Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Skuteczność naboju 5,56 mm NATO


Recommended Posts

A ilu było Kennedych????2 czy 3??Wykłócam sie bo na discovery leciał dokument o zamachu na J.F.K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I przeprowadzali później takie same testy, strzelając do manekinów z: tej samej broni, z tej samej odległości i kątu nachylenia, przy tej samej sile wiatru i wynik wyszedł praktycznie idealny(kulka która przeszła przez ciało prezydenta połamała(ochroniarzowi??)2 żebra zamiast jednego....

 

 

P.S: I czy ty przypadkiem nie mówisz o tym drugim???On dostał ze spluwy

Co dalej zamierzasz się kłócić????KLIK!!!

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popatrz na zdjęcia, można rozpoznać o kim mówię i kogo przedstawiają. Przedstawiają JFK, zabitego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 

Jego brat Robert został postrzelony, ale nie w głowę.

 

 

EDIT:

 

Z Twojego linka:

http://mcadams.posc.mu.edu/facesheet.jpg

 

Szkoda ze zdjęcie jest małe i nie da się rozczytać napisów, ale widac ze jest zaznaczona rana z tyłu głowy.

Edited by javelin
Link to post
Share on other sites

Ale drogi kolego - czy ja KIEDYKOLWIEK przeczyłem, jakoby JFK został postrzelony w klatkę? Podpowiem - NIGDY. Za to ty kategorycznie stwierdziłeś, ze na filmie Zaprudera nie widać żadnego postrzału w głowę. Kennedy został postrzelony 2, a chyba nawet 3 razy. Tylko Ty jedyny twierdziłeś, ze na filmie żadnego trafienia w głowę nie ma...

 

Proponuje jeszcze raz obejrzeć film. Po pojawieniu się limuzyny zza znaku, Kennedy łapie się za szyje, gdzie otrzymał pierwsze trafienie. Jego żona próbuje mu pomóc. W 25 sekundzie widać doskonale trafienie w głowę, która rozrywa prawą część czaszki. Jego żona wychyla się w tym momencie do tyłu i z bagażnika limuzyny podnosi fragment czaszki męża.

Edited by javelin
Link to post
Share on other sites

Wokół zabójstwa JFK zawsze było mnóstwo teorii spiskowych. Dla zwykłego śmiertelnika jedynym wiarygodnym źródłem może być właśnie film Zaprudera, który może i jest fatalnej jakości, ale doskonale widać trafienie w głowę. No i kilka fotek z autopsji. Wszelkie inne dokumenty, szkice itp to już niestety nie wiadomo, co jest prawdziwe a co podrobione. Ale tego, zę na filmie jest trafienie w głowę, nie da się zanegować :)

Link to post
Share on other sites

JFK dostał w głowę, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, ale chyba wiem o czym mówi rumak. Ponoć padł w trakcie zamachu "magiczny strzał", kula przeszła przez korpus prezydenta, potem chyba zahaczyła o dłoń, udo i ochroniarza, jakoś tak. Przynajmniej tak była duża ilość dziur i otworów tłumaczona (oficjalnie były chyba 3 strzały, świadkowie mówili, że od 4 do 6). A w ogóle to dawno i nieprawda ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...