Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Właśnie przyszedł mój kochany G-36. Zapłaciłem w zeszły czwartek, na koncie kaska była już w piątek( co jest dla mnie szokiem, bo jak kupowałem na Airshitguns to musiałem czekać tydzień). Opakowanie pancerne, pudełko trochę zmiętolone, ale to pewnie ślady przenoszenia palety z karabinami w magazynie.

 

Cóż tu nowego powiedzieć? Wielki PLUS!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkim polecam. Bardzo miła obsługa. Na każde zadane pytanie odpowiadają szybko, zwięźle i rzetelnie. Replikę zamówiłem w środę paczka doszła w piątek. Paczka oczywiście bardzo dobrze zabezpieczona. Nic dodać nic ująć. Profesjonalne podejście do klienta.

Link to post
Share on other sites

sklep ok kilka razy tam kupowałem i byłem zawsze zadowolony, ale:

 

recenzja serwisu Krakmanów:

wczoraj pojechałem do nich aby wykonali prostą czynność jaka jest wymiana gumki HU bo stara już sie rozpadła. zakupiłem silikonową gumkę firmy GUARDER koszt 30 zł i poprosiłem o zrobienie mi tego bo sam nie umiem. zrobili mi to dość szybko (jakieś 10 min) i dali nawet ta starą gumkę na pamiątkę ;p... wszystko było fajnie do czasu aż wieczorem wróciłem do domu i postanowiłem ustawić sobie HU... co sie okazało: NIE KRĘCIŁ SIĘ PIERŚCIEŃ... osoby mające G36 lub niektóre modele TM wiedzą o co chodzi. rozebrałem moje P90 żeby zobaczyć cały pierścień i pierwsza rzecz jaka mnie zaskoczyła to to ze cala lufa wewnętrzną z komora HU po prostu wypadła z części body (zawsze była sztywno umocowana) pomacałem to z każdej strony po oglądałem i zauważyłem pewien błąd: otóż serwisant założył pierścień HU odwrotnie... ja rozumiem, że można się pomylić ale kurde po zrobieniu czegoś należało by to sprawdzić czy jest ok a pokręcenie "kółkiem" nie wymaga wiele siły i nie sprawia trudności. w każdym bądź razie sam w domu męczyłem się z tym jakieś 3 godziny i kosztowało mnie kupę nerwów...

Link to post
Share on other sites

Ten sklep jest poprostu boski, kupiłem u nich M14 AGM, poprosiłem o szybkie wysłanie paczki zależało mi na tym żeby była u mnie najpóźniej do czwartku włącznie. Paczka była u mnie na drugi dzień po zamówieniu, była tak dobrze zapakowana że miałem problem z rozpakowaniem :-P

 

GORĄCO POLECAM !!! :wink:

Link to post
Share on other sites

Kupowałem u nich wiele razy, więc chyba czas, by przybliżyć wam ten jakże zacny sklep.

 

Paczki- Zapakowane solidnie w kartonowe pudełka owinięte DWA razy folią bąbelkową i (uwaga) folią na śmieci! Po co? By przesyłka nam... nie zamokła! No proszę, jak dbają... ;)

 

Wysyłka- Co tu dużo mówić. Kiedy zamawiałem przed 15:00- paczka była wysyłana jeszcze tego samego dnia. Gdy się spóźniłem, była wysyłana z samego rana następnego dnia. Jednym słowem- wysyłka expresowa.

 

Przegląd zerowy- replika rzeczywiście przyszła przestrzelana, czego dowodem była powtarzalność trafień (;)). Stickery były, gb nasmarowany.

 

Towar- Jak wiemy, Krakmani nie sprzedają szmelcu ;) (no, nie licząc air-soft-gun.pl, ale sami odsyłają tam do lepszych replik).

 

 

Tak więc,

 

za każdym razem byłem w 100% zadowolony. POLECAM

Link to post
Share on other sites

Ocena jak najbardziej pozytywna. Zamówienie złożyłem o 14.30 a po 15 dostałem potwierdzenie, że paczka została wysłana. Pojawiła się równie szybko jak została wysłana, bo juz po niecałych 2 dniach. Rozpakowywałem przesyłke ponad 5 minut, tak dobrze została zapakowana. Paczka była kompletna, a pistolet oczywiście działający :-F Sklep na 5 z plusem

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wielokrotnie u nich kupowałem. Zero problemów. Odpowiadają na każdego majla, doskonały kontakt telefoniczny. Naprawy gwarancyjne od ręki, nawet sprzętu kupionego dalej (sprzedawca kupuje u Krakmanów). Ostatni upgrade - szacowany na 360-380fps - wyszło 420!! Stockowe części zostają dla mnie, na miejscu chrono. Najlepszy sklep jaki znam! Polecam! :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W czwartek ubiegłego tygodnia pierwszy raz złożyłem zamówienie na Taiwangun.com. Z uwagi na to że sklep był nieczynny od 7 - 10 czerwca (piątek - niedziela), zamówienie zostało zrealizowane dopiero w poniedziałek rano (jednak już w piątek otrzymałem maila o zmianie statusu zamówienia na "Przyjęte").

 

Paczka została wysłana o 6 rano w poniedziałek - dotarła około 13 we wtorek. Warto zauważyć że nie mieszkam w jednym z większych miast Polski, więc generalnie przesyłki innych firm kurierskich dochodzą dopiero na trzeci dzień.

 

Zdecydowanie polecam ten sklep.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...