Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poraz pierwszy zaopatrywałem się u Krakmana i musze przyznać, że jestem zadowolony. Zamówienie nie było z pewnością zbyt kosztowne ale składało się z pięciu produktów mimo to wysyłka była tego samego dnia, w którym "włożyłem rzeczy do koszyka". Co prawda trochę brakuje historii zamówień w naszym profilu, ale o statusie naszego zamówienie informuje bezpośrednio sklep poprzez meile więc nie jest źle. Paczka szła naszą pocztą dwa dni, więc i z niej jestem zadowolony :). Pakunek przyzwoity, nic się nie uszkodziło, wszystkie towary są tak jak chciałem, więc ogólnie zakupy uważam za udanane :D.

Link to post
Share on other sites

W czwartek (7.09) zóżyłem po raz pierwszy zamówienie na sprzęt w krakmanie. Mały minus za opakowanie: shotgun był zapakowany w jakiś obdarty kawalek kartonu i duża ilośc stretch-folii, no ale to razi tylko moje poczucie estetyki. Reszta już na plus: sprzęt nie uszkodzony sprawny. No i wrażenie robi termin dostawy. Zamówienie zrealizowano zaraz po włożeniu sprzetu do koszyka (czwartek popołudniu) a już w sobote o 8 rano do drzwi pukał listonosz z przesyłką (oczywiście kazałem mu zostawic w skrzynce awizo, odebrałem w poniedziałek).

 

P.S No i chyba troche przy okazji poczte pochwaliłem

Link to post
Share on other sites

Czwartek 31.08 złożyłem zamówienie na SR4 wersje 330fps, w piątek zaksięgowała się kasa i replika została wysłana. W poniedziałek około 14 kurier doręczył mi paczkę. Karabin bardzo dobrze zapakowany, w środku wszystko jak należy. Niestety bateria okazała się wadliwa i już po drugim ładowaniu siadała na pierwszym strzale - tłok się blokował. Z obserwacji wywnioskowałem, że dwa z 7 ogniw są wadliwe.

 

Szybki kontakt (+) mailowy i wysyłka baterii wymiana na nową (lepszą! już nie SRC, do tego większej pojemności bez dodatkowych kosztów).

 

Kilka dni poźniej przestał działać selektor ognia, na semi strzelał auto.

Kolejny mail, wysyłka karabinu na serwis w poniedziałek, dziś czwartek i karabin już jedzie do mnie z powrotem.

 

Wady to niestety wina src, a nie taiwangun.pl. Za to chłopaki z tej firmy chyba stają na głowie, żeby wszystko tak dobrze załatwić.

Jestem bardzo zadowolony z usług Krakmana. Doskonały kontakt, szybkość realizacji zamówień i serwisu. Szczerze POLECAM!

Link to post
Share on other sites

Kupiłem magazynek gazowy do P-14. Okazało się, że nie da się załadować go kulkami. Górna część maga była po prostu za wąska. Nie było to uszkodzenie powstałe podczas transportu. Część była ewidętnie źle odlana. Różnica była widoczna gołym okiem. Odesłałem magazynek prosząc o wymianę. Przysłano mi ten sam magazynek z rozwpiłowanym elementem. Po prostu powiększyli otwór prawdopodobnie pilnikiem w dodatku kszywo.

Szkoda, że nie dostałem nowego tylko 'naprawiony' mimo, że zapłaciłem za nowy. Ktoś może powiedzieć 'nic wielkiego- przecież działa' tak ale jak coś kupuję to chcę nowe i sprawne.

Moim zdaniem mało profesjonalne podejście do kilenta.

Link to post
Share on other sites

Na dzień po zniknięciu z oferty shotguna tactical DE, zamailowałem do Panów z Krakmana z pytaniem kiedy będzie można go dostać. Dowiedziałem się o wyczerpaniu ich zapasów tego modelu, ale panowie wykopali dla mnie z zakamaków swojego magazynu jeszcze jeden egzemplaż :) Poza tym wszystko dobrze, wysłane szybko i w pełni sprawne :) Jż lubię ten sklep.

Jedynym mankamentem był sposób opakowania i oznaczenia paczki (czarna folia, niezbyt starannie zawienięta w okół opakowania). Sprawiło to, że pani z poczty szukała tej paczki przez jakieś 20 minut :|

Link to post
Share on other sites

zszokowało mnie jedno

gdy zapytałem czy mogą wymienić łożyska (na metalowe) w mojej cymie bez utraty gwarancji

 

ich odpowieć to :

witam

mozesz to u nas zrobić bez utraty gwrancji , ale koszt robocizny to 122zł plus łozyska

 

poprostu szok 120 zł za wymiane łożysk 8O

 

poczekam jeszcze troche i wymienie je na własną ręke a za 120 zł kupie części zapasowe

Link to post
Share on other sites

Paczka zamówiona w niedziele wieczorem, info że paczka została wysłana przyszło na maila o 10:30 rano w poniedzialek, w srode o 14:30 wróciłem do domu i paczka lezała juz w domu ;] Zapakowana dosc solidnie, w środku nic nie latało luzem, magazynki i 2 guny doszły w całości :) Nic nadzwyczajnego nie zrobili ale ze swoich obowiązków wywiązali sie celująco. Gorąco polecam, myśle że to nie będą moje ostatnie zakupy w tym sklepie :D

Pozdro dla Taiwanguna ;]

Link to post
Share on other sites

Replika MP5 (CM.027-J) została wysłana do Krakmana w poprzednim tygodniu, bodajże w czwartek. Chodziło o usnięcie problemów z dociskiem silnika do zebtaki i naprawienie zatrzasku kolby. Replika wróciła dzisiaj w 100% sprawna.

 

Szybki i sprawny serwis - tylko polecić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ładownica i gaz. Szłop od czwartku do dzisiaj (wtorek). Je nie wiem oni chyba jakiegoś maniaka czarnych folijek zatrudniają, zanim przebiłem się do paczki minęło DOSŁOWNIE 5 minut. Do gazu nie mam zastzrzeżeń. Do ładownicy powinien być taki dzyndzel "do ładowania kątowego". Nie ma go. Tak wię cpowiedzmy mały +.

Link to post
Share on other sites

Hm, wszystko ładnie, pięknie, ale tylko przy sprzedaży. Nie poweim-też kupuję u krakmana i jestem dosyć zadowolony. Ale jak się okazuje są i pewne minusy. Po pierwsze brak gwarancji na upgrade wykonywane przez nich, a po drugie samo sformułowani gwarancji-praktycznie za nic nie są odpowiedzialni. Czekam na wypowiedzi osób, które korzystały z serwisu gwarancyjnego.

Link to post
Share on other sites

czemu nie mozna nic zamowic :/ kurde strasznie mi zalezy zeby gun byl do niedzieli a jak tak pojdzie dalej to nie dojdzie :/

 

[ Dodano: Sro 18 Paź, 2006 ]

o co chodzi z ta ranga w profilu :D ?? co jest za to kiedy ma sie coraz wyzsza range ?? jakies znizki czy co :D ??

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wielki plus dla Krakmana za szybkość realizacji przesyłki. Zamówione w czwartek około godziny 12:00 a już w piątek o 8:45 przesyłka była na magazynie w Poznaniu. Oczywiście wielki minus dla spedycji GLS, bo gdyby nie moja telefoniczna interwencja i odbiór osobisty z magazynu GLS to nie wiem, kiedy by to do mnie dowieźli.

 

Krakman +

GLS -

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No a ja zamówiłem AK47 :)

 

i niestety nie łykał kulek :D w ogóle (robiłem już wszystko co się da), odesłałem karabin w sobote i czekam jak narazie ;) oby naprawa poszła sprawnie, ogólnie duży plus zawsze odpisują na mejle i mają cierpliwość do zielonych (czyt.ja).

 

btw. może ktos wytłumaczyć o co biega z tmyi rangami?

 

[ Dodano: 23 Paź 2006 15:18 ]

hahah właśnie dzwonił do mnie krakman :) jednym słowem komplexowa obsługa :D wsyzstko naprawione... dzisiaj może go jeszcze wyślą :D a paczke wysyłałem w sobote! bardzo szybko (mieszkam w pile a to drugi koniec polski)!!!

Link to post
Share on other sites

To bardzo dobry sklep. Zamówiłem ak około godziny 12 w czwartek i dodatkową sprężyna i poprosiłem aby wymienili(oczywiście za odpowiednią opłata:)) I w piątek rano dostałem maila, że przezsyłka została wysłana. Towar dostałem w poniedziałek i wszystko w najlpeszym porządeczku. POLECAM!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...