Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

e-Militaria.pl


Recommended Posts

Witam,

Przejrzałem tematy i aż się zdziwiłem że jeszcze nie ma tego sklepu.

W poniedziałek zarejestrowałem się i zamówiłem pałatke, przelałem kase a status do dziś się nie zmienił. Niepokoi mnie też że na allegro jeszcze niedawno były ich aukcje, teraz pustka. Na dzisiejszego maila brak odpowiedzi. Macie jakieś doświadczenia z tym sklepem? Mają naprawdę fajne rzeczy, i szkoda by było gdyby był to ciuchowy "airshitguns":)

 

adres:

http://e-militaria.pl/

allegro:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2635786

Link to post
Share on other sites

Witam.Zamawiałem tam 2 pary spodni i po wybraniu opcji za pobraniem i zmianie statusu zamówienia na przyjęte nic się nie zmieniało przez 3 dni.Po 5 dniach paczka przyszła.Wszystko w jak najlepszym porządku.Jedyny minus to słaby kontakt tel oraz mailowy.

Link to post
Share on other sites

Sklep moge polecić przy większym zamówieniu jak się spytałem dostałem rabat. Kontakt mailowy dobry. Trasport kurierem bardzo dobry jednego dnia wysłali nastepnego już miałem paczke. Jedyny mały minus to jak już wyżej podali koledzy status zamówienia się nie zmienia a tak sklep jest godny polecenia.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Ja zamawiałem u Nich bluzę TCU wz.93. Zamówiłem we wtorek późnym wieczorem, lecz w środę napisali mi że niestety nie mają rozmiaru L z TCU ale z SFU mają więc napisałem żeby przysłali SFU ( napisałem w czwartek wieczorem ). W piątek wysłali w sobote koło południa paczka u mnie.

POLECAM TEN SKLEP, tylko rzeczywiście warto zapytać czy mają daną rzecz na stanie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zamówiłem u nich polar i kurtkę. Zamówienie złożone, pieniądze wpłacone, na dzień 11.12.2010 (czwartek) zamówienie gotowe do realizacji. Telefon do sklepu był wyłączony. Ze względu na brak kontaktu zacząłem się martwić, że sklep przestał istnieć. Dopiero w poniedziałek 2010-03-15 dostałem info, o paczce, że ta zostanie wysłana we wtorek 2010-03-16.

 

Tego dnia status się nie zmienił, natomiast w środę 2010-03-17 dostałem maila, że jest problem z realizacją, nie ma polaru w kolorze oliwkowym, padła propozycja zmiany lub zwrotu pieniędzy. Zmieniłem kolor na czarny, paczka do mnie dotarła dzisiaj tj. 2010-03-18.

 

Asortyment zapakowany w foliową kopertę opasaną taśmami (co w zupełności wystarczyło).

 

Ogólne wrażenia: dużo stresu ze względu na wpłacenie pieniędzy z góry, kontakt ze sklepem właściwie nie istnieje, brak zmian statusów i kontrolowania statusu zamówienia.

 

Mimo wszystko jestem zadowolony, że paczka do mnie doszła, kupując w tym sklepie proponuję zostawić sobie trochę wolnego czasu na realizację i brać przesyłki tylko za pobraniem. Jedyne co ich ratuje to rozsądne ceny.

Link to post
Share on other sites

Ja z kolei mam bardzo pozytywne doświadczenia z e-militaria.pl. Zamówiłem polar Patriot po uprzednich zapytaniach na które dostałem wyczerpujące odpwiedzi drogą mailową. Zamówienie zostało zrealizowane w ciągu 4 dni. Niestety w polarze uszkodzone było zapięcie zamka głównego, więc poinformowałem o tym fakcie sklep po czym otrzymałem instrukje co robić w tym przypadku. Polar odesłałem, jednocześnie prosząc o zamianę bluzy na model Liberty. Dwa dni po otrzymaniu informacji, że przesyłka do sklepu dotarła, do moich drzwi zapukał kurier z paczką a w niej: nowa kurteczka i zwrot gotówki za przesłaną reklamację (co nie jest takie oczywiste dla pozostałych sklepów, dam na ten przykład ASGShop, w którym reklamowałem kolimator).

Jedynym minusem jest brak w obu przypadkach paragonu co, jak się okazało, nie spowodowało problemów z wymianą towaru.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Po poprzednim zamówieniu napisałem do nich maila co mnie boli i co powinni poprawić w obsłudze. Przy drugim zamówieniu wszystko przyszło ok, kontakt mailowy bardzo dobry, przez telefon także szybka odpowiedź.

 

Paczki zamówione kurierem przychodzą zapakowaną w 'kopercie' z grubej folii co do transportu ciuchów w zupełności wystarczy. Trzeba zaznaczyć, że dodatkowo wszystkie ubrania mają fabryczne opakowanie, więc są dodatkowo chronione.

 

Miło, że słuchają klientów, bo na pewno następnym razem znowu u nich kupię i wspomnę dobre słowo u potrzebujących.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 5 months later...

1 Zamówienie :

- Szybko

- Sprawnie

- Bezproblemowo

Jedyne "ale" jakie mam, to późno wysłany email z numerem nadawczym paczki.

2. Zamówienie :

Błędów nie popełnia ten, co nic nie robi. Chłopaki zaliczyli małe potknięcie, dostałem produkt z nie tego materiału, co zamawiałem. Czasem się zdarza - po rozmowie telefonicznej usprawiedliwili się że producent już nie dostarcza modelu z cordury. Jestem w stanie to zrozumieć. Po niedługiej rozmowie telefonicznej wyjaśniającej zaistniałą sytuację zostałem w ramach zadość uczynienia uraczony odpowiednim rabatem.

Przechodząc do konkluzji mojego krótkiego opowiadania stwierdzam :

- Szybko

- Sprawnie

- Bezproblemowo

- W przypadku problemu, jest on rozwiązywany spokojnie i na korzyść klienta (w moim wypadku)

 

Mimo iż jeszcze nie zrobiłem zamówienia z obiecanym mi rabatem, czuje się zadowolony z wykonanych tam zakupów.

Mogę więc śmiało polecić sklep.

Link to post
Share on other sites

Stopniowanie kosztów przesyłki w zależności od kwoty zamówienia jest trochę dziwne, mogli zrobić tak jak jest w innych sklepach czyli koszty zależne od masy paczki. 21zł nawet za drobną paczuszkę to jednak trochę za wiele.

Na szczęście byłem na granicy zmiany pułapu cenowego (247zł a od 250zł przesyłka 11zł) i "dokupiłem" lightstick'a za 6zł dzięki czemu paradoksalnie wyszło taniej.

Nie wiem dlaczego "Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 14 dni" ale jednak trzymają się tych 3 dni.

 

Sama strona sklepu ma jakieś drobne niedociągnięcia/błędy i nawet w związku z tym ktoś ze sklepu dzwonił do mnie, bo nie zapisał się im numer domu do wysyłki.

 

Najgorsza jest ciągła niepewność, gdyż zamówienie na stronie właściwie nie jest aktualizowane. Zamówienie złożyłem 5 lipca i od tej pory nic się tam nie zmieniło(chociaż paczka doszła). Nie ma informacji o tym czy pieniądze zostały zaksięgowane lub czy paczka została wysłana. Co prawda przy okazji wczorajszego telefonu z pytaniem o adres poinformowali również o wysłaniu przesyłki, lecz gdyby nie to to pewnie jedynie mail od Siódemki by był o nadaniu paczki.

 

Towar w porządku, rozmiarowo w sam raz i tylko gdzie nie gdzie wystają trochę za długie niteczki, ale to nie problem. Zabezpieczenie paczki wystarczające.

 

Ogólnie jestem zadowolony, choć na pewno mogło by być lepiej. Polecam tym którym nie śpieszy się za bardzo.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Omyłkowo złozyłem 2 zamowienia na to samo (raz klik, raz wstecz i znow klik 'dalej') Opłaciłem jedno i poprosiłem o 'skasowanie' tego omyłkowego. W mejlu mi napisali ze skasowali to opłacone. Napisalem znow jutro bede dzwonił. CDN

 

Zapraszam do zapoznania się z zasadami umieszczania opinii.

Szmer.

 

Sprawa deliktnie się przeciągneła, okazało się ,że nie bylo rozmiaru na stanie po czym wyslałem dane konta i otrzymałem przelew + obietnice rabatu na następny raz.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Zamawiałem w tym sklepie kilka rzeczy. Zero problemów, zamówiłem w czwartek wieczorem, we wtorek o ósmej rano była paczka u mnie. Jedynie zastrzeżenia można mieć co do ich strony internetowej. Dziwne rzeczy się na niej dzieją. Chciałem użyć płatności kartą i dosłownie na dwie minuty zostawiłem komputer i poszedłem po kartę. Kiedy wróciłem w koszyku zamiast spodni, bluzy,T-shirtu i kapelusza były cztery noże. Innym razem w części poświęconej adresowi były czyjeś dane. Miałem co do tego sklepu wątpliwości, ale teraz spokojnie mogę go polecić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ja również zaopatruje się ostatnio w tym sklepie. Bardzo fajna obsluga, dobre produkty. Zamówiłem 2 polary i 2 pary spodni oraz 2 czapki zimową i kaszkiet. Jeden polar zakosil mi ojczulek, brat też chce taki także szykują się kolejne zamówienia.

 

Realizacja za każdym razem szybka i bez problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Wielki + dla sklepu,

Zamawiałem kilka rzeczy, mianowicie combat shirta, bonnie hata i naszywkę MSM. Na stronie widniało, że dostępny jest jedynie rozmiar S bluzy, opłaciło się zadzwonić, bo okazało się, że mają jeszcze jedną M na magazynie. Co więcej, po zatwierdzeniu zamówienia okazało się, że zapomniałem zmienić adres dostawy, napisałem maila, odpowiedź błyskawiczna. Przelewu dokonałem po 22 we wtorek, w czwartek o 11 paczka była już u mnie. Wszystko zgadza się w 100% z opisem i niczego nie brakuje. Szczerze polecam, baaardzo bogaty asortyment i konkurencyjne ceny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja też mogę polecić sklep.Kupiłem parę rzeczy i dostałem je na drugi dzień.

Minus to to że na stronie w każdej kategorii jest kilka stron(1,2,3,4) i kropki(...) - dopiero za którymś razem wpadłem na to że jest jeszcze kilka ukrytych stron pod tymi kropkami.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ciekawy sklep, nawet nie wiedziałem, że istnieje. Nie narzekam na stronę internetową, jest prosta i przejrzysta a to ułatwia zakupy. Mają dużo wyposażenia kilku producentów, przez co nie muszę szukać po kilku innych sklepach. Pierwsze zamówienie i od razu wielki plus, bo zrealizowane bez zwłoki, sprawnie i kompletne. No i znalazłem właśnie u nich pasek, którego od dawna szukałem. Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 6 months later...

Dwa razy robilem zakupy i za kazdym razem mega pozytywny kontakt. Szybka wysylka, mega dobre ceny w porownaniu do konkurencji + sporo towaru na stanie!!! Z czystym sumieniem polecam a nawet zareklamuje :D. (np. Leo kohler explorer w oryg. multicamie i google od bolle sporo taniej niz w innych miejsach)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...