Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Coraz zmyślniejsze te skrytki, jeszcze trochę to będziesz je zakopywał w ogródku żeby żona nie widziała lub postawisz budę dla przerośniętego jamnika, którego nie macie :icon_wink:

 

Mamut, Ty się nie śmiej, zaraz będzie ogłoszenie na komisie od Mendiego: "KUPIĘ! MIEJSCE W TWOJEJ SZAFIE" :v

 

Mendi więcej zabawek nie było ? :D

Link to post
Share on other sites

Mamut, Ty się nie śmiej, zaraz będzie ogłoszenie na komisie od Mendiego: "KUPIĘ! MIEJSCE W TWOJEJ SZAFIE" :v

 

Mendi więcej zabawek nie było ? :icon_biggrin:

Było ale się na szczęście rozeszły. Dziś przywiozłem 3 emkowe potworki na serwis.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

AAaaa tobie chodzi o tulejkę alu w zespole lufy... myślałem, że chodzi ci o tę na prowadnicy sprężyny.

Ta czeska tuleja lufy to jest kupa, bo to nie stal tylko żelazo - miękkie i rdzewieje jak gupie, poza tym docisków jest sporo, ale nadal to są robaczkowe śrubki jedynie. Przewierć przez całość: body, tuleja, lufa zewn. i wstaw śruby 2-3 m4 o długości 10mm gwintu - opisywałem to już wcześniej i w recce sa fotki. Rozwiązanie jest proste, tanie i najskuteczniejsze z tego co tu proponowano.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Dodatkowe śruby i po sprawie. Jak już się chce toczyć to jedynym sensownym rozwiązaniem było by przetoszczenie body i takie wykonanie tulei aby łączenie było stożkiem. Zwykła tujeja to marnotrastwo czasu i materiału.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem o co chodzi bo gdy skadam kolbę w swds to ten dyndzel przy kolbie jakos nie chowa sie do konca i nie zaskakuje na zatrzask w body i nie mogę złożyć kolby. Tak jakby brakowało pare milimetrow żeby ten dzyndzel sie schowal i zaskoczył na zatrzask w body. Miał ktos tak ?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem o co chodzi bo gdy skadam kolbę w swds to ten dyndzel przy kolbie jakos nie chowa sie do konca i nie zaskakuje na zatrzask w body i nie mogę złożyć kolby. Tak jakby brakowało pare milimetrow żeby ten dzyndzel sie schowal i zaskoczył na zatrzask w body. Miał ktos tak ?

Wiesz, to jest temat o swd, a on ma kolbę stałą. Pytaj w temacie o swds, chociaż tam jest o aresie, a one mają wszystko ciut inaczej.

Link to post
Share on other sites

Rozbieralem sobie replike bo robiłem otwory w body aby nagwintowac je żeby ustrzywnic lufę . Zlozylem giwere jak zawsze i lipa kolba sie nie sklada. Mi się wydaje jakby ten guzik w kolbie nie wciska się do konca . Nie mam drugiej replik żeby porównać jak głęboko ten guzik sie wciska . Fajnie jak by ktos go wcisnąć i zmierzył bybym wdzięczny wtedy bym wiedział ze to wina guzika. Podsylam zdjęcie - guzik na maxa jest wciśnięty i widac ze troche brakuje aby zalapal pin w body. http://s10.ifotos.pl/img/WP2016061_sqrrwnn.jpg

A jak się wkurzę to kolbę przykleję na stale i będzie git.

Link to post
Share on other sites

No musze cos pomyśleć . Szkoda ze nie mam do poruwniania drugiego swds . Jedynie co jeszcze mi do głowy przychodzi to ze ten guzik przycial sie albo ten element na kolbie co do niego stopka jest przykrecona wcisną sie może za mocno na kolbę i dlatego guzik nie lapie.

 

Korzystając z okazji mam pytanie takie iż przy odbezpieczeniu swds jak klikam na język spustowy to słyszę takie kliknięcia tak jest ? Czy mi się cos juz ubzduralo ze nic nie bylo słychać na odbezpieczonym ?

Link to post
Share on other sites

No musze cos pomyśleć . Szkoda ze nie mam do poruwniania drugiego swds . Jedynie co jeszcze mi do głowy przychodzi to ze ten guzik przycial sie albo ten element na kolbie co do niego stopka jest przykrecona wcisną sie może za mocno na kolbę i dlatego guzik nie lapie.

 

Korzystając z okazji mam pytanie takie iż przy odbezpieczeniu swds jak klikam na język spustowy to słyszę takie kliknięcia tak jest ? Czy mi się cos juz ubzduralo ze nic nie bylo słychać na odbezpieczonym ?

 

Puściłem ci na pw namiar na gościa z identycznym swds - susz mu głowe o fotki.

A co do spustu, to te kliknięcia wydaje najczęściej sprężynka pod zaczepem, jesli tylko lekko przyrdzewieje lub źle się ułoży. Wyjmij, przesmaruj i włóż sprężynkę odwrotną stroną. Kliknięcia może też powodować ramię selektora - jeśli jest za długie. tez trzeba zdjąć pokrywę i popatrzeć jak pracuje.

Link to post
Share on other sites

Bo głowice od Barta trzeba sobie dopieścić pod daną komorę, dlatego specjalnie one mają wymiar ok 6,3mm, żeby było z czego zebrać. Szlifuje się zarówno czoło, żeby nie miało ostrej krawędzi, jak i całą dyszę, by wchodziła w komorę na styk (później trzeba jeszcze dobrze osiowość zespołu lufy ustawić, bo inaczej przez luz suwadła, dysza trze przy naciąganiu).

Link to post
Share on other sites

Szalom, coś mi nie wyszło z szukaniem tematu o wersji AEG, może nie ma, może gupi jestem.

Mianowicie mam misję włożenia tam czegoś bardziej fpso-gennego niż stockowa sprężyna dająca 430 tychże. Z tego co sobie popatrzyłem to falki tuningowe są ogólnodostępne, poza panem szkieletem. Jakie jest jego maksimum? (Sorbo oczywiście będzie)

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...