Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

''brzeszczot (taki pilnik do metalu)''

sorry za OT ale brzeszczot to nie pilnik :]

A pozatem gratuluje odkrycia :D czekam na fotke :)

Ten no... Sory ale w instytucie lotnictwa korzystałem z brzeszczota i zawsze kojażyłem to z pilnikiem do metalu (wyglądał tak samo nie licząc tego że miał ząbki xD cóż pokręciłem sory :) )

 

Swoją drogą jak tylko wrócę do domu to zrobię zdjęcie (ile płacicie? xD)

Wiem ,że się cieszycie, powinienem za to odkrycie dostać airsoftowego nobla icon_biggrin.gif

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites

Dobra to tak: niżej są zdjęcia co spiłować itp (sory za słabą jakość ale aparat mam do kitu...)

Nie odpowiadam za to jeśli zniszczycie sobie replikę (ja spiłowałem i nic się nie stało a nawet polepszyło tj znikł problem z zamkiem :D) teraz przejdę do wazeliny by uszczelnić wszystkie uszczelki oringi itd...

obglockagb7.th.jpg

 

obrbkaglockahl7.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja po długich miesiącach bezproblemowej obsługi mam wyciek w magu.

Dokładnie w miejscu gdzie (po ściągnięciu stopki) dno magazynka łączy się zie ścianami i plastikiem utrzymującym sprężynkę.

Z moich obserwacji pod wodą wynika że to uszczelka denka.

Jak myślicie obklejenie boków sylikonem (takim jak do wanien) może pomóc ?

Eso jeśli dobrze pamiętam ty takie coś robiłeś masz może zdjęcia ?

Link to post
Share on other sites

Ja to wyjąłem tą stopkę z maga i całą uszczelke i występ w magu na którym się ona opiera, wysmarowałem silikonem i jest git. Ja taśmą teflonową próbowałem i jeszcze bardziej ciekło ,z tym że dawałem ją na uszczelke a nie pod nią. Spróbujcie różnych kombinacji :)

Link to post
Share on other sites

Wiesz że mam ten sam problem?

Wydaje mi się że ta sprężynka (od tego dzynksa xD do blokowania) bardzo szybko się wyrabia co powoduje to ze nie idzie do góry... Albo może masz zanieczyszczony mag?

Bo fakt faktem magazynek to ta część która jest jedną z najbardziej narażonych na brud rzeczą a musi być czysta... bez tego kulki będą się zacinać, itd.......

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wracając do sprawy nieszczelności maga... ja ten problem załatwiłem, kupując w sklepie motoryzaczyjnym uszczelkę o takiej samej średnicy jak zwykła, ale zamiast 1mm grubości wziąłem 1.5mm. Końcówka wchodzi cięzko, za to szczelny jak sqrczybyk :D Uszczelka - 2 złote. I zawsze można oddać maga na gwarkę - wystarczy spowrotem zmienić uszczelkę.

Edited by yugi
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dobra, mam już swojego własnego Glocka 17 w wydaniu ARMY.

 

Jeśli chodzi o estetykę wykonania, mogę powiedzieć, że (mając porównanie z wersją ostrą w przeszłości) prezentuje się wyśmienicie. Z lewej strony patrząc wierna kopia oryginału, bardzo dbale wykonana. Trochę bolą krzaczki na wyrzutniku łusek, ale nie ma co narzekać generalnie :)

 

Po pierwszym oddanym strzale zachwyciła mnie moc blowbacku i huk, jaki wydaje :) Jedyny problem, to ten nieszczęsny zamek, który nie zawsze wraca na swoje miejsce. Jeśli chcecie, to mogę później wrzucić wrażenia z użytkowania:)

Link to post
Share on other sites

Jako były użytkownik mogę o Glocku powiedzieć:

 

Plusy:

- wykonanie (oryginalne oznaczenia)

- metalowy zamek

- tanie magazynki

- cena samego Glocka

 

Minusy:

- cieknące magazynki

- beznadziejny zasięg (problem znika po zmianie gumki)

- samoistne przekształcanie się w pistolet maszynowy (mi się to nie przydarzyło)

- niecofający się zamek

- słaby lakier na zamku

 

Podsumowując: wygląda lepiej od niejednego markowego produktu ale strzela słabo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...