Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malowanie naszej repliki


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie po zaschnięciu wszystkie listki, trawa i gałązki wyparowały, może dałem za małą warstwę oliwkowego i maskowanie stało się takie jednolite... I przede wszystkim ciemna zieleń nie jest w rzeczywistości tak ciemna jak na pojemniku i dlatego taki efekt "plastikowego zielonego żołnierzyka". Myślicie, że jak dodam brązu to efekt będzie zadowalający czy muszę kupować nowe farby?

Link to post
Share on other sites

Nie mogę skorzystać z funkcji edytuj, bo już za późno, więc muszę napisać nowego posta.

Zrobiłem lekki upgrade, mam nadzieję, że teraz spełni swoją rolę w lesie (przynajmniej lepiej niż stockowo), tylko niestety zdjęcie repliki z flashem wyszło o wiele jaśniejsze niż jest w rzeczywistości. Co sądzicie teraz?

12813712.jpg?1410297850

12813714.jpg?1410297850

Link to post
Share on other sites

Zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie nie malują niektórych elementów - najczęściej gumowych lub drewnianych? Jak już maziać to całość. :icon_smile:

 

Szyn nie malujesz, aby wszystko nadal pasowało, gumy nie malujesz bo jest elastyczna i farba za chwile sie z niej wykruszy co wyglądać będzie nieciekawie. Co do drewna - nie jest czarne więc nie razi, chociaż tutaj to chyba głównie kwestia gustu. Ale ogólnie nie chcesz zalewać farbą elementów ruchomych i takich których rozmiar musi pozostać idealnie ten sam.

Link to post
Share on other sites

Całość na szybko to psikają Seals'y itp. jak lecą na akcję, bo i tak po skończonej robocie wracają bez wierzchniej warstwy na giwerach to nie asg. Ma działać, nie wyglądać. Jak ktoś jest entuzjastą broni czy replik, to sobie kładzie kamuflaż bardziej fikuśny i zachowuje nieco detali, bo pełni to funkcję głównie ozdobną.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...