Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sumie dopiero zaczynam współprace ze sklepem,ostatnio zamówiłem w specshopie kulki,ładowarkę i po szybkiej przesyłce stwierdziłem że ładowarka nie działa odesłałem ładowarke ,wymienili odesłali przy okazji odsyłki chciałem żeby wrzucili mały drobiazg i przy odbiorze rozczarowanie musiałem pokryć koszty odsyłki i przesyki zwrotnej (w sumie nie z mojego powodu niesprawnej ładowarki) ale po wysłaniu emaila z zapytaniem o zaistniałom sytuacje uzyskałem taką odpowiedz cytuje

Proszę przy następnych zakupach się przypomnieć to dorzucimy jakis gratis lub udzielimy rabatu

także ogólnie pozytywnie oceniam sklep,co do kontaktu i obsługi duży pozytyw

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

czyżby nowy sklep wdarł się do naszego świata?

pobieżnie przejżałem jego ofertę i wydaje mi się, że ceny są interesujące...

W menu jest napisane, że niedługo pojawią się eagi, więc może być ciekawie...

czy ktoś się już z nim zetknął i jakie są jego wrażenia :?:

pozdro.

Medic.

 

sklep jak najbardziej wzorowy wiedzą co maja na składziekilka razy u nich zamowiłem i sie nie zawiodłem.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem ostatnio na specshopie [uHC] Desert Eagla, wszystko w porządku.

Co mnie najbardziej zdziwiło to to że pisze na opakowaniu importer Tajgun.pl,

a i co ciekawe że ta sama replika kosztuje na tajgunie 70zł, na specshopie 75zł, a

na zbrojowni 69 zł ;/? o co tu chodzi?chcą zarobić na pudełku ? ;p

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jako, że jest to chyba najbliżej mnie położony sklepik ze sprzetem dodam, że całkiem nieźle zaopatrzony, staram się u nich zaopatrywać w kompozyt i różne inne drobiazgi. Ostatnio zakupiłem zębatke na silnik razem z usługa wymiany. Muszę chłopaków ze Speca pochwalić za profesjonalne podejście, bo gdy cała operacja nie poszła do końca po ich myśli zaoferowali, że odeślą silnik na swój koszt. Dwa dni później silniczek już był u mnie i nie dość, że nie płaciłem za przesyłkę, to i usługa wymiany była gratis, a uszkodzony element silnika wymieniony na nowy :mrgreen: Powiem tylko tak... chylę czoło za podejście do klienta. Tak trzymać!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówienie za 192 zł,a chwille potem przypomniałem sobie o jeszcze jednej rzeczy.Dopisałem dorzucenie jej do pierwszej paczki co też panowie zrobili:)Zamówiłem wieczorem,dotarło rano(plus dla UPS:)).

 

Niestety kupiłem zły selektor ognia do mp5przez średnio dobrze sprecyzowany opis.Napisałem maila co zrobimy z tym fantem:)

Link to post
Share on other sites

Rok temu pierwsze zamówienie. Opad szczęki gdy zobaczyłem jak szykbo wysłali paczkę. Następne zamówienie, też wszystko ok. Gdzieś z pół roku temu kolejne zamówienie i coś "nie pykło". Wysłali na adres zamawiającego, nie na adres dostawy. Sprawdzałem kilka razy, sądziłem że to moja wina, ale wszystko wyglądało na ok. Shit happens ;) Całościowo w mojej opinii sklep bardzo dobry.

Link to post
Share on other sites

Przedwczoraj zamawiałem w SpecShopie parę gratów, dzisiaj odwiedził mnie kurier - wszystko w najlepszym porządku. Od siebie dodam że jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak błyskawiczną obsługą. Paczka była zapakowana i gotowa do wysłania w ok.20min po złożeniu zamówienia.

 

Duży +

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem u nich już kilka razy. Cóż można powiedzieć, szybka realizacja + dobry kontakt z klientem. Trafiło się nawet tak, że zamawiany towar nie był akurat dostępny od ręki. Sprzedawca poinformował mnie o tym telefonicznie, proponując szereg innych, dobrze brzmiących rozwiązań dla tej sytuacji. Generalnie jeden z lepszych sklepów jeśli chodzi o szpej (wg mnie).

Link to post
Share on other sites

Profesjonalne podejście do klienta. Po zamówieniu ładowarki i przejściówki do niej z dużego na mały wtyk sprzedawca sam do mnie zadzwonił i poinformował, że najprawdopodobniej popełniłem błąd (zamiast męski->damski zamówiłem damski->męski) dzięki czemu zaoszczędziłem trochę pieniędzy. Duży plus.

Link to post
Share on other sites

Witam. Sprawa przedstawia się następująco. Bodajże półtora miesiąca temu moja GR 16 firmy G&G poszła do serwisu. Była tam ok 2 tyg po czym zadzwoniono do mnie z wyjaśnieniami co się stało z gunem. Kilka ząbków na zębatce pękło ponieważ nie wyczyściłem broni. Dobra przyznałem się zapłaciłem o ile dobrze pamiętam 120 zł za robociznę i za nową zębatkę. Po odebraniu guna ze sklepu, przyjeżdżam do domu wkładam magazynek z oryginalnymi kulkami G&G, po wystrzeleniu ok 50 kulek broń znów daje takie same znaki jak za pierwszym razem gdy jej nie wyczyściłem... Zawiozłem broń do sklepu i wyjaśniłem całą sytuację. Przyjęto jeszcze raz do serwisu. po kilku dniach telefon ze sklepu dzwoni z wyjaśnieniami , co się stało z gunem a w wyjaśnieniach usłyszałem że znów nie wyczyściłem broni i to znów moja wina i oczywiście znów zębatka poszła i muszę zapłacić tym razem 200zł za nowe części. Zaznaczam że broń została przywieziona w pudełku oryginalnym a kulki z których strzelałem nie były zabrudzone więc broń nie mogła sie w żaden sposób zabrudzić. Na Papierze po odbiorze z pierwszej wizyty w serwisie miałem wszystko zaznaczone że jest ok oprócz tej jednej rzeczy która się rzeczywiście zepsuła. Więc stąd płynie moje pytanie czy mogę się domagać aby sklep pokrył koszty naprawy skoro napisał że cała reszta jest OK??

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja muszę dać dla tego sklepu wielki - ponieważ gdy ostatnio zamawiałem AKS74N firmy VFC i pod moją nieobecność matka odebrała paczkę płacąc tyle ile powinienem zapłacić za ten karabin. Gdy wróciłem do domu moim oczom ukazał się AKS74UN VFC co mnie zbulwersowało ponieważ ten karabin był tańszy o całe 100zł po odesłaniu tego karabinu do sklepu oczywiście kontakt dobry więc na bieżąco dzwoniłem aby się upewnić czy wszystko jest w porządku z zamianą karabinu kurier przywiózł mi paczkę (w obie strony na koszt specshopu) lecz tym razem moim oczom ukazał się zwykły AK74 z VFC po czym gdy zadzwoniłem dowiedziałem się że tego karabinu który zamówiłem na początku nie ma w

ogóle w magazynie mimo że na stronie był dostępny po rozmowie z nimi stwierdziłem że zostawię już tą wersje ponieważ bardziej mi się podobała, ale za takie poważne nieporozumienie to naprawdę POTĘŻNY MINUS DLA TEGO SKLEPU ZA TAKIE NIEDOPATRZENIE W MAGAZYNIE :evil:

Edited by kocik1992
Link to post
Share on other sites

Ode mnie + ale nie znowu taki wielki :P paczki przysyłają z kosmiczną prędkością, ale zdarzyło się że przysłali mi inną sprężynę niż zamawiałem, na szczęście bez najmniejszych problemów wymienili, oczywiście pokryli również koszty przysyłi.

Link to post
Share on other sites

Cóż mogę powiedzieć - sklep działa jak szwajcarski zegarek, zawsze miałem paczkę już następnego dnia u siebie. Solidnie zapakowane, żadnych problemów ze zgodnością zamówień, przemiły kontakt telefoniczny (gdy raz pytałem o numer przesyłki sami po chwili oddzwonili). Z czystym sercem można polecić. A do tego mają pokaźny asortyment i dobre ceny!

Link to post
Share on other sites

Dla mnie sklep zasługuje na wielki +.Łączny koszt zamówień u speców wyniósł mnie kolo 3tys i nigdy nie bylem zawiedziony.Zawsze Miła obsługa i doradztwo .Po oddaniu repliki na serwis wszystko w porządku.Info dotyczące części oraz wymiany na bieżąco.Polecam w 100% ten sklep.

Link to post
Share on other sites

Przy okazji każdego kolejnego zamówienia (a było już ich kilka) ekipa ze SpecShopu uświadamia mi że jest najlepsza po prostu. Tak było i tym razem. Świetny kontakt + szybka realizacja zamówienia. Polecam raz jeszcze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...