Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

Najpierw sprawdź, czy nie ma mikro luzów na obsadzie lufy, jak są, to musisz ponownie zanitować obsadę lufy. Jeżeli obsada trzyma się dobrze, to musisz poprawić samą lufę, tak, żeby pewnie siedziała na swoim miejscu. Jak jedno i drugie siedzi dobrze, to musisz sprawdzić, czy komora nie jest lekko oddalona od gearboxa, jeśli jest, to albo domowymi sposobami piłujesz dziurę pod kołek lufy tak, by cofnąć ją o te pół milimetra, albo kupujesz nową lufę (co nie zawsze zagwarantuje sukces). Możesz też wywalić lufę zewnętrzną Cymy i zastosować lufę od Boyi z klockiem dociskającym zamiast mocowania na stałe.

 

Generalnie robisz wszystko, by komora była na maksa dociśnięta do gearboxa.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie ciezko tylko nie wiem czy bedzie dobrze pracowala z moim kalaszkiem-.-

A dlaczego ma źle współpracować ? Jest temat o gumkach, o innych częściach różnych producentów też są tematy, ale wam nowym przecież korona z głowy spadnie : l Jakbyś choć trochę pofatygował swoje 4 litery to dowiedział byś się nawet więcej niż chcesz.

Link to post
Share on other sites

a lepiej 100;200, czy 100;300 ? mam wymieniony tlok guardera + glowica tloka guarder+ cylider shs,glowica cylindra shs,dysza shs

sp130 guarder

a gumke hop up to mam pozostac przy czarnym guarderze czy zakupic zielona G&G?

Edited by pizeso
Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie w mojej cm048M wyrobiła się dolna śruba od mocowania kolby przez co kolba ma luzy ma ktoś na to jakiś pomysł rade ?

Tak samo mam problem z podawaniem kulek na sp120 i li po 11.1 na hi capach na semi podaje na auto nie wystarczy wymienić zębatki na 100:200 czy są tez na to inne pomysły ?

Link to post
Share on other sites

@rafik1213 Przegwintuj na większą śrube i po problemie. Żeby ci na auto dobrze podawało zamontój opóźniacz popychacza.

 

@pizeso Różnica w 100:200 i 100:300 jest w przełożeniu, te pierwsze są trochę szybsze, wytrzymałość podobna do M190, więc wybierz co chcesz. Tylko pamiętaj żeby dobrze je wypodkładkować bo mają one skośne zęby.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...