Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba M56 [Double Eagle / DE]


Recommended Posts

Weź sobie byle maga, np jakiś hi-cup, jak tak rajcuje ;-), wywierć w szelsie zaraz na początku otworek coś koło 8mm, tak, żeby się pokrył z szyną prowadząca kulki. Z haja wyciągnij ten ząbek blokujący kulki o góry, z szelsa wyjmij popychacz kulek ze sprężyną i zaślep otwór na kulki zaraz na dziurką którą zrobiłeś wcześniej, profilując w ten sposób zaślepkę, żeby kulki się na niej nie blokowały, tylko były kierowane do przodu szelsa. Doklej do spodu szelsa haja, wkładając kominek w wywiercony otworek, dodatkowo możesz obsmarować go dookoła jakimś klejem dwuskładnikowym i ładnie pomalować, tylko nie zapomnij o zostawieniu sobie otworku do nasypywania kulek. I masz gotowe.

Trudne nie? ;-).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co za różnica na jakim magu to zrobisz? Byle coś kulki pchało do góry.

 

EDYTA: Łatwiej się będzie nawet ładować, bo nie trzeba kombinować, tylko szybkoładowarka i hajda.

Na tej focie, klient też ma ma mida/lowa podczepionego do tego szelsa.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Tzn. jak? Bo na tym linku jest rail do latarki czy tam laserka ;-).

Weź w rękę replikę, zobacz dokąd dociągasz czółenko i powiedz mi jak chcesz to zrobić przy tym risie?

Pewnie, że można po chamsku wygiąć jedną z prowadnic i ciągnąć za nią, naciąć body i wywalić czółno, tylko, czy to aby na bank o to chodzi?

 

Jak za mało risów, to może nie ta replika? ;-). Bo mi szkoda by było inwestować w same szyny + sensowną przeróbkę 15 krotną wartość bazowej repliki... Mija się to po prostu z celem.

 

Ale jak ktoś lubi... no cóż ja wolę rude, a są tacy co wolą owce, czy tam żaby... i tym współczuję ;-).

Link to post
Share on other sites

Witam szczęśliwych posiadaczy

 

Ja swoją mam od tygodnia i przyznaję że zabawka jest przednia.

 

Ale po przestudiowaniu instrukcji i zasięgnięciu informacji przez guugle dalej nie wiem po jaki kij jest ten plastikowy pierścień XD

 

1uwvyrjy.jpg

 

Był bym wdzięczny za wsparcie :uśmiech: bo męczy mnie ten kawałek plastiku równie mocno co Al'a Bundy włącznik światła w jednym z odcinków ;-)

Link to post
Share on other sites

A niby jaką ja mam mieć motywację żeby szukać za ciebie potrzebnych ci informacji.

 

Bo na tym polega wymiana informacji na forach :-F - jak coś wiesz to podajesz dalej.

 

Już znalazłem odpowiedź i największy paradoks w tym wszystkim że to twój post zawiera odpowiedź :mrgreen:.

Link to post
Share on other sites

Na jakiś dziwnych forach urzędujesz. Za każdym razem wskazane jest choćby przeczytanie regulaminu, a w nim na tym forum można znaleźć takie kwiatki (choć to z zielonych, ale tyczy się całości forum):

3. Wszystkich piszących obowiązuje minimum wysiłku włożonego w zdobywanie wiedzy.

 

WYJAŚNIENIA

 

Ad. 1 Internet to nie śmietnik. Szacunek dla czytającego oraz jakość indeksu wyszukiwarki - z tych dwóch powodów literówki, błędy ortograficzne oraz uporczywe ignorowanie interpunkcji nie będą tolerowane. Zwłaszcza w dobie programów korygujących pisownię.

 

Ad. 2 Każdy maniak ma obowiązek szanowania czasu współforumowiczów. W szczególności oznacza to tytułowanie wątków tak, aby od razu wynikała z niego istota problemu oraz jasne jego sformułowanie, w tym graficzne (interpunkcja, listy wypunktowane, akapity). Zdobycie minimum wiedzy potrzebne do właściwego zadania pytania również należy do obowiązków pytającego.

 

Ad. 3 Forum jest z założenia bazą wiedzy, a nie ludzkim systemem wyszukiwawczym. Nic co można znaleźć przy pomocy wyszukiwarki nie ma prawa angażować czasu i wysiłku innych użytkowników. Wliczają się w to również sprawy związane z absolutnymi podstawami naszego hobby, które nabywamy poprzez lekturę artykułów i forum.

 

Wystarczy poczytać ze zrozumieniem tematy, anie produkować miliony zbędnych postów.

 

 

Moda poproszę później o wywalenie mojego posta i kilku powyższych ;-).

Link to post
Share on other sites

Wczoraj przerobiłem moją m4 na "jednokulkową". Zamontowałem aegową lufę od emki i prowizorycznego hopka. Na pierwszy rzut oka sądzę, że strzela dalej i celniej ale kulka leci chyba odrobinę wolniej. Ale to dopiero potwierdzę po testach. Musiałem przerobić komorę hopka i wywalić dosyłacz więc nie podaje mi kilku ostatnich kulek. Muszę jeszcze wszystko doszczelnić i dosmarować i wtedy napiszę coś więcej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...