Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (problem zdjęć i patentów)


Recommended Posts

Żeby potem móc co dziecią do garnka włożyć

:wink: Sorry AnR, ale nie mogłem się powstrzymać. ;) Jeśli chcesz napisać coś groźnego, sprawdź dwa razy by karykatura z tego nie wyszła :wink:

 

Swoją drogą - trollujecie tak już trzecią stronę bez konkretów, a teraz przyszedł czas na pogróżki?

każdorazowo gdzie zobacze, że ktoś chce kupować w Miwo L będę prowadził agresywną kampanie anty.

 

Teraz pogróżki, ciekawe, co będzie dalej....

Regdorn, jesteś?

 

 

PS:

Na razie dalej brak konkretnych przykładów "felerności" sprzętu Miwo L., bo chyba nie Miwo L. jest winne rozpadnięcia się "Szturmana"?

Edited by grisza76
Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie znowu pogróżki? Chyba każdy niezadowolony klient ma prawo informować innych ze swojego zawodu na sprzedawcy.

 

A odpowiedzi Renaty są faktycznie mało merytoryczne i nie przystają do przedsiębiorcy dbającego o klienta.

Link to post
Share on other sites

:wink: Sorry AnR, ale nie mogłem się powstrzymać. ;) Jeśli chcesz napisać coś groźnego, sprawdź dwa razy by karykatura z tego nie wyszła :wink:

A Ty od kiedy moderatorem jesteś?

 

 

Swoją drogą - trollujecie tak już trzecią stronę bez konkretów, a teraz przyszedł czas na pogróżki?

Teraz pogróżki, ciekawe, co będzie dalej....

Regdorn, jesteś?

Gdzie widzisz pogróżki? Czy, któraś z wypowiedzi to groźba karalna?

AnR raczej obiecał Cioci pewne fakty :P

 

PS: Na razie dalej brak konkretnych przykładów "felerności" sprzętu Miwo L., bo chyba nie Miwo L. jest winne rozpadnięcia się "Szturmana"?

No do siusiaka pana!

Facet Ty weź przeczytaj dokładnie tytuł tego tematu. :wink:

 

EDIT: Sorry za powtórzenie paru rzeczy z postu Foki ale jak pisałem to go jeszcze nie było. Ale potwierdza to podobne myślenie większości ludzi na ten temat.

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

cośtam, cośtam

Czy mnie się wydawało, czy miałeś się już w tym wątku nie wypowiadać?

Zanim napiszesz kolejnego posta - zastanów się, aby nie wyszła z tego karykatura...

Gdybyś nie pamiętał (w co nie wątpię, bo przecież nie łamałbyś raz, no może - dwa razy, danego słowa), to przypomnę, co byłes łaskaw napisać kilka dni temu:

Ja więcej w tym wątku udzielać się nie zamierzam, więc - orły publicystyki, mistrzowie celnej riposty - do dzieła!
Link to post
Share on other sites

Wszyscy jesteście opłaceni przez tą złą Praszkę :-F , na pewno płacą wszystkim tutaj 10gr za każde słowo krytycznego posta, więc im więcej tym lepiej :-F .

 

 

A na poważnie

Od opinii o produktach jest chyba ten drugi temat grisza...Dla mnie sytuacja jest jasna - niejasne działania firmy, agresywny marketing i olewanie klienta. Czego chcieć więcej? Złożyłem tam ostatnio zamówienie, ale co się nawkur.... na chroniczne nie odbieranie telefonu i zerowy kontakt mailowy to moje.

 

@Shank

Jakości szycia Ci nie porównam bo się na tym nie znam ale dla porównania:

-Zamówienie w MIWO Praszka na Plate Carrier PSPB i ładownice do niego - zamówienie wymagało uszycia kamizelki całkowicie pode mnie. W ciągi paru dni wymieniłem z firmą sporo maili tłumacząc co chcę jak chcę itp. Uszyli mi kamizelkę w parę dni, dostałem maila, że wszystko do mnie idzie.

 

-Zamówienie w MIWO Lubliniec na drobnicę (ładownice, worki na odzysk itp.) - Chciałem zadzwonić i dowiedzieć się jak z dostępnością towaru, mając na uwadze, że firma może być zajęta czymś większym. Brak kontaktu. Maile - to samo. W końcu postanowiłem zamówić mimo wszystko. Żadnego potwierdzenia ze strony sklepu i zero odpowiedzi na maile przez całe zamówienie.

 

Kolega, który zamówił tam coś przed paroma miesiącami, mimo, że zrezygnował z zamówienia, nadal ma je jako "w realizacji".

 

Olewka...

Edited by Kac
Link to post
Share on other sites

Od opinii o produktach jest chyba ten drugi temat grisza...

Tobie Kac też możnaby powiedzieć, że dalsza część Twojego postu nadaje się do tego drugiego wątku (opinie o obsłudze i produktach).

 

Chyba żadnej strony już nie stać na coś konstruktywnego, ot, miwo będzie dalej robić swoje, a osoby anty-miwo będą czekać na następną wpadkę. Ale chyba warto zostawić ten wątek (nie usuwać), żeby osoby zamierzające kupić coś w miwo i niepewne co do tego, której firmie zawierzyć swoje pieniądze i czas mogły same zdecydować, która jest mniej problematyczna, a która bardziej. I nie potrzeba tu żadnego agresywnego anty-marketingu, ot każdy z użytkowników ma swój rozum i po lekturze postów jednej i drugiej strony będzie wiedział co o tym myśleć.

Link to post
Share on other sites

Wątek zostaje zamknięty. Został wydzielony z dwoma tematami przewodnimi: patenty (które się okazało, że nie są przypięte tylko do MIWO L) oraz zdjęcia reklamowe bez produktów MIWO L (usunięte). Od tamtej pory trwa nieustanna przepychanka i bicie piany. Wątek też zmienia nazwę.

 

Zostaje także zamknięty wątek poświęcony produktom i obsłudze klienta. Czyszczenie 60 stron przeplatanki konkretów z biciem piany mija się z celem. Dlatego też zostaje założony nowy wątek (nr 2) i od tej pory podjęcie każdego innego tematu niż o produktach w NOWYM WĄTKU poświęconym właśnie produktom, będzie się wiązało w pierwszej kolejności z wydzieleniem sporu do osobnego wątku. Priorytetem dla nas jest zachowanie czystego wątku z informacjami i opiniami o produktach i obsłudze.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...