Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

:icon_biggrin: My też nie zapomnieliśmy :icon_biggrin:

Dzisiaj aktywowałam dwa nowe produkty w dziale "nowości".

 

Zrobiliśmy "rozmiarówkę" do rogatywek i mamy całkiem spory stos produktów do wprowadzenia do oferty internetowej. Postaram się co kilka dni "wrzucać" do oferty coś nowego. Na razie "walczymy" by utrzymać 6-dniowy termin realizacji zamówień bez względu na to jak dużo ich otrzymujemy dziennie.

Czekamy teraz na wynik przetargu na wyposażenie dla grup ratowniczo-poszukiwawczych straży pożarnej. Po zakończeniu postępowania zaprezentujemy serię produktów dedykowaną tej grupie odbiorców.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W związku z realizacją zamówienia na dostawę kamizelek taktycznych dla grup poszukiwawczo- ratowniczych Straży Pożarnej termin realizacji zamówień indywidualnych może zostać wydłużony. Bardzo prosimy o jak najszybsze składanie zamówień tak abyśmy je mogli zrealizować przed przystąpieniem do szycia wyposażenia dla strażaków.

Link to post
Share on other sites

Czyli po rogatywkach.:D

 

Wprost przeciwnie :icon_biggrin:

 

Magda obrobi zdjęcia i wrzucamy do oferty. Rogatywka będzie.

Jutro w ofercie kombinezon ćwiczebny wojsk specjalnych w jakiejś straszliwie wielkiej ilości rozmiarów (chyba 56 rozmiarów, ale to mi się może w oczach dwoi ze zmęczenia :icon_eek2: .

 

"zniknely" nowosci ze sklepu widze...

kiedy beda dostepne kombinezony sil specjalnych?mundury sf w multicamie sa jeszcze w ofercie?bo tez ich niewidzac?

 

To całkiem tak jak ja:... też ledwie widzę :dry: .

Chłopaki z RAPTORA postanowili mi pomóc i "powrzucali" do systemu sklepu internetowego trochę zmian, które czekają na moje zatwierdzenie. Jutro (bo chyba nie powinnam się łudzić, że dzisiaj dam radę po dwóch dniach w trasie wśród zasp śnieżnych i zamieci) zatwierdzę i znowu się wszystko ślicznie aktywuje i będzie dla Was widoczne- przynajmniej mam taką nadzieję.

Mam ślic

Link to post
Share on other sites

Witam. Chciałbym się dowiedzieć skąd taka zmiana ceny za kamizelkę "TERMIT PLUS". W zeszłym roku, gdy szczęśliwie ja kupiłem, kosztowała mnie nie całe 300zł za maskowanie wz. 93 z poliestru. Gdy dziś sprawdzałem czy pojawiły się jakieś nowości w waszej ofercie, okazało się, że obecnie ta kamizelka w takim zestawieniu kosztuje ok 450 zł ??.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jak widzę można takie posty wrzucać.

Także jestem bardzo zadowolony z produktów MiwoL. Od 3 lat używam praktycznie tylko tej firmy poza chlebakiem MSgear najpierw używałem zestawu opartego na Plate Carrierze a od roku zamieniłem to na zestaw paso-szelek Jacko+ i PT-3. Jedyne na co mogę ponarzekać to że mi potrzeba pasa w rozmiarze pośrednim, miedzy XL a L, obecnie mam L i przez to słabo współpracuje z szelkami.

Link to post
Share on other sites
Guest Dawid4009

Zawsze znajdzie się czas, żeby wstawić lans-fotki, ale żeby odpisać na email, czy PW- w dość istotnej sprawie to już nie...

Ale rozumiem- kwestia priorytetów. W końcu nie każdy nosi naszywkę "działania specjalne"...

Link to post
Share on other sites

Takie pytanko. Czy istnieje możliwość uszycia tego samego munduru który szyjecie dla żołnierzy z 1PSK tylko w materiale wz.93 dla graczy ASG?

 

Istnieje, ale dopiero jak skończymy szyć dla straży pożarnej.

 

I gdzie ta OSA? :P

Zaraz będzie. Najpierw OSA a potem dodam wybór cordury MULTICAM. Oczywiście o ile nie zasnę oczekując na wczytanie kolejnych mutacji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...