Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

Plecak nawet fajny, jak dla mnie za mało taśm montażowych z boku, aby spełniał role EDC by wszystko móc sobie posegregować.

Jeden mankament to cena 123 zł w kamuflażu norweskim, a jednak klasy mundurowe to kupią czarne/olive/khaki lub wz. 93, a tutaj cena już jest większa.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kończąc test bojowy termita: nie jest źle - płyty, camelbak, podczepiona radiostacja RF10, pasoszelki pod wszystkim, temperatura 28 stopni (przy założeniach pobytu w cieniu, a nie łażenia na słoneczku d: ) i nadal żyję. To co przewidywałem - jakikolwiek doczepiany comfortpad na ramiona - w moim odczuciu - poprawiłby samopoczucie. Jeśli ktoś by chciał jakieś zdjęcia jak to wyglądało, to będę mieć niedługo.

Link to post
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z chłopakami z Afganistanu, którzy chodzą w naszych TERMITACH PLUS na działania w góry. Ich zdaniem nie ma potrzeby dorabiania do kamizelki żadnych pagonów poprawiających komfort. Dzięki budowie szelek TERMITA nie ma konfliktu z szelkami plecaka (a w plecakach noszą naprawdę dużo). Zatem nie wprowadzimy zmiany w tym plate carrier'ze, ale jeżeli ktoś sobie zażyczy dodatkowo pagony to przecież - bez problemu - dorobimy mu takie.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj ostatni dzień 10% promocji na większość z naszych produktów.

 

Wygraliśmy przetarg na szycie i dostawę mundurów i ubiorów maskujących w jednostce wsparcia DWS. Terminy realizacji zamówień na mundury i innej odzieży dla klientów indywidualnych wkrótce zostaną wydłużone.

 

Dzisiaj ostatni dzień 10% promocji na większość z naszych produktów.

 

Wygraliśmy przetarg na szycie i dostawę mundurów i ubiorów maskujących w jednostce wsparcia DWS. Terminy realizacji zamówień na mundury i innej odzieży dla klientów indywidualnych wkrótce zostaną wydłużone.

Link to post
Share on other sites

witam. mam pytanie do pani Renaty. zamowilem mailowo rzeczy z wyprzedaży wpłaciłem pieniądze, nie dostałem paczki jeszcze, pisze maila co sie dzieje czy sa jakieś opózniania etc to nikt mi nie odpisuje. Co jest grane?? pisze na miwo z maila hsdabrowski @ yahoo com

Edited by Johann150
Link to post
Share on other sites

Witam!

Szukam informacji na temat kamizelki Rats.

1. Czy uda mi się wcisnąć płyty SAPI w rozmiarze XL do tej kamizelki?

2. Pod jaki krój wkładów miękkich Rats został zaprojektowany? Czy wkłady balistyczne firmy Mehler Vario System (od kamizelek BW) wcisnę do standardowego poszycia?

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Wpłatę bank zaksięgował dzisiaj po godz.16.00. Przesyłka spakowana od piątku czekała na wpłatę. Wpłata jest więc jutro zostanie wysłana paczka. Tak to już bywa, że kasa z banku do banku potrafi błądzić nawet 3 dni.

 

 

dziekuje, sprawa wyjaśniona, dziś też dostałem odp na maila. wszystko gra czekam na paczke

Link to post
Share on other sites

Szukam informacji na temat kamizelki Rats.

1. Czy uda mi się wcisnąć płyty SAPI w rozmiarze XL do tej kamizelki?

2. Pod jaki krój wkładów miękkich Rats został zaprojektowany? Czy wkłady balistyczne firmy Mehler Vario System (od kamizelek BW) wcisnę do standardowego poszycia?

Odpowiem jutro bo dzisiaj jestem tak zmęczona, że nie myślę logicznie.

 

Dzisiaj podpisałam kolejną umowę na szycie kombinezonów ćwiczebnych i ubiorów maskujących dla wojsk specjalnych. Kombinezony w 56 rozmiarach, ubrania maskujące - na szczęście - w 3. Postaramy się - niejako "przy okazji" wykonać więcej kombinezonów ćwiczebnych (tzn. mundurów). Zaznaczam jednak, że nie będą to mundury z oryginalnej tkaniny nyco MULTICAM, ale z tkaniny "typu MULTICAM" rip-stop o składzie 50% bawełna, 50% poliester. Takie były wymogi przetargu. Cena za to będzie o wiele niższa.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Witam!

Szukam informacji na temat kamizelki Rats.

1. Czy uda mi się wcisnąć płyty SAPI w rozmiarze XL do tej kamizelki?

2. Pod jaki krój wkładów miękkich Rats został zaprojektowany? Czy wkłady balistyczne firmy Mehler Vario System (od kamizelek BW) wcisnę do standardowego poszycia?

 

Pozdro!

Ad. 1 Tak, powinny się zmieścić.

Ad. 2 "RATS" był robiony pod wkłady amerykańskiego INTERCEPTORA. Jeżeli chodzi o wkłady BW to trudno powiedzieć, najlepiej przyjechać do Lublińca lub sklepów w Nadarzynie, Międzyrzeczu i przymierzyć.

 

A rozwija się coś temat plecaków? Bo kadet miał być chyba "pierwszym z wielu"? :)

Chwilowo była przerwa na udział w przetargach, aktualnie mamy trochę roboty ze zmianami w firmie i dotacjami, ale zaraz jak się uspokoi wracamy do realizacji projektów plecaków.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...