Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

Dzięki, pozdrawiam Rzeszowianina :icon_smile:

Dzięki, wzajemnie pozdrawiam Sanoczanina :)

witam czy dobrze zrobilem zakupy na specshop.pl? do cm 0.48?

 

 

1 x Guarder - Poliwęglanowa głowica tłoka 59,00zł

1 x Guarder - Wzmocniony tłok poliwęglanowy - Full Teeth 79,00zł

1 x Guarder - Sprężyna SP130 58,00zł

1 x Guarder - Gumka Silikonowa - Czarny 24,00zł

1 x Element - Smary Gearboxa 27,00zł

Kupiłeś bdb sprężynę :maniak_OK: Tłok i głowica też są bdb jakości, ale mogłeś kupić taniej (tłok SHS+głowica ultimate). Gumkę kupiłeś za twardą. Smary elementa nie są jakieś super, ale od biedy ujdą, lepsze to niż nic :)
Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przełożeniem, na 100:200 masz rof około 12 na 100:300 około 9

Skąd te wartości? Na jakiej sprężynie, baterii, kablach, łożyskach, złączach, silniku, czy jest mosfet i czy zębatki są dobrze wypodkładkowane i nasmarowane? Tu jest za dużo zmiennych.

 

Z tego co pamiętam zębatki 100:200 mają przełożenie 21:1 a 100:300 to 26:1.

Edited by szymucha2353
Link to post
Share on other sites

Skąd te wartości? Na jakiej sprężynie, baterii, kablach, łożyskach, złączach, silniku, czy jest mosfet i czy zębatki są dobrze wypodkładkowane i nasmarowane? Tu jest za dużo zmiennych.

 

Z tego co pamiętam zębatki 100:200 mają przełożenie 21:1 a 100:300 to 26:1.

 

Wartości podałem na podstawie swojej repliki, zębatki były testowane ze sprężynami 120 i 130 shs, łożyska stalowe. Baterie NiMh 2000 (ogniwa SANYO) i lipo 7,4 2200 40C nanotecha. Okablowanie nisko oporowe modelarskie 1,5 ^2, mosfet Gate 4004, zębatki owszem dobrze wypodkłądkowane i nasmarowane. :icon_smile:

Edited by sulugeR
Link to post
Share on other sites

Wartości podałem na podstawie swojej repliki, zębatki były testowane ze sprężynami 120 i 130 shs, łożyska stalowe. Baterie NiMh 2000 (ogniwa SANYO) i lipo 7,4 2200 40C nanotecha. Okablowanie nisko oporowe modelarskie 1,5 ^2, mosfet Gate 4004, zębatki owszem dobrze wypodkłądkowane i nasmarowane. :icon_smile:

I silnik stok, bo szybkostrzelność nie powala :)
Link to post
Share on other sites

Witam, Ja używam dyszy ultimate, przy czym do poprawnego jej działania wymagane było zfrezowanie jej tak żeby miała taka samą średnicę po całej długości inaczej się przycinała w komorze. Komora HU ProWin. Używałem również dyszy shs ale te nie ważne czy komora stock czy Prowin zacinały się nonstop nawet zfrezowanie ich nie pomogło. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...