Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest ravenpoe

Witam..

 

Posiadam G36K jg już od wiosny i chce zrobić jakiegoś upgrade-a.

 

Znalazłem coś takiego LINK ale nie wiem czy będzie pasowało do mojej broni.. Czy znalazł się ktoś kto to zakupił i przetestował. Czy rzeczywiście poprawia zasięg??

 

Czy gearbox się nie rozsypie??

Link to post
Share on other sites

Co za różnica czy c, k zwykła? Byle typ cylindra zgadzał się z długością lufy.

Zresztą na springa 120 nie wiem czy jest sens w chinolu zmiany zębatek, to co napisano w treści ogłoszenia dotyczy TM`a, a on ma słabsze zębaty niż chinole. GB Ci się nie rozsypie bo to żadne obciążenie dla niego, chyba, że będziesz prowadził ogień krótkimi hajkapowymi seriami ;-).

Link to post
Share on other sites

Hm... Kolba w Giecie jest bardzo mała, znaczy ma mało miejsca wewnątrz. W takim razie, jaki z tego pożytek? :)

 

 

Chociażby taki, że bez problemu wsadzasz do kolby 9.6V Large na ogniwach RC i masz przyzwoita regulacje dlugosci kolby

Link to post
Share on other sites

Siemka!

 

Chciałbym uzyskać wyraźną odpowiedź na pewne pytanie...

 

Wstępem: przymierzam się do zakupu którejś z wersji g36. Podoba mi się jak najdłuższa... Z drugiej strony problem z transportem... Znowu jednak - czy krótsza wersja nie będzie zbytnio "siała"?

 

I tu właśnie moje pytanie, czytałem, że niby różnicy wielkiej nie ma między wersją C, a K... No ale właśnie - chciałbym dowiedzieć się od kogoś, kto miał okazję testować obie i porównać. Czy opłaca się zbierać dodatkowe 200zł na długą wersję, czy może kupić poręczniejszą C, a strzelać będzie tak samo?

 

Chodzi mi oczywiście o pełen stock ;)

 

Z góry dziękuję za radę ;)

Pozdrawiam!

Edited by krissnt
Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak. Mam najdłuższą wersję E. Pierwsze co zmieniłem (nie licząc lufy i gumki) to wywaliłem tę lunetkę i w jej miejsce wstawiłem szynę od "normalnej" wersji C + kolimator.

Byłoby fajnie gdyby nie jej długość i masa oraz obciążenie przedniej ręki. Replika ma tendencje do lecenia do przodu.

Teraz z dużą przyjemnością zmieniłem gietę na p90. Lufa taka jak w wersji giety C, a wygoda nieporównywalna. No i magazynki low mają ok 60 kulek, a nie 30.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...