Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Ekspresowa wysyłka, ekspresowa naprawa (w zeszłym tygodniu wysłałem glocka, dziś dotarł do mnie z powrotem), wzorowy kontakt i przede wszystkim - komunikatywność. Chłopaki z Krakmana naprawili jakiś czas temu moją zapiaszczoną berettę za darmo, mimo że jej gwarancja już dawno się skończyła :)

Wielki PLUS - jak zwykle! Polecam, jak dla mnie najlepszy polski sklep ASG! Kupuję u nich od początku mojej przygody z ASG i jeszcze NIGDY się na nich nie zawiodłem!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam pytanie,bo dokłądnie nei wiem gdzie je zamieścić, jeżeli chce kupic w ów sklepie Mp5 Cymy, i przy przeglądzie zerowym wymienić płytke selektora ognia, to czy trzeba sie z nimi kontaktować dodatkowo czy wystarczy wpisać przy składaniu zamówienia w komentarzach/uwagach zeby zamontowali tap lytke??

To pytanie do sklepu. Pewnie wystarczy napisać w komentarzu zamówienia, lepiej jednak się upewnić telefonicznie.

Link to post
Share on other sites

Ja w Krakmanie zostawilem juz wiecej niz 2 tys złotych i to jest tak ze jak duzo u nich wydasz to tym wiecej masz tych "kuponow" (nie mowie o zakupie jednorazowym tylko ogolnie) i jak masz ich kilka to wszystkie biora udzial w losowaniu. Kupony te nie przepadaja wraz z koncem roku tylko sa zawsze. Tak mi powiedzieli. A co do sklepu to dla mnie najlepszy sklep w polsce, zawsze mozna osobiscie do nich podjechac i cos zalatwic, zadnych problemow z reklamacja, zyczliwa obsluga, zawsze sluza rada i ogolnie gigantyczny +. Prawie wszystko co kupilem do Asg to wlasnie u nich POLECAM.

Edited by karwall
Link to post
Share on other sites

Ja też daje wielkiego +. Naprawde dobra obsługa i wszystko na wysokim poziomie.

Jeśli chcesz zacząć z ASG to napewno lepiej troche dłużej pozbierać niż kupić jakiegoś taniego chińczyka. A jeśli już sie troche strzelasz to jest tam naprawde duży wybór dobrych replik. POLECAM

Edited by marcik1
Link to post
Share on other sites

Ja zostawiłem u Krakmana coś koło 3tyś złotych, rabatów jeszcze nie mam ;) Dajmy chłopakom czas, widać że sięstarają i nie chcą ludzi w jajo robić...

Wczoraj wróciło do mnie z serwisu M14, usterka naprawiona, HU naprawiony mimo że w niego ingerowałem aby naprawić samemu, oraz odesłali kurierem.

 

WIELKI PLUS

Link to post
Share on other sites

Jak narazie zaopatrzyłem się tylko w kulki ale niedługo dojdzie m15a4 .Ale jak na razie to tak: expresowa wysyłka. Kulki zapakowane jak gdyby miały być traktowane młotkami(dobrze pakują towar), na temat każdego produktu można porozmawiać z kimś ze sklepu (kim on jest nie wiem :S ). ..... więcej jak zamówie u nich moje cudo

Link to post
Share on other sites

Do tej pory byłem zadowolony z tego sklepu ale...

 

Okazało się że zakupina u nich replika ma uszkodzoną śrube regulacji docisku silnika do zębatek ( niby taki szczegół, a wymusił na mnie przerwe w strzelaniu ). Napisałem do sklepu maila z prośbą wysłania mi takiej śruby i czekam na odpowiedź. Mam nadzieje że jakoś dojdziemy do porozumienia i nie strace dobrej opini o tym sklepie.

 

Pzdr

Wolv

Link to post
Share on other sites

Wtorek - złożone zamówienie.

Środa - wpłata pieniędzy, półtorej godzinki po przelewie potwierdzenie wysłąnia.

Czwartek przed południem - M15A4 zapakowane pancernie u mnie w domu < Poznań >.

 

Ekspres połączony z solidnością, wielki plus i oby tak dalej :)

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem koledze Mp5 CYMA a wcześniej sobie AK-74 (also CYMA).

Niedziela wieczorem zamówienie, Poniedziałek informacja, iż zostało wysłane, Wtorek popołudniu puka listonosz. I po co kurier :mrgreen:

 

Na razie wszystko działa, paczki były bardzo dobrze zapakowane.

 

Kolejne udane zamówienie.

Link to post
Share on other sites

wczoraj złożyłem zamówienie, wieczorem ( po 21). Od razu wpłaciłem przelewem na konto. Dzisiaj rano telefon z potwierdzeniem, drobnymi ustaleniami natury technicznej, a o 12.52 maila z potwierdzeniem wysłania :) Jutro dostanę paczkę podejrzewam i wtedy napiszę więcej :) Ale do sklepu już jestem bardzo przychylnie nastawiony, naprawdę widać, że klienta szanują :)

 

Replikę mam od piątku, wysyłka naprawdę szybka. Paczka zapakowana pancernie. Ale u mnie wystąpiły dwa problemy, co prawda żaden ze strony sklepu. Poprosiłem o zamontowanie sylikonowego hop up, okazuje się, że kulki 0,25 są dla niego zbyt lekkie - muszę używać cięższych, jednak cięższe będą podejrzewam lecieć wolniej niż bym nimi rzucał ( nie mówiać o róznicy w cenie ). Także w magazynku pękła jedna dosyc istotna część, po wymianie mailow, doszlismy do porozumienia, żę odeślę do Panów z Taiwanguna maga a oni ocenią, czy należy mi się wymiana na gwarancji. Kontakt mailowy jak i telefoniczny naprawdę na 5.

Połączono posty

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

Jestem naprwadę pod wrażeniem, wysłałem moje mp5 na gwaranci do naprawy skopanego selektora. Panowie jak zwykle uporali się z tym bardzo szybko. Mój gun miał również drobną usterkę, mianowicie wyrobił się zatrzask blokady kolby, w załączonym liście nawet o tym nie wspomniałem, myśle bo i po co - gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia materiałów. Jakież było moje zdziwienie, gdy zorientowałem się, że blokada została naprawiona !! Żadnych opłat, sprawnie i profesjonalnie, wielki plus dla sklepu i serwisu.

Link to post
Share on other sites

Duży plus!

 

Przedwczoraj po 15 zamówiłem AK47Beta (JG). Wczoraj o 10 potwierdzenie wysyłki. Dzisiaj o 8.50 sms od kuriera że paczka już jest gotowa do odebrania.

10min po odebraniu paczki zacząłem się do niej dobierać i po dobrych 15min ujrzałem zawartość. Nie wiem czemu ale tłumik płomienia nie był przykręcony i to 'coś' mające zabezpieczac go przed odkręcaniem było głęboko w lufie. Ładowanie baterii spędziłem na wydobywaniu 'cosia'. Nie udało się. Po włożeniu baterii jeden strzał i 'coś wyleciał' :mrgreen: Takie niedopatrzenie wybaczam:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ekspresowa wysyłka, po raz kolejny ogromny plus! W zeszłą niedzielę zamówiłem G36K CA na adres inny niż mój, we wtorek przesyłka już czekała, dostarczona bezbłędnie pod podany adres, pancernie zapakowana i oczywiście z w pełni sprawną repliką w środku :)

W tym tygodniu w poniedziałek zamówiłem SLR105A1 steel&wood CA i już dzisiaj paczka została do mnie wysłana. Panowie z Krakmana cierpliwie i fachowo odpowiadali na moje pytania, doradzili najlepsze i najtańsze (!) rozwiązania, ogólnie znowu - PLUS, a nawet dwa! :) Szczerze polecam Taiwangun każdemu, jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem!

Link to post
Share on other sites

Niedawno (niecał miesiąc temu) zamówiłem u nich M15A2 Carbine [CA] AEG. Po 3 dniach kurier stanął pod moimi drzwiami. Przesyłka solidnie zapakowana, wszystko na swoim miejscu, jak należy. Replika sprawna.

 

Pojawił się problem (nie wiem konkretnie jaki). Panowie z Krakman'a żetelnie doradzili co robić, odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Spodziewam sie, ze za tydzien moja replika wroci do mnie z naprawionym problemem.

Link to post
Share on other sites

Tydzień temu zamówiłem G3 SAS (wellfire). Przesyłka dotarła na drugi dzień po wpłaceniu pieniędzy dobrze zapakowana i w ogóle. Niestety okazało się, że rączka była popękana, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Napisałem jaki jest problem i dostałem szybką i uprzejmą odpowiedź jak mam zareklamować.

Dodatkowo w ofercie pojawiła się replika G36C (JG), więc poprosiłem czy była by możliwość wymiany za dopłatą przy okazji tej reklamacji bo w sumie to wystrzeliłem może z 40 kulek. Ku mojemu zaskoczeniu dostałem pozytywną odpowiedź!

 

Teraz czekam tylko aż podadzą mi kwotę dopłaty i robię przelewik :)

 

Pytałem również o tuning i oczywiście też się tym zajmują i przyślą mi specjalnie przygotowaną wycenę dla mojego G36C :)

 

BARDZO POLECAM!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Męczyłem mailami z najróżniejszymi pytaniami o towar przez kilka dni i na każde pytanie dostawałem bardzo szybko, bardzo precyzyjną i miłą odpowiedź, niekiedy już po 30 minutach! Obsługa jest świetna. Kiedyś już zamawiałem tam replikę, a teraz tylko jedną część, której nigdzie nie mogłem znaleźć, a tutaj dostałem ją od ręki i to po najniższej cenie.

 

Paczka przyszła po kilku dniach, nawet nie wiem dokładnie po ilu przez te święta. Otwieranie jej zajęło mi kilka minut, jak zwykle pancerne opakowanie.

 

Podsumowując, DUŻY PLUS.

Link to post
Share on other sites

Witam

Kupiłem u Krakmanów pistolet Hi-Capa WE niestety okazało się że ni jak nie wejdzie do kabury w kamizelce. Zadzwoniłem do sklepu z pytaniem czy istnieje możliwość wymiany na inny (ten który upatrzyłem był tańszy) zostałem poinformowany od sprzedawcy że nie ma problemu kosztuje to tylko 5 zł. Pistolet wymieniłem różnica w pieniążkach została mi wypłacona. Nic tylko same PLUSY. Polecam tam się nie odchodzi z kwitkiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...