)

nie dorabiałem żadnych części i z tego co pamiętam Arafat chyba też nic nie dorabiał (no może oprócz próby zamontowania latarki w dolnej rurze

Link to post
Share on other sites

zdemontowałem ten element

 

1.jpg

zdjęcia Shawa

 

i czółenko nie zatrzaskuje się po przeładowaniu

więc mogę przeciągnąć jeszcze raz i za kazdym przeciągnięciem ładuję następne trzy kulki

oczywiście im więcej kulek w lufach tym mniejszy zasięg strzału

przy 9 kulkach (3x3) zasieg wynosi ok 3m ale taka fontanna pokrywa niezły obszar :mrgreen:

 

 

ps

zdjęcia gdzie ten element się znajduje znajdziesz w poście Shawa dwie strony temu

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

zdemontowałem ten element i czółenko nie zatrzaskuje się po przeładowaniu

więc mogę przeciągnąć jeszcze raz i za kazdym przeciągnięciem ładuję następne trzy kulki

oczywiście im więcej kulek w lufach tym mniejszy zasięg strzału

przy 9 kulkach (3x3) zasieg wynosi ok 3m ale taka fontanna pokrywa niezły obszar :mrgreen:

 

Ja osobiście używam takiego oto "myku" (w budynku zazwyczaj :) ). Przeładowuje raz - tzn. cofam czółenko do końca - i gdzieś tak po 5 cm drogi powrotnej do przodu (kiedy usłyszę żę kulki zostały pobrane), cofam po raz kolejny do tyłu i do przodu, przez co kolejne 3 kulki zostają załadowane (słychać to również). Także maksymalnie 9 kulek wystrzeliłem na raz, co by nie kusić zapchania luf lub rozerwania tej "pseudo hop siup gumki/ek" :mrgreen:

Ciekawostką jest jedynie to że swego czasu możliwość tego zabiegu po prostu "zdezaktywowała" się z przyczyn mi nie znanych i w tak samo magiczny sposób powróciło wszystko do normy :mrgreen:

 

Ale i tak powiem że nawet te 3 kulki robią ZUO w pomieszczeniach (a zwłaszcza na spotkaniach typu spring & pistol) :-F

Edited by shaw
Link to post
Share on other sites

Ja to kupiłem. Wszystko o tym jest napisane w postach wyżej, wszak to w sumie ta sama replika. Zmiany są w wyglądzie zewnętrznym. Rozsuwana kolba może wydawać się fajnym bajerem, ale to co ja dostałem... nieszczęście - okropnie mi lata ta kolba i to razem z chwytem pistoletowym... Muszę coś zaradzić, póki co to nie mogę tego zdemontować (nie potrafię). Może ktoś wie...?

Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem powinieneś zdjąć gumową stopkę z kolby i dokręcić dłuuugaśną śrubę, która to właśnie trzyma kolbę w kupie z resztą body :) No chyba że możesz tak jak np. w eMce zsunąć ruchomą część kolby z prowadnicy/rury, to wtedy stopki ruszać nie musisz. Pod chwytem pistoletowym też powinna być śruba, ale najpierw zająłbym się kolbą. Stopka jest banalnie łatwa w demontażu.

 

EDIT I polecam nawinąć na gwint troszku teflonu, co by nie obluzowała się po raz kolejny (lub za szybko w każdym razie)

Edited by shaw
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...