Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro faktycznie jest tak jak napisałeś tzn. wysłałeś do nich maila z informacją o rezygnacji z zamówienia i

 

po kilku dniach dostałem odp:

 

to poinformowałeś ich o całej sytuacji (zachowaj maila na potwierdzenie) i możesz go użyć jako argumentu. Swoją drogą toż to śmiech na sali, że Pan Serafin chce kogoś pozywać za 'nie wywiązanie się z umowy' i obciążać kosztami :) a nawet jeżeli - paczka jest wysyłana na 'ryzyko' sklepu i jeżeli nie odbierzesz jej - sklep nie ma jak obciążyć Cie kosztami.

 

Osobiście spokojnie zapomniałbym o sprawie i dał sobie spokój :)

Link to post
Share on other sites

No tak, również nie przeczytałem tego tematu, teraz na pewno będę żałował...

 

30.03.2010 kupiłem szyne montażową boczną do ak za 49zł + przesyłka, do zakupu na tym sklepie skusiło mnie to, że nie mogłem znaleźć na innych sklepach szyny dostępnej na stanie.

Tego samego dnia wpłaciłem pieniądze na konto no i teraz tak sobie czekam. Na stronie internetowej pisze ze paczka jest gotowa do wysłania, teraz czekam długo ponad dwa tygodnie żeby ją wysłali. Pisanie maili i dzwonienie nic nie daje. Jawne oszustwo

 

Najciekawsze jest to że po zamówieniu tej szyny jej stan w sklepie zmienił się na niedostępny i podrożała o 10zł czyli teraz kosztuje 59zł :-F

 

Jedynie z czego teraz moge się cieszyć to,a że nie zrobiłem jakiegoś większego zamówienia, czytając wasze komentarze wiedze że niektóre osoby naprawde mocno oszukano :(

 

Przed tego typu sklepami powinno być jakieś ostrzeżenie na głównej stronie wmasg, niestety rzadko sprawdzałem opinie o sklepach bo zawsze wszystko było w porządku, teraz będę częściej wpadał na to podforum...

Link to post
Share on other sites

Sklep taki sobie. Bidnie mają ze sprzętem. Kiedy nie pojadę to mają zamknięte. Raz zamówiłem colta 1911 przez odbiór osobisty. czekałem 5 dni dzwoniłem itp. ale zero odzewu, więc się przejechałem i krótko mówiąc pocałowałem klamkę ;/ pojechałem na drugi dzień i wreszcie było otwarte. No to kawa na ławę, że to jest olewanie klienta itd. Gościu mnie przeprosił i coś tam poględził, że ma ciężką sytuacje rodzinną czy coś w tym stylu. To powiedziałem żeby do zamówienia dodał mi jeszcze Greengaz. Facet powiedział że nie ma sprawy, że mają na tony w magazynie gazu i prosił mnie o swój nr. fona żeby powiadomić o gotowym zamówieniu. Następnego dnia zadzwonił jak mówił co mnie zdziwiło. Pojechałem i odebrałem tylko colta bo zmienił zdanie i jednak nie ma gazu :// Nie wiem ale jakoś odrzuciło mnie od tego sklepu po tym zajściu.

Moja rada JEŚLI MASZ KUPOWAĆ NIE KUPUJ TU !!! Szkoda nerw :wink:

Link to post
Share on other sites

Kupowałem u nich kamizelkę ze względu, że mieli taniej niż w innych sklepach. Kamizelkę zamówiłem w kolorze Olive(nie mieli w ofercie Woodland), a przyszła w Woodland :D Jako, że ładnie zlewała się z mundurem to nie odsyłałem. Oczywiście zapłata przy odbiorze to dostałem kamizelkę następnego dnia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamówiłem u nich okulary G-C3 guardera tydzień temu, dzisiaj przyszły, niby wszystko ok, ale szkoda, że nie dali żadnego paragonu. Składając zmówienie zaznaczyłem dostawę pocztą polską, a otrzymałem paczkę z rąk kuriera siódemki.

Na razie cieszę się, że doszły, bo czytając komentarze tutaj zaczynałem się martwić.

Jeszcze tylko czy to aby na pewno guarder, a nie jakaś kopia.

Link to post
Share on other sites

A ja mam taką ugestie może ktoś się ustosunkować i proszę bez bluzgów w moją stronę to jest luźny nieprzemyślany dogłębnie pomysł.

Wiadomo że to oszuści którzy nic nierobią sobie kontrahentów, więc czemu kontrahenci niemieli by sie na nich zemścić? Wystaczy żeby karzdy złożył zamówienie z opcją zapłaty przy odbiorze. Troszkę by ich to zabolało, za wysyłkę będą musieli zapłacić.

Link to post
Share on other sites

A ja mam taką ugestie może ktoś się ustosunkować i proszę bez bluzgów w moją stronę to jest luźny nieprzemyślany dogłębnie pomysł.

Wiadomo że to oszuści którzy nic nierobią sobie kontrahentów, więc czemu kontrahenci niemieli by sie na nich zemścić? Wystaczy żeby karzdy złożył zamówienie z opcją zapłaty przy odbiorze. Troszkę by ich to zabolało, za wysyłkę będą musieli zapłacić.

 

Bo my jesteśmy lepsi i uczciwsi??

Link to post
Share on other sites

No to ładnie. Widać i ja dałem się zrobić w konia. Zamówiłem u nich wczoraj kaburę do socoma. Pożyjemy zobaczymy co będzie.

I wielkie pytanie do obsługi WMASG. Dlaczego mimo ze mamy 13 stron postów oszukanych ludzi nikt nie wkleja jakiegoś ostrzeżenia na główną stronę. Przecież są ludzie którzy stracili w tym niby sklepie po kilkaset złotych.

Skoro jasne jest że to - delikatnie mówiąc -nierzetelni sprzedawcy, dlaczego nikt przed nimi nie ostrzega, w bardziej widoczny sposób :( Od wielu lat kupuję przez internet i zawsze było ok, nawet do głowy mi nie przyszło ,że może się trafić taki przekręt.

W sumie gdyby nie to ,że mi się nudziło dziś nawet bym tu nie zajrzał, i podejrzewam że codziennie takich jak ja ten sklep ma kilkunastu.

Codziennie kilkunastu ludzi traci swoje ciężko zarobione pieniądze a osoby które o tym wiedzą siedzą cichutko. Przykre.

Edited by kosiniak
Link to post
Share on other sites

Ukarać?? Za co?? Za niewywiązanie się z umowy co najwyżej sprawa cywilna o zwrot kasy/wydanie towaru i ew. odszkodowanie. Choć podejrzewam,że nikt tak daleko nie zabrnął. Pewnie jak tylko odzyskali kasę ,kończyli sprawę.

Aby pociągnąć gościa z Kodeksu Karnego musiałbyś mu udowodnić, że działał świadomie w celu wyzyskania od ciebie pieniędzy, i nie miał zamiaru nic Ci sprzedać.

Wystarczy ,że kolo powie,że to problemy z płynnością zaopatrzenia i nic ponad sprawę cywilną mu nie zrobisz.

Odszkodowania w polskich sądach też są śmiechu warte. Bo nie wierzę żeby za to ,że ktoś nie dostał na czas karabinka na kulki sędzia zasądził cokolwiek na rzecz pokrzywdzonego poza zwrotem kaski. W poważniejszych sprawach ludzie dostają raptem po kilka tysi.

Zamknąć interesu też nikt mu nie nakaże. Jedyna obrona przed takimi sklepami to fora takie jak te, niestety sądząc po ilości postów od źle obsłużonych ludzi, słabo się sprawdza.

 

Moze jednak jest na forum ktoś, kto walczył o coś więcej niż zwrot kasy i mu się powiodło?

Edited by kosiniak
Link to post
Share on other sites

Jestem kolejnym frajerem, który chciał kupić coś na początek asg i wpadka.

 

Moja zabawa z tym nieuczciwym "sklepem" trawa dalej, wysyłam e-maile (chyba z 20+ już z różnych kont pocztowych, by mnie nie wrzucił do spam skrzynki), wiadomości przez formularz na stronie "sklepu", dzwonię, piszę sms, oczywiście wszystko bez echa.

 

"kontakt" do airsoftxtreme.pl czyli kpiny z klienta:

 

tel stacjonarny 670 05 59 - fikcja "nie ma takiego numeru"

 

505 513 007 - działa, ale nikt nie odpowiada, dzwoniłem wiele razy, czasem telefon był zajęty, wiec ktoś z niego dzwonił/odbierał połączenia

 

bok@airsoftxtreme.pl -fikcja 2, klient poczty odrzuca, nie ma takiego adresu.

sklep@airsoftxtreme.pl - fikcja 3, klient poczty odrzuca, nie ma takiego adresu.

konpol_pl@wp.pl - działa, ale zero odpowiedzi na kolejne e-maile

 

Sprawę bardzo pomaga mi załatwić kolega Yankee :super: , ale na razie nie może trafić w godzinę, w której właściciel, akurat postanowi otworzyć swój przybytek...

 

Co z tym zrobimy??? Proszę działajmy!

 

Apel do Społeczności ASG: założyłem profil na Naszej Klasie: airsoftxtreme, serdecznie zapraszam do dodawania go do listy znajomych, niech wieść o poziomie airsoftxtreme.pl idzie w świat, niech gromadzą się tam niezadowoleni z poziomu obsługi, jeśli ograniczymy ilość klientów to może coś się poprawi, bo w końcu sklep żyje z nas (chyba, że to jakaś pralnia brudnych pieniędzy? -żart -) a na pewno będzie mniej rozczarowanych osób! Na razie 32 znajomych i rośnie, pojawiły się już pierwsze komentarze i opinie od zawiedzionych tym sklepem.

 

To działa, czytajcie:

 

Z konta: fani ASG Polska: "O wszystkim co napisaliscie pod dolem to wam dziekuje....nie wiedzialem i mialem zamiar kupic tam sprzet asg za 1150zl...jeszcze bym stracil;] "

 

Wiecie, co czuję, że zrobiłem dobry uczynek (teraz moge juz do końca dnia czynić zło! ;) ) jednego oszukanego człowieka mniej! jednego klienta mniej! 8-)

 

Proszę propagujcie profil airsoftxtreme , nie pomaga nam Policja, Rzecznicy, sami musimy sobie pomóc! Skoro to sklep internetowy, niech internauci wymierzą mu sprawiedliwą krytykę propagując informacje i opinie o jego działalności!

 

( prosze uprzejmnie Adminów by nie traktowali tego jako szantażu na sklepie, ja nie oczekuję jakiejś korzyści w zamian za odstąpienie od działań, ja bez względu na to czy towar wyślą, czy nie od działań informacyjnych i uczciwej krytyki nie odstąpię, dziękuję za zrozumienie, proszę o poparcie :uśmiech: )

 

EDIT:

 

Jeśli kogoś śmieszy to medium (NK), to prosze traktować to jako narzędzie ku, moim zdaniem, szczytnemu celowi, dobremu dla całego środowiska ASG jak i uczciwych internautów.

Edited by CebulaX
Link to post
Share on other sites

IMO pomysł z NK był dobry... Każdy, który uchroni kogokolwiek przed wtopieniem pieniędzy jest dobry.

 

Policja stricte wam nie pomoże. Sugeruję złożenie zawiadomienia w prokuraturze z podkreśleniem iż jest to proceder ciągły i nosi znamiona oszustwa, a nie jedynie deliktu cywilnego.

 

Oczywiście dane oszukanych osób zapewne by pomogły :)

 

Pozdrawiam

Mortis

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Zamiast bawić się w NK wystarczyło przeczytać 1temat na największym forum airsoftowym...

Opinie o nich są na tym forum takie już od paru lat, jeśli nie chce komuś się zaczerpnąć informacji, to cóż - widzisz jaki jest efekt.

 

Niestety, mądry po szkodzie jak to mówią :-F , wcześniej kupowałem w różnych sklepach internetowych i nie miałem jakichkolwiek problemów, może to mnie uśpiło moją czujność, a może zaufanie to też jakiś społeczny kapitał, którego nie powinno się trwonić?

 

Nie istotne teraz, w sprawie tego "sklepu" napisałem do 8 dziennikarzy z 3 znanych gazet w Polsce, opisałem przypadek, czekam na odpowiedź, wierzę, że nacisk ludzi i mediów może wreszcie dokonać zmiany, z której by wszyscy się cieszyli, lub przynajmniej ostrzec wielu ludzi, by nie wpadli jak ja, lub wiele innych osób w na tym i innych forach opisujących skandaliczne praktyki airsoftxtreme...

 

BTW: próbowałem ocenić słabo, źle lub bardzo negatywnie niektóre produkty w ich sklepie internetowym, krytykując różne rzeczy, jakość produktu, brak kontaktu czasem tylko brak przesyłki, wszystkie komentarze muszą najpierw przejść kontrolę obyczajową, jak widać nic z moich uwag nie pojawiło się w ocenach produktów, stąd panuje tam CENZURA, nie wierzcie w komentarze pod produktami mówiącymi, że wszystko jest "SUPER, EXTRA, MEGA, WYPAS...", albo ja ciągle wyrażam się nieobyczajnie :twisted:

Link to post
Share on other sites

poczytaj temat wstecz. ( rzecznik praw konsumenta zapewne pomoże ;) )

Tez mnie oszukali, wpłaciłem 2 maja - do dzisiaj nic...

Jutro idę na Policję, za 30 dni ruszam z oskarżeniem prywatnym.

Najbardziej mnie kusi wynajęcie kilku chłopaków w czarnym Audi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...