Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Jeszcze raz pisze że poczta Polska nie jest na wysokim poziomie. Natomiast usługi świadczone przez GLS(np) są o niebo lepsze, a chyba warto mieć ARMATE :wink: po 30h czy nawet 40h niz jak to z poczta bywa 7dniach :) A no i jeszcze coś, czasem ludzie z poczty potrafia sobie przesyłki przywłaszczać :] ale żeby kurier tak robil nie słyszałem :) a 10zl to naprawde nie robi różnicy przynajmniej jest 99% że wszytsko idzie ok.

Pozdrawiam :) :twisted: :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

paczki etc wszysko ok, ale..

zepsuł sie mi ak-74 na gwarancji, wysłałem do Pana krakmana, i dostałem taką odpowiedź:

"witam

rozpatrzyliśmy panska reklamacje i wyniosło to pana 10zł za czesci

które

uległy zużyciu z kolei musi pan ponieść kozta przesłki wiec prosze

dać

znać jaka forme platności pan wybiera czy poprzez wpłate na konto .

pozdr"

 

Dlaczego mam płacic 10zł za czesci, które sie zuzyły po 2-3 hicapach? ;| bez przesady, co bede go odsyłał co 3 strzelanki do krakmana? bez jaj, po 2 chyba takie sprawy obejmuje gwarancja. Pytanie 2- z tego co myślałem przesyłke zwrotną opłaca ten co przyjmował towar, ja płace tylko w jedną strone? jesli sie myle nawróccie mnie, a jesli nie wiecie zaraz poszperam po paragrafach.

Link to post
Share on other sites

@men3L, w gwarancji masz napisane ze, za przesylke w jedna i druga strone placi nabywca (jesli podpisales gwarancje, to sie na to zgodziles)

 

Chyba ze wysylasz w ramach Ustawy o szczegolnych warunkach sprzedazy konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 141, poz.1176, z 2004 r. Nr 96, poz 959)

 

Ale jak mniemam wyslales na podstawie umowy gwarancyjnej wiec musisz zaplacic za przesylke, natomiast jesli chodzi o zuzyte czesci, to fakt ze musisz 10 zl zaplacic to sa juz jakies naciagniecia.

 

PS. Cos mi sie winda zwalila i nie mam polskich liter. Jesli chcesz wiecej wiedziec na temat ustawy to napisz do mnie na mejla.

Link to post
Share on other sites

Po kilku mniejszych zakupach, postanowiłem kupić pierwszego AEG'a.

Zamównie złożone 1 stycznia około 20, 2 stycznia po 8 rano zamina statusu zamówienie na zrealizowane, 3 stycznia po 13 paczka jest już u mnie (na drugim końcu polski). Ujmując w dwóch słowach DUŻY PLUS.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem Ak-74 doszło wszystko ładnie. Podoba mi się tabela gdzie napisano ile i jakie baterię trzeba ładować. Bardzo się to przyda. Wcześniej zamawiałem USP P8 i musiałem magazynek odesłać (standardowa wada tych pistoletów) a tak przesyłka wsystko wporządku, no i jescze błyskawicznie odpowiadają na maile. Zdecydowanie plus. :ok:

 

Podrawiam.

Link to post
Share on other sites

Chyba normalka ze ogromny plus ;d

zamówienie złozyłem w niedziele tego samego dnia otrzymalem odpowiedz

na pytanie (nie pamietam jakie ale o cos sie tam pytalem ;d)

w poniedziałek o 8.01 telefon od krakmana ze gumka hop up ( chcialem silikonową ;p) nie pasuje i ze jak chce ta gumke to trzeba nowa komore hop up i lufe no wiec zrezygnowalem ;d z ten gumki ;p

o 8.04 mail ze paczka wysłana ;d

nastepnego dnia kolo 10 dzwoni kurier gls czy ktos bedzie w domu

kolo 10.30 paczka w domu gun wporządku wszytsko ok ;d

(zamówiłem mp5a4 cymy ;p)

oczywiscie paczka solidnie zapakowana ;d

 

jak najbardziej polecam ;d

Link to post
Share on other sites

Dzis bylem w sklepie zeby kupic AK-74 Cyma. Mili sprzedawcy, karabin zostal przestrzelany, dodatkowo kupilem 4000 kulek 0,25g :D Niestety nie mieli rozladowywarki :( Sklep polecam, nalezy sie 10/10 :D

Ps. Od sprzedawncy mam cynk, ze nowe P&J beda mialy 350fps :wink: Beda na przelomie lutego i marca :wink:

Link to post
Share on other sites
Guest MaszlinkoF

Witam

 

Zamawiając M14 rzuciłem się na tunning do niej, czyli spręzyna m110, stalowe łożyska CA, gumka hop-up silikonowa jako, że instalacja jest za free to postanowiłem nie bawic sie samemu tylko zlecić sewisantom tą przyjemność instalacji.

Tutaj moje pytanie: :wink:

Czy moge być pewnym, że Krakman mnie nie oszuka i nie skasuje kasy np. za stalowe łożyska, a w środku nie zostawi starych :?:

Link to post
Share on other sites

Właśnie dostałem wygranego Glocka 18c :D ale fajna sprawa, bo akurat rozglądałem się za boczną jakąś:D:D:D

 

i normalnie bardziej się ucieszyłem z Glocka niż gdybym wygrał M14 :D

 

A charakterystyczne, czarne paczki, zapakowane pancernie to już chyba wizytówka tego sklepu :)

 

zamawiałem tam już przynajmniej 20 razy, guny, dodatki, kulki, wszystko... zawsze idealnie, bez problemu, usługi na najwyższym poziomie i przede wszystkim fantastyczny kontakt z obsługą. To się chwali!!!

 

Pozdrowienia dla Krzyśka i całej ekipy!

 

Kakaroth!

Link to post
Share on other sites

Ja także dorzucam się do pochwał, wczoraj dostałem wygranego Glocka 18C i już jutro zabieram go na spacer do lasu. Jestem klientem sklepu od dłuższego czasu i mogę polecić go z czystym sumieniem wszystkim, świetny kontakt z obsługą, szybka wysyłka, absolutnie żadnych problemów. Pozdrawiam całą ekipę !!!

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Zamawiając M14 rzuciłem się na tunning do niej, czyli spręzyna m110, stalowe łożyska CA, gumka hop-up silikonowa jako, że instalacja jest za free to postanowiłem nie bawic sie samemu tylko zlecić sewisantom tą przyjemność instalacji.

Tutaj moje pytanie: :wink:

Czy moge być pewnym, że Krakman mnie nie oszuka i nie skasuje kasy np. za stalowe łożyska, a w środku nie zostawi starych :?:

 

 

Dokładnie takie samo mam pytanie. Czy jeśli wyśle im M14 na tuning to czy wróci ono naprawdę po tuningu :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Oświadczam ,iż umieszczając w dniu 21 stycznia 2007r. o godzinie 04:13 na niniejszym forum opinię na temat sklepu internetowego www.taiwangun.com podałem w niej nieprawdziwe informacje, w szczególności posługując sie sformułowaniem "to są oszuści" oraz twierdząc , że "ten sklep wmawią mi wine wszystko obraca przeciwko mnie", przez co naruszyłem cześć i dobre imię Piotra Kiepury i Krzysztofa Michalika, prowadzących firmę "Krakman" spólka cywilna Krzysztof Michalik , Piotr Kiepura w Krakowie współwłaścicieli sklepu internetowego www.taiwangun.com. W związku z powyższym pragnę przeprosić Panów Piotra Kiepure i Krzysztofa Michalika, prowadzących firmę "Krakman" spółka cywilna Krzysztof Michalik, Piotr Kiepura w Krakowie za naruszenie czci i dobrego imienia wyzej wymienionych oraz dobrego imienia Ich firmy.Ponadto oświadczam , iż zaniecham w przyszłości naruszania w jakikolwiek sposób dóbr osobistych Panów Piotra Kiepury i Krzysztofa Michalika, prowadzących firmę "Krakman" społka cywilna Krzysztof Michalik,Piotr Kiepura w Krakowie

 

 

 

Marcin Smoliński

 

P.S. Są to oficjalne przeprosiny dla Panow Piotra Kiepury i Krzysztofa Michalika,za post napisany w dniu 21 stycznia tego roku.W tym dniu napisałem swoją opinie uzywając ostrych słow czego zaluje.

 

 

PROSZE O NIEUSUWANIE TEGO POSTA

 

Dziękuje

Link to post
Share on other sites

mam pytanie,bo dokłądnie nei wiem gdzie je zamieścić, jeżeli chce kupic w ów sklepie Mp5 Cymy, i przy przeglądzie zerowym wymienić płytke selektora ognia, to czy trzeba sie z nimi kontaktować dodatkowo czy wystarczy wpisać przy składaniu zamówienia w komentarzach/uwagach zeby zamontowali tap lytke??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...