Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

Dzisiaj wieczorem "boczki" będą w ofercie na www.miwomilitary.pl, bo ciągle ktoś chce je kupować oddzielnie :icon_razz2:

System mocowania jest tak skonstruowany aby "boczki" można było zaczepić do prawie każdego modułowego plate carriera.

Same zaczepy też znajdą się w ofercie (wersja bez nap), bo mamy duże zainteresowanie nimi ze strony użytkowników kamizelek zintegrowanych typu BOA tzn. z cummerbundem na zewnątrz.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"BOCZKI":

http://www.miwo-military.pl/?p=img.pB.1562

http://www.miwo-military.pl/?p=img.gB.3854

 

Ja się zapytam w jakim zamyśle maskałat zimowy ma kieszeń na lewej piersi?

Z co najmniej kilku powodów. Większość żołnierzy jest praworęczna i posiada podobne nawyki:

http://www.miwo-military.pl/?p=img.pB.477

Do której kieszeni piersiowej wygodniej się sięga? Pewnie do tej, której nie blokuje pas karabinowy?

 

Najważniejsze aby kieszeń była na tyle duża aby w niej zmieściła się męska dłoń w rękawiczce i aby szybko można było tę dłoń wyjąć.

 

Poza tym gdyby Klient zażyczył sobie kieszeń na prawej to nie ma problemu: uszyjemy po prawej. Nie dyskryminujemy osób leworęcznych :icon_biggrin: ani takich z niestandardowymi nawykami :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Już nie ma zakupów na raty. Przeprowadzamy się na wieś i do banku będziemy mieli za daleko.... i przez lasy... bagna... :icon_biggrin: A tak na serio: małe zainteresowanie Klientów zakupami na raty było.

 

Uwaga: aktualnie MIWO MILITARY Lubliniec posiada dwa adresy:

produkcja, sprzedaż: ul. Oleska 24, 42-700 Lubliniec (stary adres)

siedziba główna: Lubockie, ul. Szkolna 8, 42-713 Kochanowice (powiat Lubliniec) (docelowa siedziba firmy)

 

Konta bankowe też się zmieniły tzn. konto w PKO BP zostaje, konto w ING Bank Śląski do likwidacji i mamy całkiem nowe konto w Banku Spółdzielczym w Koszęcinie.

Link to post
Share on other sites

Jako chyba jeden z pierwszych użytkowników plecaka KADET (przynajmniej jeden z pierwszych, który zamieszcza swoją opinię na forum :>) wypowiem się.

 

Ten plecak to był dla mnie po prostu strzał w dziesiątkę. Ma wszystko co potrzeba i dość pojemności żeby wybrać się na 1-3 dniowy patrol, w zestawie z pasoszelkami DFLCS Eagla nie przeszkadza, jest bardzo wygodny i funkcjonalny. O trwałości wiadomo - jeszcze się nie wypowiem, ale wszystko zdaje się być pancerne. Boczne zasobniki z siatki fajnie mieszczą butelki z wodą 1,5l. Do głównej komory wchodzi (ciężko, bo ciężko, ale wchodzi) karimata BW, polar, trochę żarcia, amunicja, do kieszeni siatkowych w środku dokumenty, pierdołki. Do komory dolnej wchodzi pałatka BW i cerata BW. Taśmy kompresyjne z klamrami można wykorzystać do przytroczenia np. karabinu lub czegokolwiek. Ogólnie jestem póki co BARDZO zadowolony z tego zakupu. No i palsy z przodu - czego chcieć więcej (w tej cenie!).

 

Korzystając z okazji pozdrawiam pracowników ML, w szczególności panią Renatę, z którą miałem okazję rozmawiać osobiście, w moim przekonaniu jest wzorem do naśladowania dla innych z tej branży i nie tylko!

 

p.s. Nie, ML mnie nie sponsoruje :)

 

p.s.2 I jeszcze na inny temat, ML uszyło mi na zamówienie boonie hat/jungle hat w rozmiarze na mój garnek (roz. 64) i jeszcze uszczęśliwiło mnie spodniami w tzw. finpacie w moim rozmiarze, co też jest nie lada wyzwaniem :) za co im bardzo serdecznie dziękuję :)

Edited by gross
Link to post
Share on other sites

... pozycja 'A-TACS'? ... A-TACS FG :)

 

A-TACS - Advanced Tactical Camo

 

(dobrze, że istnieją :google: bo już człowiek czasami traci orientację :zastanawia: czy właśnie go obrażono czy może ktoś pyta o istotną sprawę :icon_biggrin: )

 

Odpowiedź: w planach nie figurują, ale - jeżeli temat będzie miał popyt - to plany zawsze można zmienić.

 

(...)Korzystając z okazji pozdrawiam pracowników ML, w szczególności panią Renatę, z którą miałem okazję rozmawiać osobiście, w moim przekonaniu jest wzorem do naśladowania dla innych z tej branży i nie tylko!

 

p.s. Nie, ML mnie nie sponsoruje :)

 

p.s.2 I jeszcze na inny temat, ML uszyło mi na zamówienie boonie hat/jungle hat w rozmiarze na mój garnek (roz. 64) i jeszcze uszczęśliwiło mnie spodniami w tzw. finpacie w moim rozmiarze, co też jest nie lada wyzwaniem :) za co im bardzo serdecznie dziękuję :)

"Niezamaco", nie ma za co! Klient płaci - Klient ma.

 

Wiecie dlaczego niektóre blondynki mają ciemne odrosty? Mózg jeszcze walczy...

Link to post
Share on other sites

Dobrze, że mi przypomnieliście. Od wtorku robimy rozmiarówkę (jak w kapeluszach) do rogatywek. Pewnie to trochę potrwa bo każdy rozmiar będziemy musieli odszyć, sprawdzić, jak trzeba poprawić i znowu odszyć, sprawdzić ... i tak do chwili uzyskania idealnych proporcji. Chodzi o to, że nie tylko rogatywka ma być ładna i proporcjonalna, ale też ma "dodawać urody" jej użytkownikom i to bez względu na obwód głowy czy jej kształt.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od przyszłego tygodnia szyjemy mundury dla sił specjalnych (najprawdopodobniej pierwsze egzemplarze z tkaniny o.m.c. multicam prod. Andropolu znajdą się w naszej ofercie za kilka dni - jak wcześniej pisałam szyjemy od razu więcej aby obniżyć koszt produkcji - planowana cena munduru czyli spodni i bluzy to 360 zł brutto), ale na pewno wyrobimy się do końca listopada i od grudnia będziemy szyć w normalnym trybie czyli z terminem realizacji do 6 dni roboczych. Nie przeszkodzi nam w tym również przeprowadzka firmy. Zwiększyliśmy liczbę pracowników produkcji więc - o ile będą zamówienia - to my zrobimy wszystko aby docierały one do Klientów jak najszybciej.

 

Jesteśmy już w połowie prac nad rozmiarówką rogatywek. W przyszłym tygodniu powinniśmy wrzucić do oferty najpopularniejsze rozmiary.

 

Pod koniec miesiąca robimy milsima (chyba tak to się pisze? :biggrin: ) dla stałej ekipy z Lublińca, Warszawy i reszty kraju. Mamy tak wielu chętnych, że brakło nam miejsc. Kilka osób przyjechało na rekonesans i - jak to się mówi?: "kopary im opadły" (niezbyt delikatne i lotne, ale za to adekwatne), kiedy zobaczyli jak u nas w Gminie Kochanowice pięknie i dziko.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Sprowadzenie tkaniny nyco multicam z USA jest opłacalne wyłącznie w dużych ilościach. Jeżeli otrzymamy zamówienia na większą ilość mundurów z takiej tkaniny (musiałoby być chociaż 500 szt.) to nie ma sprawy: sprowadzimy. Na razie jednak rzeczywistość jest taka, że przetargi wygrywa ten kto da najniższą cenę więc oferując produkt z oryginalnej tkaniny przetargów wygrywać się nie da. Wolelibyśmy szyć z nyco, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Z resztą ten polski o.m.c. multikam nie jest taki najgorszy, przynajmniej bawełna jest wzmacniana poliestrem a nie jak ten multicam rip-stop 100% bawełna, gdzie bawełnę wzmacnia nitka bawełniana absolutnie nierdzeniowa.

Link to post
Share on other sites

Kto pyta :zastanawia: nie błądzi... za to błądzi ten kto u nas nie kupuje :wink:

Wyrzucamy z oferty tylko te produkty, które się kiepsko sprzedają przez co najmniej pół roku, a plecak KADET sprzedaje się dobrze.

Niedawno w mieście mojego urodzenia (Pińczów) zaczepiło mnie dwóch chłopaków z plecakami KADET, którzy prosili by zrobić kilka drobnych poprawek i koniecznie wyhaftować w widocznym miejscu duże logo firmy. Tak zrobimy.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...